Drift session?!?

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
NeGrutzY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 07, 2007 7:42 pm

Mesaj de NeGrutzY » Dum Ian 06, 2008 12:51 am

Cu ocazia ninsorii care ne-a acoperit acum cateva zile, ma gandeam pentru cei care vor sa isi etaleze talentele, sau s-au saturat sa mearga numai drept cu masina, si vor sa incerce de-a latul, 180, 360, piruete, balet, dans sa ne intalnim, sa gasim o locatie si sa ne distram. (in limite legale si nu pe drumuri publice, binenteles ).

Avatar utilizator
KidsJoyLounge
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 10, 2007 8:19 am

Mesaj de KidsJoyLounge » Dum Ian 06, 2008 5:39 pm

QUOTE (NeGrutzY)Cu ocazia ninsorii care ne-a acoperit acum cateva zile, ma gandeam pentru cei care vor sa isi etaleze talentele, sau s-au saturat sa mearga numai drept cu masina, si vor sa incerce de-a latul, 180, 360, piruete, balet, dans sa ne intalnim, sa gasim o locatie si sa ne distram. (in limite legale si nu pe drumuri publice, binenteles ).

daca te uiti la jurnal de bord, vei vedea de ce ma scuz cu maxim respect, am facut sesiune de drift impreuna cu un tico in bila... dar acum nu prea as mai scoate-o... ca presimt ca daca bubuie un cauciuc sau ceva, voi fi invinuit pentru intreaga problema a masinii, si nu suport asta

Avatar utilizator
LAV77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 01, 2007 6:51 pm

Mesaj de LAV77 » Mar Ian 22, 2008 11:50 am

Eu va doresc succes...ultima mea sesiune de drift s-a soldat cu "ranirea grava" a inca unui ambreiaj.
Da' era intr-o zi mai calduroasa si pe uscat :twisted:

Avatar utilizator
radu_lkv
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iun 17, 2007 1:08 pm

Mesaj de radu_lkv » Mar Ian 22, 2008 1:14 pm

la mine se intampla zilnic, pe zapada, asfalt, noroi, pamant, pavaj etc...cam in orice curba in care incerc sa accelerez si sunt pe programul tarmac sau gravel...pe snow sta mai bine

Avatar utilizator
NeGrutzY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 07, 2007 7:42 pm

Mesaj de NeGrutzY » Mie Ian 23, 2008 8:45 am

QUOTE (radu_lkv)la mine se intampla zilnic, pe zapada, asfalt, noroi, pamant, pavaj etc...cam in orice curba in care incerc sa accelerez si sunt pe programul tarmac sau gravel...pe snow sta mai bine

Am intalnit si romani fericiti... 8)

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 14 vizitatori