Intalnirea De Toamna Mitsu.ro

Planificari, discutii si poze
Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Dum Iul 17, 2011 10:49 am

Salut,
stiti cu totii, mai ales cei care au fost prezenti la Intalnirea de Vara ca va amenint cu repetarea evenimentului in Septembrie. Datotita faptului ca incercam sa pregatim si cateva surprize placute pentru cei care doresc sa participe, suntem nevoiti sa fixam evenimentul in data de 16-18 Septembrie. Poate ca unii nu vor considera foarte democratic faptul ca am stabilit data, insa pe masura ce vom face publice surprizele pe care vi le-am pregatit, veti vedea ca acest lucru este justificat.

Locatia pe care noi o propunem este Ranca pentru ca suntem convinsi ca multi dintre voi au in plan o escapada pe Transalpina. Daca mai sunt sugestii si propuneri, va rog sa nu ezitati. Putem considera lista participantilor deschisa din acest moment.

Avatar utilizator
PaulT
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 18, 2008 10:07 pm

Mesaj de PaulT » Dum Iul 17, 2011 5:03 pm

Andrei, la Ranca in a doua jumatate a lui septembrie este foarte posibil sa si ninga. Asta pe langa faptul ca este foarte frig. Eu merg des in zona, dar dpdv vreme, nu prea cred ca este viabila locatia pentru intalnire in perioada data. Maxim un sfarsit de august, poate, ar fi fost potrivit pentru zona. In rest, anul acesta nu mai ratez intalnirea.

Avatar utilizator
Directoru
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 12, 2010 8:56 pm

Mesaj de Directoru » Dum Iul 17, 2011 5:03 pm

Eu sunt primul!

Avatar utilizator
Mitsu'
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iun 14, 2007 1:49 pm

Mesaj de Mitsu' » Dum Iul 17, 2011 6:11 pm

Si eu al doilea, na !
P.S. Sper ca de data asta chiar sa si vin.

Avatar utilizator
Balacy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Oct 05, 2008 10:18 am

Mesaj de Balacy » Dum Iul 17, 2011 7:32 pm

Da ! La Ranca da mă bag ca doar sunt acasă . Pe 9 -11 este si VTM-ul la Ranca ! Astept Alegerea oficială .


PaulT , anul trecut in decembrie a Nins . Vtm-ul de la Ranca nu se face pe zăpadă .

Avatar utilizator
driverx
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 20, 2008 8:35 pm

Mesaj de driverx » Dum Iul 17, 2011 8:22 pm

Mda....numai date cand eu nu pot. Eu o sa fiu la mare la soare la vreo 1500 km distanta....

Suprize? Un teaser ceva?

Avatar utilizator
drac
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Feb 20, 2011 9:26 pm

Mesaj de drac » Dum Iul 17, 2011 8:41 pm

De acord cu Ranca si cu perioada

Avatar utilizator
MIB
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Oct 29, 2008 7:40 am
Contact:

Mesaj de MIB » Dum Iul 17, 2011 10:20 pm

Foarte frumoasa zona in care a propus Andrei. Eu as sugera sa incercam sa o mutam cativa Km mai la Nord, la Obarsia Lotrului. Cred ca de acolo posibilitatile de "plimbare" sunt mai multe si mai interesante.
Chiar daca vremea in perioada propusa poate fi o problema, eu cred ca in acea perioada in orice parte mai muntoasa a tarii am intampina aceeasi problema.

Ca idee, o sa incercam si noi sa participam de data aceasta. Deci, "count as in" (2 adulti si 2 copii - deci dorim o camera pe masura ).

PS: DriverX - uite aici un teaser din zona:








Intrebarea ramane: ce ne pregateste Andrei!???!
O "excursie" la VTM poate fi o chestie interesanta! Si mai interesant ar fi sa si participam! Poate asta este surpriza!? O sa fim cu totii inscrisi la VTM si vom fi obligati sa luam startul

Avatar utilizator
siminica
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Lun Iun 16, 2008 12:07 pm

Mesaj de siminica » Dum Iul 17, 2011 11:59 pm

Mai adaugati 2 persoane.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Lun Iul 18, 2011 12:12 am

Lista ar fi asa :

1. Andrei - x persoane
2. Directorul - x persoane
3. Mitsu - x persoane
4. MIB -2 adulti + 2 copii
5. Siminica - 2 persoane
6. ...........
7. ...........

Nu am inteles daca participa PaulT , Balacy si Drac si cate persoane .

Cei care mai doresc sa participe ii rog sa continue lista inceputa de mine , iar cei care sunt cu x persoane sa specifice cate persoane merg .

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori