Intalnirea De Primavara 2011

Planificari, discutii si poze
Scrie răspuns
Avatar utilizator
66RRR
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 19, 2010 1:01 pm

Mesaj de 66RRR » Vin Feb 18, 2011 8:10 pm

Tocmai am terminat de configurat o "mini vacanta", pe ruta Ploiesti - Vatra Dornei - Cluj Napoca - SIGHISOARA - Ploiesti, intinsa pe cateva zile/o saptamana. Cum nu urmaresc sa plec in weekend, ci sa plec de lunea si sa ma intorc spre sfarsit de saptamana, ma gandeam ca poate corelez ultima oprire a mea (cea de la Sighisoara) cu weekend-ul pe care l-am votat eu, pentru a se tine intalnirea, respectiv 16-17.04. Astfel rezolv doua lucruri odata, ma si plimb si ma gasesc si cu voi.

Votez Sighisoara, 16-17 aprilie.

Multumesc!

Avatar utilizator
cry4me
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Ian 17, 2011 1:27 pm

Mesaj de cry4me » Sâm Feb 19, 2011 7:06 pm

Eu sper sa fie sibiu, nu doar pentru simplu fapt ca eu sunt din sibiu, ci pentru faptul ca sunt o gramada de locatii unde putem merge si pot incape f multe masini. Ca si locatie de cazare ne-am fi putut caza in paltinis... sau undeva la marginimea sibiului (sunt destule cabane in afara si destule pensiuni etc, prin sibiu).

Avatar utilizator
laudia1975
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Oct 05, 2008 8:50 am
Contact:

Mesaj de laudia1975 » Sâm Feb 19, 2011 8:34 pm

Votat! Si eu sper anul asta sa va intalnesc!

Avatar utilizator
lupul negru
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Feb 13, 2011 5:32 pm

Mesaj de lupul negru » Dum Feb 20, 2011 5:18 pm

Eu propun sa se anunte din timp locatia ,cine se ocupa de cazare si de alte utilitati ,cum si cat achitam costurile cazarii.

Avatar utilizator
dumiroll
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Ian 27, 2008 3:51 pm

Mesaj de dumiroll » Dum Feb 20, 2011 7:36 pm

Eu as prefera Sibiul. Sighisoara e destul de aglomerata si anul trecut la festival, abia am gasit o locatie cu mancare buna, in-afara Sighisoarei

Au votat 120 persoane... sigur ne vedem toti ?

Avatar utilizator
L | v | u
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 04, 2010 8:32 am

Mesaj de L | v | u » Dum Feb 20, 2011 8:47 pm

@dumiroll , aglomeratia la sighi` e numai la fest` in rest e pustietate si au si preturile mai mici la orice, eu zic ca e ok pe 1mai

m`iar place sa fim 120 de persoane cati am votat si cel putin 120 de mitze )

Avatar utilizator
danielNEC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iul 07, 2010 9:14 pm

Mesaj de danielNEC » Lun Feb 21, 2011 9:17 am

E foarte frumos in Sibiu insa as prefera Sighisoara. Am fost anul trecut la intalnirea nationala Peugeot, care s-a tinut la Paltinis si mi-am jurat ca nu mai calc ever pe acolo. Atata nesimtire si jecmaneala ca in Paltinis nu am vazut nicaieri in tara asta. Am fost tratati ca niste prosti de la care se pot jecmani/lua cat mai multi bani. Pacat de zona ca e absolut SUPERBA.

Pentru mine o perioada buna ar fi dupa 5 mai insa incerc sa merg indiferent de rezultatul votului.

O zi frumoasa.

Avatar utilizator
dumiroll
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Ian 27, 2008 3:51 pm

Mesaj de dumiroll » Lun Feb 21, 2011 1:44 pm

Eu vin oricand si m-as bucura sa vina toti cei care au votat peste 120...

In Sighisoara la Danes e OK. Sunt cu mana pe Internet Banking sa-mi spuneti cat si in ce IBAN

Avatar utilizator
66RRR
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 19, 2010 1:01 pm

Mesaj de 66RRR » Lun Feb 21, 2011 3:00 pm

Cand se va deschide topicul (ATENTIE! NU poll-ul!) cu propunerile pentru stabilirea locatiti exacte unde se va tine intalnirea?
Ma gandesc ca ar trebui sa facem deja propuneri referitoare la locatiile care ne plac, fie ca sunt in Sibiu sau Sighisoara, ori in apropierea acestora, indiferent care din cele doua orase va castiga. Pana la urma, avand in vedere ca au votat peste 100 de persoane si cu conditia sa se tina toti de vot, ne trebuie o locatie destul de mare, cu o capacitate de peste 100 de camere duble. O astfel de locatie, la un pret rezonabil, e destul de greu de gasit si daca vor exista mai multe propuneri trebuie luata legatura cu reprezentatii pensiunilor cat mai repede. Numai asa ne vom asigura ca nu vom face "tabere", conditionati de locurile gasite in pensiuni.

Multumesc!

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Feb 21, 2011 10:54 pm

Faptul ca foarte multa lume a votat nu face decat sa ne bucure, iar din acest motiv ne gandim sa inchide poll-ul mai devreme decat am anuntat initial (12.03). Sincer, este o supriza foarte placuta si pentru noi faptul ca exista multa lume interesata sa participe. Odata cu inchiderea poll-ului o sa adunam propunerile, iar in paralel vom crea lista cu participantii si se vom plati avansurile (100 RON/camera).

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 17 vizitatori