Poze si impresii Intalnirea primavara - vara 2012

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
Mihai-MIT Lancer
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 04, 2010 4:18 pm

Mesaj de Mihai-MIT Lancer » Vin Mai 18, 2012 11:59 pm

Buna seara,
Scuze ca am "dormit" pana acum...dar chiar nu am avut timp.
Am citit prima pagina si la a 2-a eram deja plin de nervi. D-lor, cei care critica organizarea unor evenimente nu au facut asta in viata lor, altfel s-ar fi implicat.
Ganditi-va ca oamenii care s-au ocupat de asta au facut-o ptr. noi, asa cum au putut mai bine si cum le-a permis timpul lor liber! Asta trebuie sa respectam!
Totul a fost bine, minunat si relaxant.
Sustin ideea lui Andrei ca trebuie mai multa disciplina in trafic atunci cand ne deplasam in coloana. Valea PH e si asa aglomerata iar noi am dat motiv de injuraturi catorva participanti la trafic.
Locatia/cazarea nu ne intereseaza! Ne-am adunat pentru noi...si puteam sta f. bine si la corturi (atunci pe cine mai gaseam vinovat?).
Felicitari Andreea, felicitari Andrei!
Ne vedem la urmatoarea intalnire, cu totii sper, mult mai deschisi.
Toate bune!

Avatar utilizator
danielNEC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iul 07, 2010 9:14 pm

Mesaj de danielNEC » Sâm Mai 19, 2012 1:57 am

Mihai, pentru ca ma simt oarecum vizat de "incisivii" tai ma simt obligat sa-ti raspund.

Incep prin a sublinia faptul ca nu am nici cea mai mica intentie de a starni vreun flame motiv pentru care acesta este ultimul meu post pe acest thread.

1. Daca ai fi citit cu calm toate paginile anterioare si daca nu ai fi plecat de la premisa ca orice critica cu privire la eveniment e ************* aruncata spre organizatori, ti-ai fi dat seama ca nimeni sub nici o forma nu ia criticat pe Andrei sau pe Andreea.

2. Daca tu consideri ca facem un bine comunitatii ascunzand lucrurile care nu ne-au convenit si daca tu consideri ca viitoarele intalniri vor creste din punct de vedere calitativ de la sine fara sa contribuim si noi (membrii comunitatii), eu sunt oricand pregatit sa-mi cer scuze in fata ta pentru nervii pe care ti i-am pricinuit.

3. Cand ai sa ai timp(vad ca esti foarte ocupat) te rog sa dai un search pe forum. Ai sa ai surpriza de a descoperi un thread nou in care lumea posteaza sfaturi si pareri despre cum am putea imbunatati lucrurile. Daca il gasesti util, afla ca e rezultatul impresiilor de dupa intalnire...

4. Ma bucur ca totul a fost bine, minunat si relaxant pentru tine...chiar ma bucur sa stii. Data viitoare am sa stau mai mult pe langa tine poate se ia

O seara faina tuturor. Ma bag la somn ca maine am "razboi" de dimineata

Avatar utilizator
eth0tty1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Dec 28, 2007 10:40 am

Mesaj de eth0tty1 » Dum Mai 20, 2012 10:44 pm

Mihai MIT lancer : aceasi reactie am avut-o si eu cand am citit postul tau !

Daca tu ai impresia ca organizarea a fost fara cusur, parerea mea este ca nu stii ce inseamna organizarea. eu am mai participat la diferite intalniri cu diferite teme ......am termen de comparatie . Faptul ca nu m-am implicat .... este foarte simplu , sunt la 260 KM de locatia aleasa am scris si mai sus , la urmatoarea intalnire alegeti zona clujului si atunci sunt gata sa imi reproseze oricine ca nu m-am "implicat" .
cum scria colegul mai sus , imi cer si eu scuze odata cu le , in aceleasi conditii si ........ tu esti primul care a luat-o ca pe ceva personal sau deranjant. observatiile sunt facute doar pentru a perfectiona urmatoarele intalniri , dovada sta noul subiect de discutie deschis .
noroc

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Mai 21, 2012 1:33 pm

QUOTE (eth0tty1 @ May 20 2012, 10:44 PM) Faptul ca nu m-am implicat .... este foarte simplu , sunt la 260 KM de locatia aleasa
Ca sa vezi.. unii din cei care s-au implicat in organizare sunt la 300. Tot de "KM". S-a deschis topic special pentru critici constructive. Deci daca ai ceva remarcabil de comentat, te rog sa o faci acolo.

Consideram ca acest thread si-a atins scopul, sugestiile pentru intalnirile viitoare pot fi adresate in continuare in threadul Intalniri Viitoare - Propuneri Organizatorice.

Merci.

Avatar utilizator
Mihai-MIT Lancer
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 04, 2010 4:18 pm

Mesaj de Mihai-MIT Lancer » Lun Mai 21, 2012 10:34 pm

Oameni buni, niciodata nu am acuzat propunerile. Le consider constructive! Eu sunt de felul meu mai critic decat va puteti imagina. Cu totii poate am vazut unele probleme, dar din respect nu le exprim. Vin cu propuneri si atat. Ne-am intalnit pentru noi, nu ca sa ne strice seara cazarea, gazda, ploaia...etc. Cand vreau sa critic incep in primul rand cu mine.
Sa trecem peste asta cu optimism si initiativa de a imbunatatii lucrurile, iar asta nu putem face decat daca ne dorim asta, prin implicare. Sunt sigur ca toti ne dorim sa fie si mai bine pe viitor, dar sa ne bucuram ptr. ce a fost....si sa mergem mai departe.
Multumesc pentru raspunsuri si credeti-ma ca nu sunt deloc deranjat.
O seara faina!

Avatar utilizator
volint
EVO I
Mesaje: 5
Membru din: Mie Sep 28, 2011 10:17 am
Contact:

Mesaj de volint » Vin Iun 15, 2012 11:36 pm

Baa... acu' scormonind prin poze si prin filme am observat ca lipseste traditionala POZA DE GRUP!!!

Sa-mi fie rusine daca suna ca un repros, da' sa va fie si voua ca nu mi-ati fript una bucata dupa ceafa sa-mi pot aduce aminte.

data viitoare o sa-mi dau un cap in gura sa nu uit de poza de grup.

Spor.

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 19 vizitatori