Program intalnire Mitsu 1 an

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
sondy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Ian 25, 2008 11:03 pm

Mesaj de sondy » Dum Apr 13, 2008 8:16 pm

Salut,

Ma gandeam ca aici sa detaliem putin programul si propunerile referitoare la programul de week-endul viitor. Aici urmeaza sa contrubuie fiecare cu idei referitor la modul cum ne putem umple timpul acolo, preferabil cat mai in grup
Deci, cand ajunge fiecare, si cand propuneti sa ne intalnim si unde?

Avatar utilizator
geticul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 26, 2007 11:04 pm

Mesaj de geticul » Dum Apr 13, 2008 8:23 pm

Bine spus. Noi am ajunge dupa-amiaza spre seara, functie de pici.

Avatar utilizator
Sfinxul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Aug 20, 2007 9:14 pm

Mesaj de Sfinxul » Dum Apr 13, 2008 11:57 pm

Pana la urma unde are loc intalnirea? Bran sau Moeciu? Eu vin sambata. Cel mai probabil o sa fiu acolo in jurul de 11:30 - 12.
Pentru idei, aruncati o privire si pe link-ul de mai jos. E intalnirea membrilor de pe clubkia din acest weekend.
http://www.clubkia.ro/viewtopic.php?t=1 ... sc&start=0

Avatar utilizator
The Hammer
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 23, 2008 8:44 am

Mesaj de The Hammer » Lun Apr 14, 2008 12:48 am

si eu tot sambata in jur de 11 ajung.dar deocamdata vad ca suntem cam in "aer" daca pot spune asa , adica unde ne ducem pana la urma?s-a gasit o pensiune?etc. pe langa acestea mai am o intrebare:gratar facem?pentru ca daca da , cred ca va cam trebui sa venim cu obiectu muncii de acasa....sper sa ne edifice andrei soon

Avatar utilizator
sondy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Ian 25, 2008 11:03 pm

Mesaj de sondy » Lun Apr 14, 2008 11:49 am

Ce a gasit prietena mea pana acum pe net referitor la o cazare sau ceva de genul asta:

http://www.turistinfo.ro/bran/cazare-br ... i-c82.html

Arata interesant, pastravarie, gratar, treburi de astea... Suna bine, dar pot fi si alte propuneri. Eventual cine este mai apropiat de cei de la club Kia sa ceara ceva hint-uri? :roll:

Avatar utilizator
Sfinxul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Aug 20, 2007 9:14 pm

Mesaj de Sfinxul » Lun Apr 14, 2008 1:15 pm

QUOTE (sondy)Ce a gasit prietena mea pana acum pe net referitor la o cazare sau ceva de genul asta:
http://www.turistinfo.ro/bran/cazare-br ... i-c82.html
Arata interesant, pastravarie, gratar, treburi de astea... Suna bine, dar pot fi si alte propuneri. Eventual cine este mai apropiat de cei de la club Kia sa ceara ceva hint-uri? :roll:

Intradevar, arata bine din poze. Daca ai si alte informatii legate de pretul cazarii, nr. de locuri disponibile poate nu ar fi rau sa le postezi aici sau sa-l anunti pe Andrei sa compare cu ce a gasit el.
Incerc sa obtin si eu informatii de la membrii care s-au ocupat de organizare intalnirii clubkia si sa vi le pun la dispozitie.

Avatar utilizator
geticul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 26, 2007 11:04 pm

Mesaj de geticul » Lun Apr 14, 2008 2:21 pm

Interesant e cine se sacrifica sa stea in camerele cu baie pe hol :shock:

Avatar utilizator
sondy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Ian 25, 2008 11:03 pm

Mesaj de sondy » Lun Apr 14, 2008 3:10 pm

QUOTE (Sfinxul)QUOTE (sondy)Ce a gasit prietena mea pana acum pe net referitor la o cazare sau ceva de genul asta:
http://www.turistinfo.ro/bran/cazare-br ... i-c82.html
Arata interesant, pastravarie, gratar, treburi de astea... Suna bine, dar pot fi si alte propuneri. Eventual cine este mai apropiat de cei de la club Kia sa ceara ceva hint-uri? :roll:

Intradevar, arata bine din poze. Daca ai si alte informatii legate de pretul cazarii, nr. de locuri disponibile poate nu ar fi rau sa le postezi aici sau sa-l anunti pe Andrei sa compare cu ce a gasit el.
Incerc sa obtin si eu informatii de la membrii care s-au ocupat de organizare intalnirii clubkia si sa vi le pun la dispozitie.

Pai informatiile legate de preturi sunt pe aceeasi pagina, putin mai jos, la detalii:

Tarife:
- 70 lei/camera cu baie,
- 60 lei/camera cu baie pe hol.
22 locuri in 11 camere

Avatar utilizator
Sfinxul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Aug 20, 2007 9:14 pm

Mesaj de Sfinxul » Mar Apr 15, 2008 10:27 am

Mai sunt doar 3 - 4 zile. Nu vine nimeni cu nici o idee pentru un program si la ce o sa facem pe acolo?
Ma gandeam ca sambata, cand vor fi prezenti marea majoritate, sa facem o incursiune in coloana pana in Poiana Brasov. Urcam prin Rasnov, luam masa de pranz in Poiana si ne intorceam la Bran pe partea cealalta, prin Predeal.
Voi ce parere aveti?

Avatar utilizator
geticul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 26, 2007 11:04 pm

Mesaj de geticul » Mar Apr 15, 2008 10:32 am

Vad ca noi ne facem idei si pregatiri si nu se comunica nimic despre cazare, pret si toate celelalte. Si mai sunt cateva zile.

Sa nu mai fie nimic. :evil:

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 14 vizitatori