Despre moderare

Discutii in contradictoriu. Pana la un anumit punct. Prin aceasta rubrica nu intrigam la discutii in contradictoriu, ci doar oferim un loc in care aceste dispute sa se desfasoare fara a perturba alte subiecte. A nu se depasi limita bunului simt! Nu se vor tolera jignirile si insultele.
Avatar utilizator
RaduS
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 03, 2009 1:20 pm

Mesaj de RaduS » Mar Mar 03, 2009 1:49 pm

Scuzati atunci...ca v-am trezit din somn.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Mar 03, 2009 1:49 pm

Esti bolnav.

In dreptul liniei Group apare Banned asa ca nu te-ar fi jelit nimeni.

Avatar utilizator
Donkey
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 06, 2007 8:02 am

Mesaj de Donkey » Sâm Iun 06, 2009 2:49 pm

Ptiu drace! Am obosit citind !

Avea careva la un momentdat ( ma lasa memoria de la o vreme ) un comment la semnatura ceva de genul "face-ti-ma admin si va sterg jumatate de forum" sustin sustin!


apropo .. andrei .. baga si tu un miley cu nenea ala de galgaie bere .. ca tare mi-ar prinde bine!

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Sâm Iun 06, 2009 7:25 pm

sustin si eu dilirea la juma de forum....de fapt io mi-=am si dilit posturile :
andrei rc se lauda ca sterge tot.
bre donkey.......da tu chiar ai avut rabdare sa citesti?

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Sâm Iun 06, 2009 9:14 pm

QUOTE (COObra @ Jun 6 2009, 06:25 PM) andrei rc se lauda ca sterge tot.

Andrei_RC e moderator, nu admin
Legat de calitatea forumului, noi (userii) o facem... nici eu nu sunt de acord cu continutul la destule posturi dar tot noi postam

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Sâm Iun 06, 2009 10:04 pm

asa este.
noi insine stabilim stacheta iar voi (moderatorii) trebuie sa aveti grija ca stacheta doar sa urce.
am exemple de forumuri de pe afara unde intradevar pe topicuri gen "welcome", balareste lumea cu "bine ai venit" si ce cul e masina.
da sa fie mama lor a naibii (nu folosesc termenul ca jignire aici) cand se posteaza la subforumul dedicat subiectelor tehnice, nimeni nu sare calul. nici macar in gluma.
o problema este o problema si trebuie rezolvata.
din acest motiv eu sunt unul care sustine ca moderarea sa fie mult mai dura si rapida.

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Sâm Iun 06, 2009 10:47 pm

QUOTE (COObra @ Jun 6 2009, 09:04 PM) din acest motiv eu sunt unul care sustine ca moderarea sa fie mult mai dura si rapida.

Esti printre putinii care sustin asta...cel putin asta e parerea mea, observand anumite lucruri. Sper sa nu se simta nimeni anume atacat...evident ca si eu as prefera mai mult tehnic si poate vom reusi...astfel vom trece la nivelul urmator

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Dum Iun 07, 2009 2:40 am

Exact..
Sper ca toti cei care se declara nemultumiti de calitatea posturilor din aria tehnica sa inteleaga ca, inainte de toate, trebuie sa si contribuie.. Vorba unui clasic in viata - "Pe forum nu doar se cere ajutor ... se mai si ofera."

Avatar utilizator
Donkey
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 06, 2007 8:02 am

Mesaj de Donkey » Dum Iun 07, 2009 2:16 pm

Spot on old man! SPOT ON!

Da nenea cobretti .. chiar am avut rabdare si bere

Pentru moderatori/admini parerea mea ar fi ca misiunea sa fie ceva mai usoara - in sensul muei retributii drastice fata de unul sau altul care greseste in mod deliberat si repetat .. aushwitz! parerea mea .. hic!

Avatar utilizator
driverx
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 20, 2008 8:35 pm

Mesaj de driverx » Dum Iun 07, 2009 2:32 pm

Corect. Ar trebui sa se imparta BANi. Nu?

Scrie răspuns

Înapoi la “Combat Zone”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori