Program intalnire Mitsu 1 an

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
Andrei_Iasi
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Vin Noi 23, 2007 12:16 pm

Mesaj de Andrei_Iasi » Joi Apr 17, 2008 2:17 pm

QUOTE (Speedy)Ce o sa injurati drumul de la iesirea din Pitesti pana la Moeciu, doar prin campulung si pe mateiasi cum mai e ca in rest e jale! Va spune cineva care face drumul destul de des.

la ce te referi mai exact? ca decat sa fac 1 ora pana la ploiesti , in ca 1 pe putin pana la bv si 30 min pana la moieciu (optimist vorbind) mai bine pe dincoace. parerea mea.
e plin de gauri sau e foarte aglomerat?

Avatar utilizator
geticul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 26, 2007 11:04 pm

Mesaj de geticul » Joi Apr 17, 2008 2:22 pm

Prin Ploiesti nu trebuie sa ajungi la Brasov. La Predeal faci stanga si ajungi la Rasnov, dupa care Bran si Moieciu.

Avatar utilizator
Andrei_Iasi
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Vin Noi 23, 2007 12:16 pm

Mesaj de Andrei_Iasi » Joi Apr 17, 2008 2:24 pm

este aprox acelasi lucru. problema e dn1 pana in predeal . ca din predeal in bv nu e mare scofala . e lejer.
eventual pe de la ploiesti pe la cheia-valenii de munte - bv dar nu stiu cate camioane poti gasi pe acolo.

Avatar utilizator
geticul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 26, 2007 11:04 pm

Mesaj de geticul » Joi Apr 17, 2008 2:26 pm

Ploiesti-Brasov prin Cheia e mai lung decat prin Predeal.

Avatar utilizator
Andrei_Iasi
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Vin Noi 23, 2007 12:16 pm

Mesaj de Andrei_Iasi » Joi Apr 17, 2008 2:29 pm

da da poate e mai liber decat dn1

Avatar utilizator
geticul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 26, 2007 11:04 pm

Mesaj de geticul » Joi Apr 17, 2008 2:30 pm

Vii de la iasi?

Vii prin onesti, comanesti si nu mai ai legatura cu DN1.

Avatar utilizator
Andrei_Iasi
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Vin Noi 23, 2007 12:16 pm

Mesaj de Andrei_Iasi » Joi Apr 17, 2008 2:33 pm

nu vin din iasi ca m-am mutat de mai bien de o luna. vin din buc. si imi era f usor sa vin pe A1 . de aia eram curios cum e drumu la la pitesti la moieciu.

daca veneam de la iasi nu imi faceam eu probleme

Avatar utilizator
Sfinxul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Aug 20, 2007 9:14 pm

Mesaj de Sfinxul » Joi Apr 17, 2008 2:34 pm

Si cu programul pentru sambata cum ramane ? Nu mai are nimeni nici o idee?
Am inteles ca ora 12 ramane ora de intalnire dar mai departe ?

Nu ma bag peste programul de seara, care ramane la latitudinea celor care vor sta peste noapte la Moeciu. Aici pot sa decida ei adhoc ce, cum si unde fac gratarul.

QUOTE (iani13)In ceea ce priveste Casa Auto Brasov, acum Tiriac Auto Brasov, va fi reprezentata de catre cineva in ziua de sambata.
In ce consta reprezentarea celor de la Casa Auto BV? Poti veni in cursul zilei cu mai multe informatii?

Avatar utilizator
RauL
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Noi 10, 2007 9:47 pm

Mesaj de RauL » Vin Apr 18, 2008 9:37 am

0767412202 asta e nr meu de tel, hai sa stabilim maine dimineata o intalnire in bucuresti si sa plecam mai multi.
Pana la urma unde a ramas locul de intalnire, in moeciu sau in brasov?

Avatar utilizator
Speedy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Ian 20, 2008 2:34 pm

Mesaj de Speedy » Vin Apr 18, 2008 10:04 am

QUOTE (Andrei_Iasi)QUOTE (Speedy)

Ce o sa injurati drumul de la iesirea din Pitesti pana la Moeciu, doar prin campulung si pe mateiasi cum mai e ca in rest e jale! Va spune cineva care face drumul destul de des.

la ce te referi mai exact? ca decat sa fac 1 ora pana la ploiesti , in ca 1 pe putin pana la bv si 30 min pana la moieciu (optimist vorbind) mai bine pe dincoace. parerea mea.
e plin de gauri sau e foarte aglomerat?

E plin de gropi. De la Maracineni cum iesi din Pitesti pana la Campulung este oribil drumul. Apoi cel mai bine se ia pe centura in campulung pentru ca este asfalt nou si se merge bine. Apoi pe Mateiasi drumul este f bun pana aproape de Rucar, apoi iar oribil pana cand se intra in jud. Brasov. Sa nu zici ca nu ti-am spus

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori