1 AN mitsu.ro - intalnire la munte?

Planificari, discutii si poze
Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Vin Ian 18, 2008 2:58 pm

Probabil unii dintre voi nu stiti, dar pe 21 Aprilie se implineste un an de mitsu.ro . Cu acest prilej, as dori sa ne cunoastem fata in fata cat mai multi membri. Pentru ca 21 va fi intr-o zi de Luni, propun sa alegem pt intalnire unul din weekendurile 19-20 aprilie sau 26-27. Daca sunt cazuri in care cineva nu poate veni cu masina, ar putea sa veni cu altcineva dintre noi, numai sa vina.

Locatia cea mai ok cred ca ar fi Poiana Brasov (nu e foarte central... dar e cat de cat). Aveti vreun hotel preferat prin zona sau trebuie sa sapam? (cred ca aici ne-ar putea ajuta R o b e r t). Ma gandesc daca o sa fie vreun dealer care ar vrea sa vina printre noi cu niste masini de test, dar asta ar ramane de vazut...

Astea fiind spuse, va rog insistent sa va faceti timp pentru intalnirea asta. :wink:

Avatar utilizator
legacyb4
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Sep 20, 2007 12:17 am

Mesaj de legacyb4 » Vin Ian 18, 2008 3:00 pm

S-a facut. O idee super tare.

Avatar utilizator
R o b e r t
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 22, 2007 10:13 pm

Mesaj de R o b e r t » Vin Ian 18, 2008 3:01 pm

eu vorbesc cu dealerul Mitsubishi din Brasov si vad ce rezolv... cu hotelul... e scump in poiana. cel putin pentru noi brasovenii muritori
dar deocamdata eu am sesiune si nu prea pot sa fac nimic. dupa 11 februarie insa sunt liber!

Avatar utilizator
RauL
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Noi 10, 2007 9:47 pm

Mesaj de RauL » Vin Ian 18, 2008 3:07 pm

Nota 10 pt idee!
Locatia este mai mult decat perfecta , pentru ca asa pot veni mai multi membri. E ft bine ca ai postat anuntul cu 3 luni inainte pt ca asa pot majoritatea sa'si faca timp sa ajunga.
O mica rugaminte as avea si eu sa stabilim o data exacta cu cateva saptamani inainte pt ca eu lucrez in fiecare duminica si sa incerc sa'mi iau liber in perioada aceea. Chiar daca nu o sa pot sa stau tot weekend-ul cateva ore tot o sa vin

Avatar utilizator
Sfinxul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Aug 20, 2007 9:14 pm

Mesaj de Sfinxul » Vin Ian 18, 2008 3:18 pm

Excelenta ideea! Sa speram ca vor putea veni cu totii sau cat mai multi.

Avatar utilizator
Vertex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Dec 21, 2007 12:12 pm

Mesaj de Vertex » Vin Ian 18, 2008 5:46 pm

buna idee, mi-ar face placere sa vin

Avatar utilizator
and3yu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 19, 2007 1:00 am

Mesaj de and3yu » Vin Ian 18, 2008 5:48 pm

Eu vin.Cu dormitul,ma gandeam ca poate ne descurcam cu vreo "pensiune"in curtea omului,ceva de genul celor din Costinesti.S-ar putea sa fie ceva mai ieftin.Dar cu asta tot colegii din Brasov ne-ar putea ajuta.Iar ca si locatie...e super...Poate cand urcam in Poiana facem un VTM.Mai ales eu cu ai mei 3 cilindrii de 1.1.Iar dealerii poate aduc si ei noul Lancer EVO la drive test. :wink: .Salutari si sper sa fim cat mai multi !

Avatar utilizator
NeGrutzY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 07, 2007 7:42 pm

Mesaj de NeGrutzY » Vin Ian 18, 2008 5:51 pm

Super tare!!! Count me in!

O sa incerc si eu sa vorbesc cu cei de la Casa Auto brasov ca am ceva cunostinte pe acolo, si o sa incerc si la bucuresti (desi din bucuresti nu ma astept la mare lucru).


PS: Nu votez ca mie mi-e indiferent in care din weekenduri se face.

Avatar utilizator
johnelyo
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Ian 09, 2008 12:55 pm

Mesaj de johnelyo » Vin Ian 18, 2008 5:53 pm

Sper ca pana atunci sa imi vina si mie masina, sa pot sa ma prezint si eu 8)

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Vin Ian 18, 2008 5:55 pm

teoretic ...i'm in.
sper sa nu uit pozaru

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori