Intalnire Comuna Intre Cluburi

Planificari, discutii si poze
Scrie răspuns
Avatar utilizator
florescu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Dec 25, 2007 6:47 pm

Mesaj de florescu » Vin Oct 01, 2010 1:31 pm

Salutare tuturor,

Numele meu este Mihai si reprezint subarufanclub.ro Cativa dintre voi ma cunoasteti de la evenimentul Extreme Wheels. Am vorbit cu Andrei de o posibila intalnire comuna intre clubul pe care il reprezint si mitsu.ro I-am intrebat si pe cei de la subaru daca sunt de acord si vor si ei. Intrebarea este "Vreti si voi?"

Stiu ca voi va intalniti de obicei vineri seara la Polivalenta. Noi va propunem tot vineri, tot seara, dar la Ikea in parcare (partea dinspre DN). Pun si harta daca este nevoie. Noi ne-am intalnit o data acolo si ne-a placut mult pentru ca era liniste, era vara si am asistat si la un apus romantic ) nu mai sunt si alte cluburi sau persoane enervante care sa vina sa intrebe insistent "Frate, cati cai are? Da' are nos? Ce e ceasul ala?" Sunt locuri de parcare multe vineri seara si practic parcarea este a noastra. Nu ca noi am fi multi, dar oricum.

Daca sunteti de acord, dati un semn. Nu vrem provocari de genul liniute, sunet, fitze, cerculete bla bla. Cei cu care am vorbit stiu ca suntem oameni normali, radem, glumim si ne respectam. Multi posesori de Subaru au avut si Mitsu dar si invers, asa ca nu vor exista conflicte de genul "masina mea e mai jmechera". Nu toate modelele Subaru sunt STi asa cum nu toate Mitsu sunt EVO.

Salutare si benzina-n rezervoare

Avatar utilizator
PaulT
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 18, 2008 10:07 pm

Mesaj de PaulT » Vin Oct 01, 2010 1:37 pm

Salutare. Eu unul consider ca o intalnire comuna ar fi o idee excelenta. Oricum, vorbim de masini care se aseamana foarte mult. Lucru care, probabil, se aplica si la posesori.

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Vin Oct 01, 2010 1:38 pm

Salutari Mihai, frumoasa initiativa... pacat ca nu sunt din Bucuresti sa particip si eu

Oricum, cred ca propunerea va fi bine primita si va urez de pe-acum un timp placut petrecut impreuna cu cei de la mitsu.

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Vin Oct 01, 2010 2:39 pm

Daca este vorba de sptamana viitoare, nu de azi, voi fi prezent.
Sper sa aduceti si masini mai pamantesti, nu ce ati adus la Extreme Wheels Adica o Impreza de 1.5, 2.0 aspirat etc.

LE: ce ziceti de o intalnire a masinilor japoneze? Mai vorbim cu Honda, Mazda, Nissan, Suzuki si Toyota si facem o intalnire JDM

Avatar utilizator
diablo_666
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 08, 2008 1:14 pm

Mesaj de diablo_666 » Vin Oct 01, 2010 2:40 pm

Pai da, cred ca suntem destui de acord pe-aici... doar locatia ramane de vazut pe cati ii incanta, dar vedem noi cum procedam. Eu unul speram ca poate facem una comuna si mai departe asa, la un munte ceva (ca tot ni s-a anulat noua intalnirea de vara-toamna), dar asta se poate discuta ulterior.

Avatar utilizator
lgp
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 23, 2009 9:36 am

Mesaj de lgp » Vin Oct 01, 2010 3:03 pm

QUOTE (diablo_666 @ Oct 1 2010, 02:40 PM) ... la un munte ceva ...

primul oras care imi vine in minte: Brasov

Avatar utilizator
the1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 03, 2009 2:37 am

Mesaj de the1 » Vin Oct 01, 2010 3:09 pm

O idee excelenta. Numai eu stiu 3 Subaristi inraiti, cel putin unul activ pe subarufanclub.ro.

Avatar utilizator
florescu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Dec 25, 2007 6:47 pm

Mesaj de florescu » Vin Oct 01, 2010 4:02 pm

WOW! Nu ma asteptam la o reactie asa buna din partea voastra, dar ma bucur si o sa incerc sa raspund la intrebari.

Nu este vinerea asta, este orice alta vineri. De preferat peste 1-2 saptamani ca sa dam sfoara in tara sa nu mai plece lumea din oras.

Si noi am vrea o intalnire la munte, un traseu ceva, dar e o treaba complexa si eu nu am resursele necesare sa ma ocup de organizare. Andrei a zis si el ca este prins cu treaba asa ca ramane ori mai spre iarna, ori in primavara.

O intalnire JDM ar fi chiar tare. Doar ca... nu stiu ce vor face cativa de la noi de la Subaru ca au si Honda si nu pot conduce 2 masini in acelasi timp

Pana la o intalnire la munte JDM cu picnic si cum mai doriti, hai sa vedem ce iese acum. Asa cum am mai spus, noi nu suntem prea multi la intalniri (de, familistii astia cu Foresterul au de plimbat copiii prin parc ) ) asa ca macar sa fim 10 de fiecare parte. Si stati linistiti, vor veni si Imprezele clasice si diesel si alte modele Subaru, nu doar ce ati vazut la Extreme Wheels.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Vin Oct 01, 2010 4:29 pm

Fiti atenti acilisea
Ca sa nu o mai lungim cu diverse , stabilesc eu data si voi ai ati stabilit locatia
15 octombrie , parcarea IKEA ( Mihai , sa pui harta ) intalnire cluburi Mitsubishi si Subaru . Dar , daca stiti si prieteni cu japoneze si vor sa vina , nu cred ca se supara careva . Ma rog , eu vin cu o europeana , da' nu se pune

Ramane stabilit asa ? sa stiu daca schimbam si titlul topicului

Avatar utilizator
florescu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Dec 25, 2007 6:47 pm

Mesaj de florescu » Vin Oct 01, 2010 4:40 pm

Perfect! Peste 2 saptamani am propus si eu pe subaru.

Harta:

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori