1 AN mitsu.ro - intalnire la munte?

Planificari, discutii si poze
Scrie răspuns
Avatar utilizator
iani13
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 16, 2008 10:05 am

Mesaj de iani13 » Mie Apr 16, 2008 3:19 pm

N-as putea garanta o ora fixa de plecare din Brasov (cel putin din partea mea), dar ne vom vedea cu siguranta la Moeciu.
In ceea ce priveste Casa Auto Brasov, acum Tiriac Auto Brasov, va fi reprezentata de catre cineva in ziua de sambata.

Avatar utilizator
cristinasfg
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Aug 09, 2007 3:55 pm

Mesaj de cristinasfg » Mie Apr 16, 2008 6:56 pm

Seara buna tuturor

In weekend ne vedem sigur. Deci Venim si noi, trecem in vizita deoarece suntem din Bv.
Ne cerem scuze ca va anuntam asa tarziu, dar abia de doua zile am reintrat in tara, si a fost ceva foarte rapid.
Era vorba sa venim peste doua saptamani dar lucrurile s-au precipitat. Aba asteptam sa va cunoastem.
Andrei, o sa te sun pe vineri sa iti cer ceva detalii... spre ca nu te deranjez.
In rest ne vedem acolo... Dar sa stiti ca Mitza noastra este un pic cam /sifonata/ in anumite zone... de in Italia este haos total...
Pe sambata. Si sa ne vedem cu bine...
Cris & Cris.

Avatar utilizator
Ursu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 11, 2007 2:14 pm

Mesaj de Ursu » Mie Apr 16, 2008 11:11 pm

QUOTE (RauL)ce'i din bucuresti care mergem sambata , n'ati vrea sa stabilim un loc de intalnire si o ora sa mergem cu totii?

io vreau
id mess:bmw_ursu_17

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Apr 17, 2008 2:11 am

QUOTE (cristinasfg)Andrei, o sa te sun pe vineri sa iti cer ceva detalii... spre ca nu te deranjez.

Nici un deranj :wink:

Avatar utilizator
erlo
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Lun Aug 27, 2007 11:06 am

Mesaj de erlo » Vin Apr 18, 2008 12:51 pm

1. Propun sa ne postam numerele de telefon, pentru a putea comunica mai usor intre noi (atat cei care ne vom caza la Vila Arinul, cat si cei care vor veni doar in vizita);

2. Se pare ca este mai dificil sa conturam anticipat momentele intalnirii (de comun acord), asa ca n-ar strica sa postam mai repede propuneri.

3. In afara gratarului de seara, in grup, in aer liber (asumat, se pare, de toata lumea), cei cazati la Vila Arinul care vor sa sa se infrupte si din bucatele (foarte gustoase)
ale locului, ar trebui sa faca de pe acum comanda la Vila, pentru a le da posibilitatea gazdelor sa se aprovizioneze cu cele necesare.

1' Erlo: 0744673444 / 0740197113

Avatar utilizator
Sfinxul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Aug 20, 2007 9:14 pm

Mesaj de Sfinxul » Vin Apr 18, 2008 1:52 pm

In vizita. Sper sa fiu la ora 12 la Moeciu. Poate pana diseara, apare si o schita sau macar o mica indrumare catre vila Arinul.
Tel. Sfinxul: 0741.078.318
Avand in vedere ca s-a mai deschi un topic pe tema programului, ca sa fie mai usor de urmarit, poate ca ar fi bine sa facem propunerile doar acolo.

Avatar utilizator
cristinasfg
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Aug 09, 2007 3:55 pm

Mesaj de cristinasfg » Vin Apr 18, 2008 4:57 pm

Maine la ora 10.30 are loc intalnirea in fata Casa Auto Brasov. Pentru cei interesati ne vedem acolo.
Numere de contact ar fi 0724348215 - Robert Lazar (BV)
0724707415 - Cristina Pirlea (BV)
Sper sa ne intalnim cat mai multi.
Legat de program asteptam sugestii...
Cris & Cris

Avatar utilizator
erlo
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Lun Aug 27, 2007 11:06 am

Mesaj de erlo » Vin Apr 18, 2008 5:12 pm



Iata cateva detalii ale locatiei in cateva linkuri:

http://www.turistinfo.ro/moeciu/cazare- ... 18482.html
http://www.moeciu.info/harta-moeciu.htm

Vila Arinul se afla la cca. 100 metri de sosea, pe partea stanga venind dinspre Brasov, cu putin inainte de scoala si
de drumul care duce spre Moeciu de Sus. Cei care vin, ca mine, dinspre Campulung, o pot repera pe dreapta, imediat dupa ce se trece de
drumul care duce spre Moeciu de Sus
Poate fi observata de pe sosea doar dintr-un unghi relativ ingust, avand un drum propriu de acces (am citat din explicatiile proprietarilor).
Adresa postala este Strada Principala Nr. 508.

Atasez si doua imagini, una cu vila si alta cu o harta (unica mai detaliata gasita pe net) careia i-am atasat eu o indicatie catre locatie.
Fişiere ataşate
Vila_Arinul.JPG
Vila_Arinul.JPG (22.18 KiB) Vizualizat de 7154 ori

Avatar utilizator
erlo
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Lun Aug 27, 2007 11:06 am

Mesaj de erlo » Vin Apr 18, 2008 5:26 pm



Iata si a doua imagine care nu s-a lasat postata cu nici un chip in postarea anterioara :-D
Fişiere ataşate
harta_Moeciu___Vila_Arinul.jpg
harta_Moeciu___Vila_Arinul.jpg (142.58 KiB) Vizualizat de 7151 ori

Avatar utilizator
R o b e r t
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 22, 2007 10:13 pm

Mesaj de R o b e r t » Vin Apr 18, 2008 7:07 pm

eu nu pot sa vad poza. mi-o trimiti te rog pe mailul din profil? mersi

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori