Intalniri Viitoare - Propuneri Organizatorice

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
cristi4x4
EVO I
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Mar 05, 2011 1:54 pm
Contact:

Mesaj de cristi4x4 » Mar Mar 01, 2016 9:06 pm

Deci ai gasit topicul potrivit.Puteai sa faci asta de la inceput daca cautai mai atent in aceasta sectiune dar preferi sa arunci prima data cu ''noroi'' dupa care sa iti pui putin mintea la contributie.

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Mar Mar 01, 2016 9:32 pm

Salut.

marius_evo: Ai pe PM un mesaj de la mine.

Toate bune,

Radu


Avatar utilizator
doza
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Dec 15, 2009 7:18 am

Mesaj de doza » Mie Mar 02, 2016 11:46 pm

Sincer nici mie nu imi pica bine treaba asta cu "asta e locu, asta e data, take it or leave" dar ma rog.

Avatar utilizator
fleanta
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Oct 10, 2010 3:24 am

Mesaj de fleanta » Dum Aug 07, 2016 2:24 am

De acord cu Doza și marius_evo dar nu prea. Dc ne.ar interesa votul/pool.ul user.lor care nu au fost sau probabil nu vor veni niciodata la o întrunire?
Pe partea cealaltă, și pe mine mă deranjata chestia cu mergem acolo, astea sunt datele. Dar cine și cui îi face plăcere sa vina, va veni și pe pluto.
Mi.ar place sa revenim la alegem luna, dupa care alegem zona, iar la final pe zona respectiva sa se aleagă 2/3 locații care sa ne înghită pe toți și sa se decidă asupra uneia dar chestia asta sa fie făcută doar de către cei ce au participat la o întrunire în ultimi 2 ani, nu mi se pare ieșit din comun sa nu poți veni la o întrunire națională din 4, ca purcelu/ pisica iți mor o data, ca te insori/ botezi/ nașești nu o faci zilnic iar perioadele sunt cam aceleași martie-mai de primăvară, sfârșitul lui iulie-septembrie de toamna.
Dacă apar adăugiri, revin ... 😆
Aștept păreri pro/contra dar sa nu dați navala toți odata

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori