Lancer vs. Logan

Discutii in contradictoriu. Pana la un anumit punct. Prin aceasta rubrica nu intrigam la discutii in contradictoriu, ci doar oferim un loc in care aceste dispute sa se desfasoare fara a perturba alte subiecte. A nu se depasi limita bunului simt! Nu se vor tolera jignirile si insultele.
Avatar utilizator
2dor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 05, 2007 8:32 am

Mesaj de 2dor » Mie Mar 18, 2009 5:55 pm

Normal trebuia sa iei warn pentru declaratia ta. Asta meritai. Cat despre vizat, mi se rupe mie cine e vizat si cine nu, ce am scris e doar adevarul, si el doare.

Avatar utilizator
Lancerlot
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 28, 2008 11:27 am

Mesaj de Lancerlot » Mie Mar 18, 2009 6:01 pm

Colegi forumisti, ajunge, nu mai risipiti munitia!
redbyst a cerut sa-l convingem argumentat si l-ati convins. N-o sa-l mai vedem pe-aici pe forum. Mission accomplished. Puteti reveni la baza si sa va dezarmati!
Cine are probleme serioase la masina si a cazut pe mana service-ului, nu mai poate fi convins in veci ca marca aceea de masina nu ar fi un rebut. Si reversul e adevarat.
Sper ca partea optimista sa se intalneasca cu problemele cat mai tarziu (niciodata), iar celor patiti le doresc rezolvarea urgenta a necazurilor si apoi muuuulti km fara alte probleme!

Avatar utilizator
BUGHY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 09, 2008 7:49 pm
Contact:

Mesaj de BUGHY » Mie Mar 18, 2009 6:05 pm

La-ti luat cam tare pe diablo , drivex si 2dor .
Nu el a inceput , cititi mai atent. Omul si-a spus o parere ca si tine sau altul . A vorbit chiar frumos .
Daca aveti prietenii cu moderatorii , va permiteti sa sariti la gatul omului asa ?
Eu am luat 10 % warn pentru un fleac , fata de ce scrieti voi , " la naiba in puii mei "...


Deja deschid topicul : Lancer vs Dacia !

Avatar utilizator
diablo_666
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 08, 2008 1:14 pm

Mesaj de diablo_666 » Mie Mar 18, 2009 6:06 pm

QUOTE (andrei @ Mar 18 2009, 05:59 PM) Gata fratilor, linistiti-va, incercati sa ajungeti la un numitor comun fara sa va intepati atat.

Iesiti, beti o bere, pupati-va si impacati-va!
...

Eu as fi pentru, dar nu vezi ca unii sar la gatul omului!?! 2dor, driverx - voi apareti pe la intalniri la Polivalenta? In prima vinere cu timp frumos, am sa ma prezint. Puteti acolo sa ma faceti sa imi schimb parerea despre Logan. Si daca tot n-o sa fiu de acord, n-o sa ma faceti in toate felurile, o sa ziceti cel mult ca n-am habar de masini, dar nu ca sunt figurist, "cunoscator", fitos, smecher si altele, OK? Ce ziceti?...

Avatar utilizator
2dor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 05, 2007 8:32 am

Mesaj de 2dor » Mie Mar 18, 2009 6:50 pm

Linia e ocupata colegu, incearca mai tarziu...


Posturile alea cu balacareala sunt dureroase cateodata si necesare.

Avatar utilizator
driverx
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 20, 2008 8:35 pm

Mesaj de driverx » Mie Mar 18, 2009 7:22 pm

QUOTE (diablo_666 @ Mar 18 2009, 06:06 PM) 2dor, driverx - voi apareti pe la intalniri la Polivalenta? In prima vinere cu timp frumos, am sa ma prezint. ...

Well, din pacate nu pot sa dau curs invitatie dat fiind ca sunt din Cluj. Este DREPT ca sunt un fraier care se tot plimba pe proprii lui bani la service-urile din Bucuresti, dar acuma nu o sa mai fac inca un drum pentru imbunatatirea imaginii Logan.

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Mie Mar 18, 2009 7:50 pm

QUOTE (driverx @ Mar 18 2009, 07:22 PM) ...dar acuma pentru nu o sa mai fac inca un drum pentru imbunatatirea imaginii Logan.
A Loganului, nu a Loganistilor cu valente de Schumi si care cred ca au Ferrari. Veneam in seara asta de la Rompetrol dupa ce am schimbat filtru de benzina la masina si eram curios cum trage matza cu noul filtru, aka fara jeguri de h2O romanesti pe teava. Ghici cine s-a dat la mine fara sa ma dau eu la el? Un cocalar cu 1.6 16V, evident Loganel. In a 2-a pe la 90 a ramas omu in urma dar am tras o frana ca se apropia o trecere de pietoni si oameni pe margine. Ghici cine era sa faca un carnagiu? Trece nebunu printre ei, plec eu de la trecere, se baga in fata mea si imi semnalizeaza ca m-a facut...

Morala: am cumparat si eu un Logan 1.5dCi, seria KissFM cu ceva imbunatatiri la ea si sincer e o super masina din prisma intretinerii, costurilor si a ceea ce ofera la banii astia (desi a fost 10.000 de euroi) dar de aici pana a ma da la Logan mai e... Logan e o masina cu un pret corect (parerea mea) dar atat, iar Loganisti care uita de ce au cumparat masina respectiva si mai pun si inox pe ea sa nu uite unde e manerul la frigider ar trebui sa iasa pe ulita sa invete ce poate masina si sa lase street raceru' deoparte. Sa nu uitam ca eu imi testam pedala de acceleratie singur, nesimtind nevoia sa ma dau la un Logan, eventual un BMW 1.6 dar tot nu am obiceiul de a ma da la altii decat daca o cer ei si ma simt in siguranta pe drum...


Cred ca sunt offtopic insa simteam nevoia sa ma descarc dupa ce am vazut boul ala cum mergea mai devreme ca altfel nu pot numi un asemenea inconstient...

Avatar utilizator
diablo_666
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 08, 2008 1:14 pm

Mesaj de diablo_666 » Mie Mar 18, 2009 8:02 pm

QUOTE (2dor @ Mar 18 2009, 06:50 PM) Linia e ocupata colegu, incearca mai tarziu...


Posturile alea cu balacareala sunt dureroase cateodata si necesare.

Fumuri... si cica io sunt ala smecher, fitzos... Am incercat in ultimul post sa fiu cat mai pacifist, dar reactia a fost una plina de sictir si scarba... again. Multa sanatate sa ai, ca de restul ne-om descurca.

Cat despre balacareala, daca poti sa ne si spui la ce a folosit...

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Mie Mar 18, 2009 8:25 pm

ce dor imi e de rechinul meu din '79

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Mar 18, 2009 8:33 pm

Cel putin i-au pus falcile pe noul Colt.

Scrie răspuns

Înapoi la “Combat Zone”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori