hai sa ne intalnim

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
geticul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 26, 2007 11:04 pm

Mesaj de geticul » Vin Dec 14, 2007 1:38 pm

nu prea vrea nimeni sa ia taurul de coarne sa decida o data. ar fi bine sa fie intr-un week-end. Si cum asta e prea aproape, poate viitorul. locatia? sa mai spuna si altcineva.

Avatar utilizator
Donkey
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 06, 2007 8:02 am

Mesaj de Donkey » Vin Dec 14, 2007 2:28 pm

parcare la romexpo ? ( nu stiu ... zic si eu ... )

Avatar utilizator
geticul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 26, 2007 11:04 pm

Mesaj de geticul » Vin Dec 14, 2007 3:48 pm

sau la munte?

cautam o pensiune si ne adunam acolo mai multi. cu consoarte bineinteles.

Avatar utilizator
ovidiugm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 06, 2007 12:57 am

Mesaj de ovidiugm » Vin Dec 14, 2007 4:24 pm

QUOTE (Donkey)parcare la romexpo ? ( nu stiu ... zic si eu ... )
Vedeti ca intrarea principala la Romexpo e inchisa. Se lucreaza, sint niste santuri pe-acolo si nu se poate intra.

Avatar utilizator
KidsJoyLounge
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 10, 2007 8:19 am

Mesaj de KidsJoyLounge » Lun Dec 17, 2007 11:59 pm

QUOTE (ovidiugm)QUOTE (Donkey)parcare la romexpo ? ( nu stiu ... zic si eu ... )
Vedeti ca intrarea principala la Romexpo e inchisa. Se lucreaza, sint niste santuri pe-acolo si nu se poate intra.

intrucat sunt un maniac in ceea ce priveste condusul, imi permit sa fiu si un maniac in ceea ce priveste organizarea. 22 Decembrie, Sambata, ora 22:00 (sper ca nu e prea tarziu, dar nu prea suport aglomeratia din timpul zilei...) fie in parcarea din Victoriei, fie in rondul de la Kiselef (preferabil, e mai palmat, si suficient de mare pentru 10-12 masini).
astept mesaj privat de la toti participantii in timp util, pentru a putea face o lista completa... si sa stim si noi la cati ne asteptam.

Cristi, incerc sa ma informez pana atunci ce inseamna PH dar cred ca va ramane un dubiu, si bun prilej de mirare
vin pe 21, pe 22 sunt ready.

astept private.

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Mar Dec 18, 2007 10:46 am

Eu ma bag. Cred ca pe Kiseleff e patinoar acum si nustiu daca avem loc

Avatar utilizator
krpower
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 03, 2007 12:33 pm

Mesaj de krpower » Mar Dec 18, 2007 10:53 am

sal
hai sa stabilim o intalnire periodica, gen o data la 2 sapt sau...

iar pt 21 sau 22 sunt ok cu precizarea ca locatia ( kisselef ) este ocupata , hai sa incercam in p-ta constitutie... ditamai parcarea

Avatar utilizator
KidsJoyLounge
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 10, 2007 8:19 am

Mesaj de KidsJoyLounge » Mar Dec 18, 2007 3:01 pm

QUOTE (krpower)sal
hai sa stabilim o intalnire periodica, gen o data la 2 sapt sau...

iar pt 21 sau 22 sunt ok cu precizarea ca locatia ( kisselef ) este ocupata , hai sa incercam in p-ta constitutie... ditamai parcarea

Sunt de acord cu propunerea din Piata Constitutiei, doar ca ma streseaza ca e chiar asa de-n vazu lumii, daca era dupa mine strict propuneam la Pescarus sau in parcarea din Herastrau... Anyways, astept si acest minor detaliu preferential pe privat, si vom stabilii pe baza numarului de voturi ce locatie alegem... dar va rog, MISCAREAAAA.
De intalnirea perioduca va ocupati intre voi dupa ce ne strangem mai multi la cea de pe 22, intrucat eu nu voi mai fi in tara pentru alte cateva luni dupa 06 ian.
Revenind... pana acum am primit confirmare de prezenta pe privat doar de la 2 membrii, si lista actuala (ce va fi actualizata odata la cateva ore, pe masura ce primesc mesaje)

-krpower
-kidsjoylounge
-andrei-rc (deduc, si sper ca vei fi prezent... privatul era putin mai centralizat.)

Avatar utilizator
krpower
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 03, 2007 12:33 pm

Mesaj de krpower » Mar Dec 18, 2007 3:18 pm

io nu am faze de genu prea mult spatiu... ne vd lumea... etc

ideea e sa mobilizam membrii ...

Avatar utilizator
KidsJoyLounge
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 10, 2007 8:19 am

Mesaj de KidsJoyLounge » Mar Dec 18, 2007 3:35 pm

QUOTE (krpower)io nu am faze de genu prea mult spatiu... ne vd lumea... etc

ideea e sa mobilizam membrii ...
dupa cum vei constata dupa ce vei vedea ca ti-am raspuns la mesaj... SUNT CU OCHII IN SHAISHPE dupa orice semn de viata al vreunui membru, care se arata interesat sa fie prezent.
p.s: chestia cu spatiul deschis... e o treaba mai veche, din copilarie... stiti si voi... n-ati condus niciodata masina parintilor cand dormeau... si intamplator ati parcat-o cu greu asa cum era, dupa o tura de bloc... si cand sa intrati in scara un nea garcea care sa te-ntrebe de sanatate? Noroc ca era motoru suficient de rece, si ca "eu ascultam muzica in masina".

Later edit :
lista actualizata este :

krpower
andrei-rc
2dor
kidsjoylounge

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 16 vizitatori