intalnire academia militara

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
Johnelu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mai 04, 2007 3:04 pm

Mesaj de Johnelu » Vin Feb 29, 2008 1:20 pm

... da rai sunteti, nimik nu va convine, a dat astenia de primavara si greutatile de 1 si 4 martie peste voi de muscatia asa? :shock: Nimic din ce zic aici nu ramane fara un upercut in gura la adresa-mi.

@2dor - socializare la coada la paine :-& nu cred ca-i cea mai fericita alegere, io prefer sa socializez cu cei care impartasesc o pasiune comuna.
@Cristi - invitatie fara lautari, doar cu plic si funda rosie ... evident ca nu-i vorba de asta, am atras atentia ca doar sa carcotim pe marginea unui subiect, oricare ar fi el, nu rezolvam nimic. Dar tu esti un maestru in abordari spumoase oricare ar fi subiectul, e minunat asa.

vin la 15:00 sambata 01.02 academie ... sus sau jos ?

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Vin Feb 29, 2008 1:39 pm

)

Johnelu, daca o sa citesti cu atentie posturile mele, o sa vezi ca am raspuns frumos persoanelor care mi s-au adresat frumos.
Nu am "muscat" decat cand am fost latrat...)
Am combatut, comentat idei, opinii, etc. vis-a-vis de masini...unii au luat-o la modul personal, au inceput sa faca pe spiritualii si ... si le-am raspuns. )

Legat de intalniri...aici e slaba miscarea, foarte anemica.
Sunt doar niste constatari din 2006 de cand am Mitsubishi...
S-ar putea sa fie altfel acum sau in viitor.
Personal nu mai vin decat daca e ceva activitate...de discutii sunt satul de pe forum, masinile astea sunt, nimic nou.

Legat de carcoteli...tata, asta nu e forum de matrimoniale sau patronat de dealer.


Bafta!

Avatar utilizator
2dor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 05, 2007 8:32 am

Mesaj de 2dor » Vin Feb 29, 2008 1:44 pm

Johnelu intrebarea mea este: Ce e pe 4 Martie? Eu stiam de 8 Martie ca e ziua femeii.

Avatar utilizator
Johnelu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mai 04, 2007 3:04 pm

Mesaj de Johnelu » Vin Feb 29, 2008 2:15 pm

@Cristi
- cu atentie le-am citit ... latrat, muscat sunt doar niste cuvinte cu intelesuri mai tari sau mai dulci, chestie de perceptie nimic special. Pentru ca ai combatut coerent am citit posturile tale, motiv pentru care am spus ca-i minunat asa, nu am vrut sa sune peiorativ

@2dor
- ) ai dreptate, 4 nu inseamna nimic pentru voi, doar pentru mine, este ziua de nastere a sotiei mele ... este asa de aproape de 1 si 8 incat l-am pus in locul zilei de 8. Intelegeti acum presiunea (!) )

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Vin Feb 29, 2008 2:44 pm

QUOTE (Johnelu)@Cristi
- cu atentie le-am citit ... latrat, muscat sunt doar niste cuvinte cu intelesuri mai tari sau mai dulci, chestie de perceptie nimic special. Pentru ca ai combatut coerent am citit posturile tale, motiv pentru care am spus ca-i minunat asa, nu am vrut sa sune peiorativ

am inteles.

QUOTE (Johnelu)@2dor
- ) ai dreptate, 4 nu inseamna nimic pentru voi, doar pentru mine, este ziua de nastere a sotiei mele ... este asa de aproape de 1 si 8 incat l-am pus in locul zilei de 8. Intelegeti acum presiunea (!) )

1, 4, 8 ... joaca-le la 6 din 49 luna asta si o sa castigi.
Sa traiti multi ani sanatosi!

Avatar utilizator
2dor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 05, 2007 8:32 am

Mesaj de 2dor » Vin Feb 29, 2008 4:55 pm

Johnelu atunci La Multi Ani din partea noastra si sa fiti fericiti si sanatosi pana la adanci batraneti!

Avatar utilizator
Johnelu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mai 04, 2007 3:04 pm

Mesaj de Johnelu » Vin Feb 29, 2008 5:46 pm

Multumesc pentru urari si voua asemenea.
So, ne vedem la academie ! sus sau jos?

Avatar utilizator
2dor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 05, 2007 8:32 am

Mesaj de 2dor » Vin Feb 29, 2008 8:28 pm

Jos in fata la Academie.

Avatar utilizator
Ursu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 11, 2007 2:14 pm

Mesaj de Ursu » Sâm Mar 01, 2008 2:12 pm

cate fete vin ca sa stiu cate martisoare aduc ?)

Avatar utilizator
rhino head
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 01, 2008 10:17 pm

Mesaj de rhino head » Sâm Mar 01, 2008 11:08 pm

salut ,

Hop si eu la intalnire,

venit , vazut ,plecat ....poate o sa ne cunoastem mai bine , la un suc , o bere,

asa, la prima impresie, par ok posesorii de mitsu :-D , am facut si ceva poze uite aici: http://rapidshare.de/files/38718623/mitsu.exe.html

numai bine, :wink:

ma duc sa mai citesc pe forum ,ca sa nu va agasez cu intrebari inutile

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 15 vizitatori