2008 Mitsubishi Lancer 1.5 109CP Amethyst Black Invite

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Lancer Classic
Avatar utilizator
pinkanu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 21, 2008 8:56 pm
Contact:

Mesaj de pinkanu » Mar Iul 22, 2008 3:39 pm

Nu stiu cum sta treaba, dar in cazul meu mi s-a spus ca cineva a renuntat la masina si probabil eu eram urmatorul pe lista.

Avatar utilizator
Raven
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iul 01, 2008 8:46 pm

Mesaj de Raven » Mar Iul 22, 2008 4:03 pm

La cat de cautata masina, ca echipare si culoare.. eu, unul, sunt foarte sceptic. Scuze si felicitari, oricum, pentru masina! Poate sunt eu invidios ca nu am avut eu bafta asta!

Avatar utilizator
Nahkri
EVO I
Mesaje: 3
Membru din: Lun Iul 14, 2008 10:21 pm

Mesaj de Nahkri » Mar Iul 22, 2008 7:15 pm

QUOTE (Raven)Corect! Am tot fost intrebat/rugat in numeroase randuri si de catre mai multi dealeri, daca nu vreau rosu (mai ales) sau silver/grey, ca sunt disponibile. Neah, eu vreau negru! Dar vreau sa cred ca pot avea atata rabdare..

Ciudat,eu am vrut rosu cind am comandat masina si mi s-a spus ca aia e cea mai cautata culoare si daca nu vreau neagra,ca mi-o aduce intr-o saptamina .

Avatar utilizator
Raven
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iul 01, 2008 8:46 pm

Mesaj de Raven » Mar Iul 22, 2008 11:27 pm

Mdeah, dup? cum ziceam, ni?te agarici care te mint ?n fa??. „Vai, domnu', da' nu se poate, e greu, e c?utat modelul de echipare, e foarte c?utat? culoarea, da' chiar nu se poate..” Continuarea „printre r?nduri” ar fi: „?ti?i, de fapt v? d?m ce mai avem din comanda/ previziunea pe trimestrul ?sta, pentru altceva, ia mai sta?i voi ni?el la coad?, d?-v? dreq, ave?i bani de dat pe ma?ini, nu?, '?i-ai dreq de ho?i.. etc”.

Vai, ce ur? am pe astfel de caractere..

Avatar utilizator
pinkanu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 21, 2008 8:56 pm
Contact:

Mesaj de pinkanu » Vin Aug 15, 2008 9:47 am

Salutare!
Deja am parcurs 5000 km si pot spune ca masina se comporta exceptional, schimbat vitezele in 5-6 mii de ture, nu pot sa ma abtin mai ales cand schimb 1>2, motorul suna demential dar si consumul este ridicat, 11 la suta in oras, mers pe autostrada 180 km/h consum 13% Mici probleme cu pietricelele....insa nu le bag in seama asta e...
Bafta!

Avatar utilizator
BUGHY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 09, 2008 7:49 pm
Contact:

Mesaj de BUGHY » Vin Aug 15, 2008 6:56 pm

Care a fost cel mai mic consum pe care l-ai obtinut ? Sau chiar nu ai putut sa te abtii?
Lasa pitricelele , sa vezi cum e cu zgarieturile .
Eu mi-am asumat riscul asta luand-o neagra . Stiam ca e foarte pretentioasa dar e si frumoasa .

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancer Classic”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 15 vizitatori