Intalnirea De Primavara - Vara 2012

Planificari, discutii si poze
Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Mar 14, 2012 2:38 pm

Salutare,
anul acesta am decis sa aducem in discutie intalnirea de primavara-vara o idee mai tarziu decat de obicei pentru a da putin credit si ideii de a ne indrepta spre litoral, preferabil cu putin inainte de deschiderea sezonului estival. Insa aceasta nu este decat o propunere, vrem sa vedem feedbackul vostru inainte de a o lua in calcul. Stim ca pentru multi distanta in acest caz ar reprezenta un impediment. Tocmai de aceea, o alta propunere din partea noastra ar fi zona Brasovului.

Asteptam si alte cateva pareri si propuneri, dupa care vom trece la alegerea unei locatii exacte si a perioadei de desfasurare. Avem rugamintea ca membrii care intervin sa aiba si intentia reala de a fi prezenti la intalnire.

Multumim!

Avatar utilizator
Flipper
EVO I
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mar 10, 2009 10:21 am

Mesaj de Flipper » Mie Mar 14, 2012 3:09 pm

Eu sunt pro litoral ca perioada as propune iunie sau mai tarziu sa inchiriem niste casute sau o vila, sa printem si vreme de plaja, un gratarel seara etc

Avatar utilizator
AndreeaYTO
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 09, 2009 1:04 am

Mesaj de AndreeaYTO » Mie Mar 14, 2012 3:31 pm

Si eu votez pro litoral!
Am intentia serioasa sa ma prezint,insa depinde si cum e sesiunea la facultate programata .

Abia astept sa va (re)vad!

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Mie Mar 14, 2012 4:12 pm

In cazul meu, as inclina catre Brasov.
Imi dau seama ca pentru cei din Bucuresti e destul de convenabil litoralul insa eu n-as vrea sa stau pe drum 2 zile din 3.

Avatar utilizator
zbuggy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Feb 16, 2012 11:30 am

Mesaj de zbuggy » Mie Mar 14, 2012 4:37 pm

Si eu as zice tot Brasov...de la CJ pana la CT cu L200..imi cam rup spatele

Avatar utilizator
gabivdo
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 30, 2008 10:34 am

Mesaj de gabivdo » Mie Mar 14, 2012 4:46 pm

Auzisem ceva de un aqua park la Brasov...

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Mie Mar 14, 2012 5:18 pm

Eu propun Teliu 8 - 10 Iunie )

Avatar utilizator
mihaisimatei
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 19, 2011 3:13 pm

Mesaj de mihaisimatei » Mie Mar 14, 2012 5:19 pm

QUOTE (andrei @ Mar 14 2012, 02:38 PM) Salutare,
anul acesta am decis sa aducem in discutie intalnirea de primavara-vara o idee mai tarziu decat de obicei pentru a da putin credit si ideii de a ne indrepta spre litoral, preferabil cu putin inainte de deschiderea sezonului estival. Insa aceasta nu este decat o propunere, vrem sa vedem feedbackul vostru inainte de a o lua in calcul. Stim ca pentru multi distanta in acest caz ar reprezenta un impediment. Tocmai de aceea, o alta propunere din partea noastra ar fi zona Brasovului.

Asteptam si alte cateva pareri si propuneri, dupa care vom trece la alegerea unei locatii exacte si a perioadei de desfasurare. Avem rugamintea ca membrii care intervin sa aiba si intentia reala de a fi prezenti la intalnire.

Multumim!

Pentru mine,ambele variante sunt ok,multumesc

Avatar utilizator
danielNEC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iul 07, 2010 9:14 pm

Mesaj de danielNEC » Mie Mar 14, 2012 5:31 pm

Din punctul meu de vedere este ok oriunde cu mentiunea ca in weekendul 8-10 iunie nu pot participa din motive de event airsoft la Botosani.

La Bv este intradevar un parc acvatic absolut SUPERB numai ca nu prea avem cazare in zona. In apropierea BV mi-a placut foarte mult zona Moeciu.

Imi pare foarte rau ca nu am reusit sa ajung la ultima intalnire dar anul asta fac tot posibilul sa vin pentru ca mi-e dor de voi.

Va salut

Avatar utilizator
66RRR
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 19, 2010 1:01 pm

Mesaj de 66RRR » Mie Mar 14, 2012 5:46 pm

In Brasov aveti doua parcuri acvatice:

1. Paradisul Acvatic - int. si ext.

2. Smile Aqua Park - ext. - deschis dupa data de 1 iunie 2012

Va pot recomanda la 5km de Brasov - Hanul Dambu Morii


Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 14 vizitatori