Intalnirea Primavara-vara 2012 Sibiu-cluj

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
cry4me
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Ian 17, 2011 1:27 pm

Mesaj de cry4me » Joi Mai 03, 2012 12:38 pm

Sunt doritori din sibiu sau cluj care doresc sa ne strangem in sibiu sa plecam in coloana?
Daca da postati si o ora la cat plecati din cluj, si o sa stabilesc eu cel mai probabil parcarea de la real-carrefour ca si punct de intalnire/plecare (este la iesire din sibiu, spre brasov).

Avatar utilizator
eth0tty1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Dec 28, 2007 10:40 am

Mesaj de eth0tty1 » Joi Mai 03, 2012 2:27 pm

cu siguranta sunt ... printre care ma numar si eu ...... insa nu vad rostul de a merge prin sibiu ........
eu am aes ruta targu mures brasov .... drumul este ok si mai scurt decat prin sibiu daca bine imi amintesc.
esti binevenit sa mi-i te alaturi daca vrei sa faci un mic ocol sa mergem impreuna !

Avatar utilizator
cry4me
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Ian 17, 2011 1:27 pm

Mesaj de cry4me » Joi Mai 03, 2012 4:49 pm

salut. eu inca nu mi`am ales o ruta, dar necunoscand foarte bine muresul mi-ar lua ceva timp pana sa ma destalmacesc pe acolo la un punct de intalnire. Ramane sa postez aici daca cumva ma decid sa vin incolo inspre targu mures, iar restul care nu v-ati hotarat cu o ruta si va ganditi sa veniti prin sibiu (poate vin si altii, timisoara, etc) va asteptam.

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori