Intalniri Viitoare - Propuneri Organizatorice

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
iceblitz80
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 19, 2012 7:19 pm

Mesaj de iceblitz80 » Mie Mai 23, 2012 6:28 pm

Salutare tuturor!
Sunt destul de nou in grupul Mitsubishi si pot spune ca citind conversatiile de pe diferite topic-uri sunt placut impresionat de comunicarea dintre membrii.

Legat de aceste intalniri anuale, singurul lucru care m-ar impiedica sa particip la urmatoarea intalnire ar fi TIMPUL. Nu stiu cu cat timp inainte se face anuntul oficial, insa sper ca la urmatoarea intalnire sa pot sa vin si eu.

Legat de organizare, eu sunt pentru strangerea unor banuti din care sa se premieze mici concursuri organizate in cadrul evenimentelor si/sau sa se utilizeze acesti bani pentru a invita campioni de raliuri (Titi Aur) care sa ne invete diverse lucruri despre condus, etc. E placut sa ai o tema clar definita la o astfel de intalnire precum si invitati gen Titi Aur, Mitsubishi (M-CAR), service-uri de tunning, sau producatori piese..
Daca s-ar constitui un cont in care fiecare membru (cine doreste binenteles) sa depuna lunar cat considera, iar banii stransi sa fie folositi pentru organizarea de astfel de intalniri, eu promit sa cotizez (indiferent daca timpul imi permite sa ajung sau nu la intalnire).

Avatar utilizator
MIB
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Oct 29, 2008 7:40 am
Contact:

Mesaj de MIB » Joi Mai 24, 2012 10:22 pm

Zic si eu pe scurt:
- locatia aleasa a fost foarte buna, avand in vedere ca ne-a cam cuprins pe toti. Cred ca pe viitor astfel de loactii ar trebui cautate.
- ar fi trebuit sa fie duscutate/negociate mai clar conditiile in care ne puteam "desfasura", astfel incat sa evitam mici "negocieri" la fata locului.
- programul zilei de Sambata ar trebui pregatit/stabilit/comunicat mai din timp astfel incat toti particiapntii sa stie ce se intampla si cand.
- stiu ca este destul de greu (in special cand esti si cu copii dupa tine, si pe mine nu o sa ma vedeti fara ) ) dar ma gandeam ca la locul in care se face poza de grup am putea organiza si un gratar.
- ... si nu mai imi vin acum alte lucruri, dar daca imi aduc aminte o sa revin si o sa le scriu.

Ca o concuzie generala: felicitari organizatorilor pentru intalnire.

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Lun Mai 28, 2012 10:35 am

Salutare.

Va doresc o saptamana usoara si insorita.

De curiozitate va intreb, in ce relatii este Porcisteanu cu MITSU.RO? Daca este poate ne viziteaza intr o intalnire ..... asta daca este apropiat de noi..

As fi curios si de LIVIU VARCIU mai ales ca are si el Lancer , ultimul model de echipare...

Ultima VEDETA daca pot spune asa, am vazut o sambata. Pe TVR este o emisiune de fotbal cu MARIAN OLAIANIS SI MARIUS MITRAN. Si apar cateva secvente in care DINTR UN LANCER, NOUL MODEL MARIAN OLAIANIS scoate cateva mingi de fotbal.... Si VEDETELE au parte de MITSU......

In alta ordine de idei.... NOI DE CE NU NE FACEM PE YOUTUBE UN CANAL MITSU CLUB ROMANIA? si acolo sa postam filme poze etc? Subaru are asa ceva, Mitsu Bulgaria are asa ceva......

Am zis si eu ........

Avatar utilizator
cry4me
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Ian 17, 2011 1:27 pm

Mesaj de cry4me » Joi Mai 31, 2012 11:05 am

Foarte buna ideea, o sustin ! MAI ALES CA MI-AR FACE O DEOSEBITA PLACERE SA IL CUNOSC PE PORCISTEANUUUUU

Avatar utilizator
GeorgeLancer
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 30, 2012 11:55 pm

Mesaj de GeorgeLancer » Mie Iun 06, 2012 11:53 pm

+1 la ideea lui radu cu canalul de youtube , este o idee buna dar din experienta spun ca ar fi o durere mare de cap pentru cine l-ar administra , o mica intrebare totusi ... se planuieste vreo intalnire mica mare sau cum o fi pe la sfarsitul lui august ?

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Vin Iun 08, 2012 10:09 pm

PE cine putem invita la urmatoarele intalniri ca VIP uri care sunt condusi de japoneze.

Vali Porcisteanu

Federatia Romana de Rugby au ca masini noul Lancer

MARIAN OLAIANIS

LIVIU VARCIU

Avatar utilizator
daniel 12
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Feb 19, 2012 12:00 pm

Mesaj de daniel 12 » Lun Iun 11, 2012 12:59 pm

Salut
As fi vrut sa ma prezint si eu la intalnirea voastra insa , din pacate, in Barlad sunt atat de buni astia de la service ca mi-au facut praf masina iar acum caut sa-mi cumpar un motor de 2.8 diesel complet echipat second hand pentru mitsu Pajero. Deci pana nu-mi repar masina nu va pot incurca cu prezenta mea.

Salutari

Avatar utilizator
Donkey
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 06, 2007 8:02 am

Mesaj de Donkey » Lun Iun 11, 2012 3:12 pm

Radu .. parca mai erau si Bogdan Lobont si ( nu radeti ) Nicoleta Luciu

Avatar utilizator
RACINGCODE
EVO I
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Noi 20, 2010 4:03 am

Mesaj de RACINGCODE » Joi Oct 31, 2013 8:49 pm

Maine seara incepand cu orele 21 la China Town este o intalnire cu loc de joaca pentru pasionati. Vine cineva de la Mitsu?
Duminica dimineata incepand cu orele 10 tot acolo este o etapa de manevrabilitate, adica ceva mai rapid decat la o cursa de indemanare.
Asa arata tresul de data trecuta vazut de la bord:
http://www.youtube.com/watch?v=K_l8Mz7pNC0

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Mar Ian 07, 2014 1:42 pm

Salut.

Pentru o mai buna interactiune intre comunitate, orgnizare si cei de la Mitsubishi vin in intampinarea voastra cu o intrebare simpla.

Pentru urmatoarele intalniri primavara-toamna ce propuneri organizatorice ati dori?Ce ar mai trebui adaugat, adus, etc?

Ce doleante ati avea?

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori