Intalnirea Nationala De Toamna 2012 - Paltinis, 5-7 Octombrie

Planificari, discutii si poze
Scrie răspuns
Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Joi Iul 12, 2012 2:10 pm

Salutare lume....

Am si eu o intrebare. Stiu ca acum toti sunteti in vacanta, mare munte strainatate, dar as dori sa stiu daca in mare s a hotarat intalnirea de toamna unde va avea loc, ce ma intereseaza este luna si ziua. Daca stiti ceva postati.....

Poate stiti voi ceva
Mersi

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Iul 12, 2012 3:00 pm

Salut,
deocamdata nu am hotarat; pana la jumatatea lunii sper sa avem cateva detalii preliminarii. Oricum, ca si idee de locatie ma gandesc ca tot undeva prin centrul tarii ar fi mai ok cu toata lumea. Daca exista propuneri si recomandari pentru locatii, se pot posta aici.

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Joi Iul 12, 2012 6:32 pm

Salutare Andrei.

Te am intrebat pentru ca pe 20 si 25 august ma duc la niste nunti.

Pe 1 septembrie ma duc la alta nunta, un angajat de la firma Alinei iar pe 21-23ma duc in te am builduing cu Alina, face firma ei 10 ani si a inchiriat o vila......

Eram curios de data pt ca vreau sa vin, sa va revad, sa ne simtim bine, sa fie iarasi o atmosfera superba , ca pana acum, si cel mai important, sa dau de baut pt noua masina acelasi vin exceptional care l am adus in primavara.

Drum intins.

Avatar utilizator
SickneS
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mar 13, 2008 12:53 pm

Mesaj de SickneS » Lun Iul 16, 2012 8:43 am

O sa urmaresc cu interes topicul ... la aceasta intalnire trebuie sa ajung si eu !

Avatar utilizator
Mihai-MIT Lancer
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 04, 2010 4:18 pm

Mesaj de Mihai-MIT Lancer » Sâm Iul 21, 2012 2:41 pm

Salutare Mitsu!
Am gasit si eu o pauza de bere sa arunc un ochi...si sa descarc pozele
Andrei, fa o lista cu locatiile in care ati mai fost, ptr. a nu se repeta, si poti adauga locatii care nu ar fi de dorit. Dupa asta mi-ar fi mai usor sa fac propuneri

Referitor la initiativa de a chema VIP-uri, fratilor, aveti grija sa nu afle Ponta...ca asta isi atribuie si aceasta miscare! In fine, o sa trec peste...cu picioarele. Cat despre Nicoleta Luciu, voi nu aveti probleme acasa? ))

Astept cu nerebdare sa stabilim urmatoarea locatie.

Cu stima,
Mihai

Avatar utilizator
cristi4x4
EVO I
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Mar 05, 2011 1:54 pm
Contact:

Mesaj de cristi4x4 » Dum Aug 05, 2012 11:22 am

De astazi fiind plecat in concediu pentru 2 saptamini si neavind acces la net,ma inscriu de acum la intilnirea de toamna indiferent de data si locatia la care se tine.

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Mie Aug 08, 2012 7:23 pm

Salutare

S a stabilit ceva in legatura cu intalnirea de toamna ? unde va fi si in ce perioada?

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Vin Aug 10, 2012 12:17 pm

Salut,
pentru ca vrem ca toata lumea sa fie intoarsa din concedii, noi propunem weekendul 29-30 Septembrie.

Am considerat ca principal avantaj al locatiei aleasa la ultima intalnire faptul ca este situata la distante aproximativ egale pentru toata lumea si, pentru ca speram ca in toamna sa avem mai multi participanti decat au fost in primavara, propunem ca si locatie fie tot zona Brasovului (avem o oferta care in primavara a venit mai tarziu, asteptam confirmare daca este inca valabila) sau Paltinis (Bogdan cry4me este in plina misiune de spionaj in zona). Alte propuneri/comentarii/sugestii?

Multumim!

Avatar utilizator
marius_EVO
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 27, 2009 4:50 pm

Mesaj de marius_EVO » Vin Aug 10, 2012 12:34 pm

superrr...asteptam cu interes locatia

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori