Intalnirea Nationala De Primavara - Vara, 2013

Planificari, discutii si poze
Scrie răspuns
Avatar utilizator
deyutzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Ian 08, 2011 10:39 pm
Contact:

Mesaj de deyutzu » Mar Mai 14, 2013 12:58 pm

vineri dimineata ne strangem si noi mai multi sa plecam in coloana din Bucuresti?

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Mai 14, 2013 1:42 pm

Se discuta deja despre asta, aici.

Avatar utilizator
MKY69GEX
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 26, 2012 4:42 pm

Mesaj de MKY69GEX » Mie Mai 15, 2013 1:57 am

Salutare tuturor,

Dragă @andrei, vreau să ştii că nu am avut nimic de reproşat pentru nimic, cu at?t mai puţin ţie, care te ocupi de toate. Pe această cale vreau să ?ţi mulţumesc pentru răspunsuri. Consider că este mai bine să ştim unele detalii referitoare la organizarea administrativă de acolo, pentru a nu exista neplăceri şi alte ne?nţelegeri. C?t priveşte acţiunile de acolo, modul de desfăşurare a petrecerii şi surprizele ce ne sunt rezervate, sunt ?n totalitate de acord că nu trebuie dezvăluite. ?ţi mulţumesc sincer, te salut cu tot respectul şi sper să nu fii supărat că am pus nişte simple ?ntrebări.

Pentru @marius_EVO- Dragă Marius, indiferent cine participă la această ?nt?lnire, indiferent c?t de vechi sau nou este, are dreptul să ?ntrebe anumite lucruri, să se edifice asupra unor acţiuni, să discute cu cei care au mai participat şi au informaţii, cu at?t mai mult cu persoana (persoanele) care se ocupă de organizarea evenimentului. Cred că este frumos şi benefic faptul că participă mai multe persoane noi, asta demonstr?nd că e bine şi frumos şi că oamenii sunt mulţumiţi şi se simt bine. ?nsă fiecare are dreptul să-şi exprime o părere sau o nelămurire. Nu ?nseamnă că dacă unii sunt mulţumiţi de un lucru sau o problemă, trebuie să fie universal valabil. Fiecare are ideile şi "pretenţiile" lui, ?nsă aici nu mă refeream la pretenţii. Să ştii că nu este nimic absurd; tu ai dreptul să faci ce vrei, pe banii tăi şi pe timpul şi benzina ta, dar nu cere şi altora să fie de acord cu ce-ţi place, sau nu, ţie. Dacă nu mă bucuram de existenţa acestor ?nt?lniri, nu mă obliga nimeni să vreau să particip. Este un lucru benefic şi plăcut, un mod de a comunica şi a cunoaşte c?ţi mai mulţi oameni, de a ?nchega prietenii. Eu am mai fost la această pensiune şi ştiu c?t de super este, iar de zonă ... nici nu mai spun. Te salut cu respect şi sper că m-am făcut destul de bine ?nţeles.

Vă salut şi vă doresc mult bine tuturor. Sper să ne vedem cu bine, sănătoşi şi să avem vreme bună şi c?t mai mult soare.

Avatar utilizator
marius_EVO
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 27, 2009 4:50 pm

Mesaj de marius_EVO » Mie Mai 15, 2013 2:44 am

ideea era ca avem un istoric pozitiv in ceea ce priveste intalnirile anterioare si ca grijile nu isi au rostul, daca ai fi pus intrebarea altfel, pe al ton nu as fi scris, dar modul tau de exprimare nu mi s-a parut in regula si din acel motiv am postat

ma bucur ca m-am facut inteles

Numai bine!!!

Avatar utilizator
M_T
EVO I
Mesaje: 2
Membru din: Mar Apr 05, 2011 3:58 pm

Mesaj de M_T » Mie Mai 15, 2013 3:13 pm

Salutare oameni buni.. Am o veste proasta: vin din ala nu mai am. Am facut ceva rost de la taica-miu, dar nu e asa de vechi si daca nu va place injuraturile mi le asum. Dar sper sa nu. Altfel sincer de-abia astept ziua de vineri si sa ne vedem cu bine!

Mihai.

QUOTE (radu-lancer @ May 13 2013, 06:23 PM) Salutare lume.

Eu am doar doua intrebari.

1) Masa festiva de sambata seara se tine? Va mai avea loc?


2) Vineri fiecare mananca cum apuca sau o sa avem si o cina vineri seara?


Mersi

Drum Intins!!!!

QUOTE (vasilec69 @ May 13 2013, 08:40 PM) Radule tata , vineri seara cina este compusa din vinul lui taticu si ceva impresii de pe drum.
Si noi asteptam vesti de la Andrei.
In rest......sa ne vedem sanatosi!

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Mie Mai 15, 2013 3:21 pm

poate reusesc sa fac si eu rost de ceva ud.
@MKY69GEX - prin prisma anilor trecuti, ultimul lucru la care se gandeste cineva sa intrebe, este despre organizare.

Avatar utilizator
MKY69GEX
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 26, 2012 4:42 pm

Mesaj de MKY69GEX » Mie Mai 15, 2013 4:22 pm

Salutare tuturor,

Dragă - @marius_EVO - nu am de unde să ştiu cum au fost ?nt?lnirile anterioare. Dar asta nu ?nseamnă că peste tot trebuie să fie la fel. Doar suntem şi trăim ?n Rom?nia, nu? .... "in ceea ce priveste intalnirile anterioare" ...cred că exprimarea ta ... lasă puţin de dorit ... - privesc - deosrece - ?nt?lnirile sunt la plural. ?n rest, nu mi se pare că am folosit niciun ton şi nu am pus dec?t ?ntrebări simple şi de bun simţ, exprim?ndu-mă c?t se poate de normal. Am şi spus că nu am nimic de reproşat lui Andrei. Se pare că pentru tine, nu m-am făcut bine ?nţeles. Ţi-am mai spus că fiecare avem dreptul la idei, păreri, opinii. Tu faci ce vrei, eu la fel, fiecare face cum consideră că ?i este mai bine. Te salut şi să ne vedem cu bine.


Cu drag, tututror! Să ne vedem sănătoşi şi să avem vreme bună. Vă mulţumesc pentru ?nţelegere.

Avatar utilizator
danielNEC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iul 07, 2010 9:14 pm

Mesaj de danielNEC » Mie Mai 15, 2013 4:43 pm

Hai mai calmati-va putin. Lasati discutiile astea si haideti sa ne concentram putin pe "licori"

Contribui si eu cu 10 l de lichid rosu

AMR 2 zile

MKY69GEX - O sa fie bine ai sa vezi!

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Mai 15, 2013 4:53 pm

O persoana a carei identitate nu va fi (inca, probabil ) dezvaluita a propus un concurs de beer-pong, asa ca am vorbit cu gazdele sa ne pregateasca 3-4 butoaie a cate 25 de litri de bere. Cred ca vineri seara facem incalzirea...

Avatar utilizator
marius_EVO
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 27, 2009 4:50 pm

Mesaj de marius_EVO » Mie Mai 15, 2013 4:56 pm

sunt topicuri pe care te invit sa le citesti si vei afla tot

in continuare modul tau de exprimare lasa de dorit... "in ceea ce priveste" este corect

o sa iau cu mine un DEX pentru tine

ideea cu beerpong-ul este geniala!!!!!

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori