Poze Si Impresii De La Intalnirea De Primavara-vara 2011

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
Directoru
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 12, 2010 8:56 pm

Mesaj de Directoru » Mar Mai 24, 2011 8:31 pm

Frumos ...

Avatar utilizator
AndreeaYTO
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 09, 2009 1:04 am

Mesaj de AndreeaYTO » Mar Mai 24, 2011 10:29 pm

Hello!!

Well, it was really nice si va multumesc for the warm welcome! Cu siguranta mai vin si o sa aduc si Coltul cu mine .

Avatar utilizator
diablo_666
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 08, 2008 1:14 pm

Mesaj de diablo_666 » Mar Mai 24, 2011 11:24 pm

Salutari tuturor prietenilor, vechi si noi, intalniti la Danes. Ca de obicei, eu lipsesc din varii motive din fotografiile "oficiale", m-am obisnuit cu asta
Chiar daca am fost mai cumpatati ca in alte ocazii, a fost foarte frumos, si eu unul abia astept sa ne revedem. Scuze ca am plecat asa devreme duminica, nu mai aveam stare... Macar am prins drumul liber si a fost spectacol, nu-i asa Gabi (doza)?

Aveti grija de voi si multi kilometri de plimbari fara probleme!

Avatar utilizator
Donkey
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 06, 2007 8:02 am

Mesaj de Donkey » Mar Mai 24, 2011 11:47 pm

Stim stim! ... Oricum trebuie sa o mai trag eu o leaca ca pare putin lasata ... am si scule acum .. nu mai transpir )

Avatar utilizator
laudia1975
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Oct 05, 2008 8:50 am
Contact:

Mesaj de laudia1975 » Mie Mai 25, 2011 9:08 am

Pozele facute in coloana imi aduc aminte de posterul asta

Parca era cineva cu frezura si culoare la masina ca tipul ala din fata....
Fişiere ataşate
the_last_samurai_633543l.jpg
the_last_samurai_633543l.jpg (262.54 KiB) Vizualizat de 6283 ori

Avatar utilizator
doza
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Dec 15, 2009 7:18 am

Mesaj de doza » Mie Mai 25, 2011 4:47 pm

@diablo, da, tot corpu meu tragea catre somn avand in vedere ca eu nam mai dormit in noaptea aceea. cry4me (99evo) stie ce zic dar drumu nu ma lasat sa atipesc mai deloc cand am ajuns acasa adrenalina ma lasat sa adorm cam in la o ora dupa ce m-am pus in pat
Multumesc inca o data de drumul placut de pana acasa
@Donkey, chiar imi pare rau ca nu team prins la munca sa vad cum scoti licoarea sefului de post oricum te mai astept sa dai un semn cand ai chef de o palica facem noi rost.
@dacul_vulcanean, sa nu ma uitati cu poza aia de pe scarile din sighisoara
@cristi + jhonny, multumesc ptr tot, drum, companie si ce a mai fost ca acu sunt inca mahmur si numi amintesc tot
@toti, bine v-am cunoscut si sper sa ne reintalmin in aceiasi formatie + cat mai multi nou veniti, data viitoare promit sami aduc si eu coltzu batran

PS, cine a facut poza cu cei 5 mititei ? nu mai stiu o vreau si eu va rog

Avatar utilizator
cry4me
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Ian 17, 2011 1:27 pm

Mesaj de cry4me » Joi Mai 26, 2011 10:33 pm

hehe... neata !! Eu am fost frant (cu toate ca am facut vreo 40 min pana in sibiu:D) dar am avut atatea pe cap, si probleme personale serviciu etc. Nu stiu sincer sa fiu acolo m-am simtit ca intre prieteni am ras am povestit am condus am baut impreuna, sincer sa fiu de abia astept sa va vad din nou si sa o ardem din nou pana dimineataaaaaaaa. O sa revin si eu cu niste poze, momentan nu am cum ca pozele toate si filmuletele sunt pe laptop si laptop-ul e la taicamio. Oricum m-am simtit foarte bine si eu si fetele. O sa revin acum sunt rupt de oboseala si de nervi, si sper sa revin cat de curand, am apucat sa vad cateva poze, foarte reusite.
V-am pupat si distractie faina in weekend. Va pupa tata!

P.S. IMI PLACE POZA UNDE APARE MASINA MEA MULTIPLICATAAAA

Avatar utilizator
Malakai
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Apr 18, 2010 9:48 pm

Mesaj de Malakai » Joi Mai 26, 2011 11:02 pm

Bai deci... bravo.
Sper din suflet sa nu ratez urmatoarea intalnire. Poate anuntam din timp ca sa vedem cum programam concedii si alte cele.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Mai 26, 2011 11:07 pm

QUOTE (laudia1975 @ May 25 2011, 09:08 AM) Parca era cineva cu frezura si culoare la masina ca tipul ala din fata....
Si eu care speram ca nu se prinde nimeni ca m-am inspirat de undeva!

Urmatoarea in principiu va fi in Septembrie. E posibil insa sa se intample si in August, in conditiile in care incercam sa pregatim o surpriza de proportii.

Deocamdata studiem posibilitatile, indata ce stabilim ceva exact, anuntam.

Avatar utilizator
Flipper
EVO I
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mar 10, 2009 10:21 am

Mesaj de Flipper » Vin Mai 27, 2011 12:14 am

QUOTE (andrei @ May 26 2011, 11:07 PM) o surpriza de proportii.

Suna bine numai ca in august foarte probabil sa se suprapuna cu concediile. Cred ca cel ami bine arfi spre sfarsit de septembrie sau octombrie ca sa poata sa vina cati mai multi.
Si eu imi doresc din tot sufletul sa ajung la urmatoarea mai ales ca se aude de o surpriza de proportii

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori