Intalnire Timisoara

Planificari, discutii si poze
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Puiu
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 07, 2010 9:27 pm

Mesaj de Puiu » Lun Mai 17, 2010 9:58 pm

Dupa cate vad, posesorii de Mitsubishi din alte orase sunt destul de activi la capitolul "intalniri programate" si "intalniri spontane in trafic".

Ce spuneti? Noi timisorenii putem face asa ceva???

Eu gandesc ca da!!!

Astept feedback din partea voastra, si poate... "o punem" si noi de cateva intalniri sau chiar intalniri periodice.

Salut toti posesorii de Mitsubishi!!! (indiferent de locatie)

Stima,
Puiu

Avatar utilizator
laudia1975
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Oct 05, 2008 8:50 am
Contact:

Mesaj de laudia1975 » Mie Mai 19, 2010 5:20 pm

Salut Puiu!
Eu sunt pentru ! Insa nu pot promite ca voi fi oricand si oricat datorita timpului!

Avatar utilizator
Puiu
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 07, 2010 9:27 pm

Mesaj de Puiu » Mie Mai 19, 2010 9:27 pm

In sfarsit dupa 2 zile a raspuns cineva!
Multumesc pt feedback.
Mai asteptam putin pana vad thread-ul mitsarii din tm inscrisi pe forum si apoi stabilim concret cand si unde.
Vad ca esti de aproape 2 ani pe forum, poate cunosti si alti posesori de mitse din tm sa facem "reclama" la thread
Te salut!

Avatar utilizator
Jeff
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mai 12, 2007 3:28 pm
Contact:

Mesaj de Jeff » Joi Mai 20, 2010 1:18 am

Poate apar si eu, decideti voi o data/ora/locatie.

Avatar utilizator
Puiu
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 07, 2010 9:27 pm

Mesaj de Puiu » Joi Mai 20, 2010 9:37 am

Salut Jeff,
Am inteles, se pare ca putem organiza si noi ceva.
Te-am vazut luni 18.05.'10 pe Popa Sapca, in jurul orei 8:40-8:50 dimineata mergeai spre punctele cardinale si eu spre mall, nu am avut timp sa te blitz-ui ca prinsesem 10m in care am reusit sa bag a 2-a. am apucat sa vad culoare si sticker-ul de pe geam Jeff si steagul Romaniei parca.

Avatar utilizator
laudia1975
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Oct 05, 2008 8:50 am
Contact:

Mesaj de laudia1975 » Joi Mai 20, 2010 5:48 pm

Am vazut o groaza de mitze !
Chiar pe unde parchez eu e o carisma si o eclipse rosii amandoua ,pe liga Kaufland e un Lancer instyle pe liga Viola un Outlander Instyle.....samd
Deocamdata suntem 3 pe forum ! Mai asteptam...
Oricum un loc in Timisoara unde sa ne adunam mai multi ar fi in parcare la Bila pe Circumvalatiunii!
La Iulius nici nu ma gandesc !
Un alt loc ar fi pe langa Paltinisanu sau Polivalenta !
Ca si zi, indicat ar fi sambata seara orele 19....20!
Cei din Bucale au fixat o zi , o ora , un loc si asta e ...se tin saptamanal

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Joi Mai 20, 2010 6:03 pm

Vedeti ca mai este si Koral ( nah , ca te-am bagat in gura lupului ) , dar poate va dati intalnire cu cei din Deva sau Arad ( daca or fi )
Si Tavi tot de la voi este
Cei din ''Bucale'' sunt ceva mai multi si isi permit sa se vada saptamanal ( bine ca nu ai spus Mitici )

Avatar utilizator
Puiu
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 07, 2010 9:27 pm

Mesaj de Puiu » Joi Mai 20, 2010 6:15 pm

Si eu am vazut azi pe victor babes la policlinica catu o carisma gri usor tunata, colt alb sub '96, in soarelui pe sudului pajero sport tm20cyf, outlander negru in leasing, l2000 pe lidia si colt czt pe rebreanu.
E plin de mitze in tm, nu stiu cum de multi posesori nu au auzit de site, sau au auzit dar...
Ma gandeam sa iau flyer-ul postat intr-un topic pe aici sa sa-l printez, cand vad o mitza :hop un flyer la stergator .
Ca si loc de adunare sunt: Paltinisan, bila circumvalatiunii sau soarelui, poate real (avem 3).
Nu ma trag pe "fese" dar de obicei pe timp de vara sambata lucrez, oricum reusim noi sa stabilim zi si ora favorabile pt toata lumea.

QUOTE (cristibna @ May 20 2010, 06:03 PM) Vedeti ca mai este si Koral ( nah , ca te-am bagat in gura lupului ) , dar poate va dati intalnire cu cei din Deva sau Arad ( daca or fi )
Si Tavi tot de la voi este
Cei din ''Bucale'' sunt ceva mai multi si isi permit sa se vada saptamanal ( bine ca nu ai spus Mitici )


cristibna-> multumesc frumos pt hint. ii contactez in cel mai scurt timp.

Avatar utilizator
laudia1975
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Oct 05, 2008 8:50 am
Contact:

Mesaj de laudia1975 » Joi Mai 20, 2010 6:33 pm

Cei din ''Bucale'' sunt ceva mai multi si isi permit sa se vada saptamanal ( bine ca nu ai spus Mitici )
[/quote]
"Mitica" care va sa zica mon'ser e si numele meu asa ca nu e cine stie ce porecla.
Desi stau de cca 5 ani in Timisoara, inca am buletin de Bucuresti.

Ma gandeam sa iau flyer-ul postat intr-un topic pe aici sa sa-l printez, cand vad o mitza :hop un flyer la stergator . [/quote]

Nu tine ! La mine n-a mers! Am renuntat dupa 2 incercari

Avatar utilizator
Puiu
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 07, 2010 9:27 pm

Mesaj de Puiu » Joi Mai 20, 2010 6:39 pm

incercarea moarte n-are!

vedem, incerc si eu. cine stie poate am noroc (de obicei sunt norocos).

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori