Intalniri Prin Ro

Planificari, discutii si poze
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Klez
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 28, 2008 9:58 am

Mesaj de Klez » Mie Apr 07, 2010 9:58 pm

Hai ca nu am gasit asa ceva pe forum. Eu momentan sunt in Sinaia, maine trag o fuga pana in Brasov, apoi inca o tura poimaine si stau peste noapte tot in BV. Asadar, cam cine-i de prin zona aia si e dispus la o intalnire si la o vorba, la o cafea la tec, ceva acolo ... comunicare, etc... Astept un pm, sau aici pe forum, cu un nr de tel ca sa ne punem de-o intalnire.
Topicul cred ca o sa fie folositor in continuare pentru toti userii, indiferent de zona.

Avatar utilizator
Tanaka
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mai 07, 2009 4:41 pm

Mesaj de Tanaka » Mie Apr 07, 2010 10:04 pm

Excelenta ideea ta Klez, insa topicul cred ca-si are locul
mai bine in aceasta sectiune, de intalniri ale membrilor forumului.
Felicitari pt initiativa..

Avatar utilizator
Klez
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 28, 2008 9:58 am

Mesaj de Klez » Vin Apr 09, 2010 10:20 pm

Bai dar doar un singur user din BV avem ? Pai la cate Lancer-uri si Pajero-uri si L200... si un 3000GT, am vazut pe aici... ii cam ciudat, tre sa fac niste carti de vizita sa le ascund pe sub stergatoare la Mitse

User-ul Cix s-a sustras misterios de la o cafea, nu-i nimic, cand o sa ne intalnim cu prima ocazie, el o sa dea berea
@Cix, daca sughiti, sa stii ca nu-s eu de vina, de vina e Andrei, ca el mia dat numarul tau de tel ca nu-l gasisem in PhoneBook, ar trebui sa-l treci acolo .

Maine pe la amiaza o tulesc spre Suceava cu o placuta impresie despre BV. Promit ca atunci cand o sa dorm pe bani, o sa-mi cumpar o garsoniera prin zona asta ca-i belea de frumoasa....

P.S: Topic valabil pentru cei care tranziteaza Suceava =))

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Dum Apr 11, 2010 2:46 pm

da, m-am sustras. Imi pare rau, dar daca as fi putut as fi venit cu cea mai mare placere. Apropo, nu sunt singurul user din Brasov.
Daca ti-a placut orasul si zona ma bucur. Su eu am o atractie deosebita fata de Vatra Dornei, valea Bistritei si Rarau.
Sper ca data viitoare cand mai vi sa ne intalnim

Avatar utilizator
Klez
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 28, 2008 9:58 am

Mesaj de Klez » Dum Apr 11, 2010 7:45 pm

Si nu te tenteaza un schimb pe schimb, de domiciliu ?

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Lun Apr 12, 2010 9:46 pm

Maine trec si eu prin Brasov sa vad cum sunt soselele. Pacat ca nu stau decat cateva ore, dar o sa flashuiesc toate mitsurile!

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Mar Apr 13, 2010 7:40 pm

Arterele principale sunt bune, intradevar, dar pe stradute e groaza...am rupt masina azi pe stradute pe la strada de mijloc sau asa ceva. Mazare e mai tare ca Scripcaru

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Mar Apr 13, 2010 7:50 pm

Vezi daca ai mers pe prima banda Pe Strada de Mijloc pe banda a 2-a nu sunt gropi. Adevarul e ca dupa iarna era jale si majoritatea strazilor au fost reparate dar asta cred ca le-a scapat. Oricum cred ca "rupt masina" e cam mult spus.

Avatar utilizator
Danyutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 17, 2008 10:14 pm

Mesaj de Danyutz » Mar Mai 04, 2010 1:15 pm

Vineri si Sambata sunt la Bucuresti, avem un curs si o sa fiu pe-acolo. Poate ne intalnim cativa

Avatar utilizator
doza
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Dec 15, 2009 7:18 am

Mesaj de doza » Mar Mai 04, 2010 2:11 pm

vineri e intalnirea la 19:00 la polivalenta, vezi topicu si ai acolo tot ce iti trebuie

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori