Snow Show Bucuresti - 14.02.2010

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
costynio
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Aug 31, 2007 1:43 pm

Mesaj de costynio » Mar Feb 09, 2010 2:13 pm

http://www.legalracing.ro/forum/viewtopic.php?t=2819

am fost, mi-a placut ce am vazut, nu m-am dat... dar am filmat

http://www.youtube.com/watch?v=cdiWPsxVOyM
http://www.youtube.com/watch?v=w1yTHOYvnaY


cred ca aveam mai multa inspiratie daca filmam un PAJERO sau L200, deci?

Avatar utilizator
balishag
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Iul 07, 2008 11:21 am

Mesaj de balishag » Mar Feb 09, 2010 2:58 pm

o invarteala buna e cand rotile de pe fata raman pe loc si te invarti in jurul axului, nu cand mergi cu ele si te si invarti iar cat despre x5, nu stiu exact ce cauta ala acolo

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Mar Feb 09, 2010 4:29 pm

cum adica nu intelegi ce cauta?
dar cine ar fi trebuit sa fie?
intamplator ala a facut cel mai frumos show.
iar mitsubishuri nu au fost (in afara de mine, dar eu slabut si incet)

Avatar utilizator
SickneS
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mar 13, 2008 12:53 pm

Mesaj de SickneS » Mar Feb 09, 2010 4:55 pm

mi se pare corect sa tragi tare pe zapada intr-o haragaie daia 4x4, nu ai probleme cu garda la sol, deci poti sa te dai cum vrei si sa intri pe unde vrei cu ea ... ar fi fost interesant daca s-ar fi prezentat si alte modele din gama SUV, probabil ar fi fost mai frumos show-ul ... oricum frumos cum s-a dat X-ul

Avatar utilizator
costynio
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Aug 31, 2007 1:43 pm

Mesaj de costynio » Mar Feb 09, 2010 5:16 pm

QUOTE (balishag @ Feb 9 2010, 02:58 PM) o invarteala buna e cand rotile de pe fata raman pe loc si te invarti in jurul axului, nu cand mergi cu ele si te si invarti iar cat despre x5, nu stiu exact ce cauta ala acolo

La teorie ne pricepem toti... genul de "invarteala buna" iti iese cu o masina special setata pentru drift nu cu o masina cu tractiune integrala setata (presupun) pentru liniute. Poate ma contrazici demonstrandu-mi live pe 14.02.2010 ca se poate oricum (de data asta o sa vin cu bateriile incarcate la camera ).

Referitor la partea cu X5-ul fiecare om vine si se joaca, cu ce masina are.

Avatar utilizator
alexutzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 18, 2008 12:25 am

Mesaj de alexutzu » Mar Feb 09, 2010 5:26 pm

Hai ca ma "contrazic" si eu cu voi pe 14.02.
Dati-mi un prv cu locatia

Avatar utilizator
balishag
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Iul 07, 2008 11:21 am

Mesaj de balishag » Mar Feb 09, 2010 6:55 pm

cred mai degraba ca a dat unu startul la comentarii si restul au continuat sa vorbeasca. nu, nu stiu sa fac chestii d-astea, sunt paralel cu ele insa am vazut-o pe sotia mea facand, a participat acum cativa ani la un raliu oarecare, a avut parte de n liniute etc. Ca ma pricep la teorie, si tu si de fapt majoritatea dintre noi dam posturi cu diverse pareri, asta fiind a mea pe baza la ce am vazut la altii, la sotie inclusiv cu subaru sau evo, etc. un punct de vedere care l-ati aflat prin niste posturi de 2 ron. puteati sa intrebati frumos, gen, de ce zici frate ca nu a fost caterinca? si raspundeam dar vad ca intrebarea se pune la modu ironic nicidecum respectuos. pana la urma, daca v-a placut ce au facut respectivii, foarte bine, no panic.

Avatar utilizator
adictoma
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mar 10, 2008 7:26 pm

Mesaj de adictoma » Mar Feb 09, 2010 7:07 pm

http://www.legalracing.ro/forum/viewtopic.php?t=2819
locatia o ai aici
trebuie sa aflam ora. dau si eu pe acolo

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Mar Feb 09, 2010 8:37 pm

acum o dam ca a fost gluma si ne laudam cu altii. pana la urma ala cu x5-ul a venit pe banii lui cu masina lui si a facut spectacol cu ea.
costynio a facut o invitatie (unde apropo se descurca si vine cu camera profi sa avem noi ce vedea), si primul raspuns e de bascalie.
iar cerculete cu bmw-ul am facut si eu pe zapada, iar aia de acolo nu era zapada de facut cerculete. (asta ca sa lamurim si problemele tehnice)

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Mie Feb 10, 2010 10:22 am

Hehe, voi inca nu stiti cum se pot face cerculete cu lancerul clasic cu tractiune fata si cauciucuri de vara pe spate sau drifting constant fara frana de mana. Pexule, mai ai filmuletul de la Azuga?
Cat despre locatie, adevarat ca la denivelarile de pe-acolo e cam dificil de facut spectacol insa consider ca fiecare a facut asta pentru deliciul personal si al celor prezenti.

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 14 vizitatori