Poze, impresii intalnire MITSU.RO

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
R o b e r t
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 22, 2007 10:13 pm

Mesaj de R o b e r t » Sâm Apr 19, 2008 10:22 pm

Am facut o arhiva cu pozele facute de mine. O puteti descarca de la http://www.filebox.ro/download.php?key= ... e1e6825d6d
si ceva mai inedit: http://www.filebox.ro/download.php?key= ... 794ed4e84a
si ceilalti puteti urca pozele pe filebox...
a fost fain.

Avatar utilizator
Sfinxul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Aug 20, 2007 9:14 pm

Mesaj de Sfinxul » Dum Apr 20, 2008 10:36 am

Si cateva din pozele facute de mine















Avatar utilizator
haspdg
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 3:07 pm

Mesaj de haspdg » Dum Apr 20, 2008 6:04 pm

Salutare tuturor (si celor prezenti si celor absenti)

A fost o intalnire ok, dar a avut si 2 elemente mai putin placute din puctul meu de vedere, si anume: - mi s-a parut jecmaneala pe fata din partea proprietarilor vilei (cel putin la mancare) si faptul ca toata lumea de pe site se batea cu pumnu'n piept ca o sa vina si-o sa faca... , si pauza - au fost 14 masini din care 7 de la Tiriac Auto .
Poate urmatoarea intalnire va fi un pic mai organizata (cu concursuri - de cunostiinte, de indemanare, de cunoastere a masinii proprii, de "frumusete", plimbari cu masinile, si asa mai departe).

Poze... am, dar tre' intai sa invat sa le postez.

In alta ordine de idei apreciez efortul facut de toti cei prezenti de a veni pentru a ne cunoaste, dar si aici nimeni nu s-a prezentat cu nick-ul si nu stiu cu cine am stat de vorba.

Bafta tuturor.

Avatar utilizator
R o b e r t
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 22, 2007 10:13 pm

Mesaj de R o b e r t » Dum Apr 20, 2008 9:09 pm

de acord cu haspdg

Avatar utilizator
geticul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 26, 2007 11:04 pm

Mesaj de geticul » Dum Apr 20, 2008 10:26 pm

QUOTE (R o b e r t)Am facut o arhiva cu pozele facute de mine. O puteti descarca de la http://www.filebox.ro/download.php?key= ... e1e6825d6d
si ceva mai inedit: http://www.filebox.ro/download.php?key= ... 794ed4e84a
si ceilalti puteti urca pozele pe filebox...
a fost fain.

Primul link nu merge deloc sa descarc. Adica se descarca, dar fisierul e corupt, nu se vede continutul.

Avatar utilizator
Sfinxul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Aug 20, 2007 9:14 pm

Mesaj de Sfinxul » Dum Apr 20, 2008 10:40 pm

Eu am reusit sa le descarc pe ambele. Vedeti ca in stanga apare undeva Descarca (Synco) De acolo le-am facut download.

Pe mine ma intereseaza cum sa procedez sa postez un clip. Are peste 300Mb.

Avatar utilizator
The Hammer
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 23, 2008 8:44 am

Mesaj de The Hammer » Dum Apr 20, 2008 11:14 pm

subscriu si eu la partea cu nick-ul .... celelalte aspecte , din partea mea sunt toate pozitive . pe langa faptul ca am cunoscut unii membri a fost si frumos , placut , relaxant , cand facem un remake? :oops: ... am numai cuvinte de lauda despre voi ... mai intai ca si oameni dupa aia in calitate de pasionati mitsubishi .mai bine ma opresc ca deja incep sa vorbesc din carti :roll:

Avatar utilizator
R o b e r t
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 22, 2007 10:13 pm

Mesaj de R o b e r t » Lun Apr 21, 2008 8:34 am

QUOTE (Sfinxul)Eu am reusit sa le descarc pe ambele. Vedeti ca in stanga apare undeva Descarca (Synco) De acolo le-am facut download.

Pe mine ma intereseaza cum sa procedez sa postez un clip. Are peste 300Mb.

il urci tot pe filebox si postezi aici linkul. nu conteaza ca are 300MB. Arhiva mea are 274 MB

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Lun Apr 21, 2008 9:36 am

Eu ma anuntasem ca o sa particip doar duminica (asa imi permitea timpul). Pot sa zic ca am ramas dezamagit cand am sunat duminica la ora 11 pe cineva care mi-a zis ca tocmai se sparge gasca. Din pozele postate pe forum am observat ca nu a fost nimic interesant inafara de un drum Brasov-Moieciu, un gratar si discutii. Eu nu am mai participat niciodata la un astfel de eveniment, dar ma asteptam macar ca astea doua zile sa fie pline de activitati utile si creative.
Daca m-am inselat in privinta organizarii va rog sa ma contraziceti.
Astept, sa vad cum o sa fie la anul.

Avatar utilizator
Andrei_Iasi
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Vin Noi 23, 2007 12:16 pm

Mesaj de Andrei_Iasi » Lun Apr 21, 2008 11:36 am

Salutare,
Fiind un eveniment organizat in premiera a fost ok. Ideea e ca acum ne-am cunoscut o mare parte, am invatat din greseli si data viitoare le vom ocoli ca sa zic asa. Subscriu la partea cu nick-urile - cel mai ok ar fi ca la urmatoarea intalnire sa facem o treaba "oficiala" cu ecusoane, cu nick-ul si numele, ca sa ne stim si care suntem de pe forum, mai ales ca numai acum am fost 3 andrei (andrei, eu si The Hammer). Totusi eram o gasca de oameni care nu ne stiam decat de pe forum si fiecare a crezut ca va fi intr-un fel. Da, a fost o lipsa de comunicare, dar fiecare lucru bun are un inceput.
Per total a fost foarte bine.

Poate reusim si ne vedem cum spunea Cristina la Balea in vara , ar fi ok, dar cu un program de activitati mai in tema cu intalnirea. Oricum avem timp sa planificam:)

Sper sa reusec astazi sa urc si eu pozele.


Numai bine

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori