Poze si impresii de la Intalnirea de Toamna-iarna

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
Danyutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 17, 2008 10:14 pm

Mesaj de Danyutz » Mie Dec 02, 2009 5:28 pm

www.dump.ro

e din Ro, majoritatea au viteza buna pe asta

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Mie Dec 02, 2009 5:39 pm

Pentru a putea uploada, am facut 2 arhive mai mici de 100 mb.

Partea 1 aici: andrei iasi 1 zip
Partea 2 aici: andrei iasi 2 zip

Spor la descarcat

Later Edit: Sorry de double post, cineva sa-l stearga pe primul.

Avatar utilizator
lu_nib
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Dec 01, 2009 8:33 pm

Mesaj de lu_nib » Mie Dec 02, 2009 7:16 pm

merci gabi pt poze. poate pune si dan avb ceva poze

Avatar utilizator
radurin
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 02, 2009 5:05 pm

Mesaj de radurin » Mie Dec 02, 2009 8:12 pm

Eu am facut doar 8-9 poze,cand am oprit la peco,in drum spre sighisoara si am filmat un pic cu telefonul,dar nu se vede prea bine.Oricum pun link-ul aici,pentru cine vrea sa se uite :

http://dl.transfer.ro/Transfer_ro-02Dec ... 44af11.zip

Radu

Avatar utilizator
Andrei_Iasi
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Vin Noi 23, 2007 12:16 pm

Mesaj de Andrei_Iasi » Mie Dec 02, 2009 9:05 pm

salut,
nu stiam de limitarea la 10 download-uri pe rapid share.
pe transfer imi da eroare si am tot incercat.
mersi gabi de suport:)

Avatar utilizator
VCN
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 24, 2008 9:54 am

Mesaj de VCN » Mie Dec 02, 2009 10:13 pm

Daca mai aveti filmulete postati-le.... chiar imi pare bine ca am fost alaturi de voi... ca am stat la masa cu niste oameni absolut deosebiti.... radu andrei_iasi pex teanu biku gabitzu (scuze pentru cei care nu le mai tin minte numele )... "colegu cu mitsubishi" cum spunea radu... nu va mai rata nici o adunare ... ! Tin inca minte cu s-a auzit vocea lui andrei_pex catre teanu .. "hai sa fugarim putin coltu" ) ... cum se auze pex-ul (chiar si pe filmulet la un moment dat) "luciane dar nu te ambitiona cu mine ... momente deosebite alaturi de oameni deosebiti

Avatar utilizator
marius_EVO
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 27, 2009 4:50 pm

Mesaj de marius_EVO » Mie Dec 02, 2009 11:09 pm

mai ii rog pe ceilalti care au facut sa nu uite sa puna si ei pozele:)..cristibna, simi,awbdan,alexutzu, pexu, etc

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Mie Dec 02, 2009 11:10 pm

De unde sa aiba pexu` poze?

Avatar utilizator
marius_EVO
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 27, 2009 4:50 pm

Mesaj de marius_EVO » Mie Dec 02, 2009 11:11 pm

am avut impresia ca ai avut si tu aparat:))

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Joi Dec 03, 2009 11:30 am

Hai ca acum reusesc si eu sa pun cateva impresii despre aceasta intalnire.
Oamenii care au participat : exact cum ma asteptam , de ''comitet'' cum se spune . Fara fite si figuri , oameni care stiu pentru ce vin si de ce au venit - sa se simta bine .
Jeff - imi pare rau ca nu te intelegi cu fumul , dar promitem ca incercam ca urmatoarea intalnire nationala sa aiba terasa in aer liber , vremea sa fie buna si de stat afara si asa sa putem sta de vorba si sa ne spui mai multe de tuning & stuff
Din pacate eu nu am fost intr-o stare buna , deoarece m-am chinuit cu o masea de vineri seara si nici acu nu a trecut . Farmacii nu au deschise duminica ( am incercat cu multe pastile si mai vroiam sa incerc si altele ) , am ajuns la camera de garda la un spital din Sovata sa cersesc o fiola de algocalmin pe care am si primit-o ( multumesc celor 2 persoane din camera de garda , desi cand am batut la usa mi s-a raspuns '' igen'' .
Luni , ajunsi in Brasov am luat cu asalt o alta farmacie si am luat si antibiotice...marti m-am speriat de mine cand am fost la baie ( juma de falca umflata ) ....ieri dentist....si azi cica avem party la firma si eu o sa beau ....suc .
Sa revenim
Locatia : stiam cu toti ca o sa fie saraca in peisaje , dar ne-am descurcat noi cumva si cu acest impediment
Cazarea : curat , a meritat banii si as mai da si mai mult pe cazare in alte locatii dar sa am conditiile astea . Chiar daca mai opreau caloriferul spre dimineata
Servirea : .......greoaie...la mai mult de 10 persoane se blocau , exact ca un pc fara suficienta memorie
Ospitalitatea gazdelor : cei care au ramas si luni au avut parte de o surpriza mai neplacuta , mai exact la orele 22.00 am fost dati afara din restaurant si la 23.00 si din zona Pizza , pe motiv ca s-a inchis . Nu a tinut ca ''suntem acelasi grup din w-e'' , nimic , gata , s-a inchis , e luni . Un mare minus din partea mea .
Pozele de la mine sunt la Andrei ( admin ) si din cate am inteles se va ocupa el sa le stranga si sa le puna pe un server .
Ca un mic preview - coloana de sambata spre Sighisoara








Per total , a fost in reuniune de familie placuta , cu cativa membrii mai noi ( la intalniri , nu pe forum ) si care din partea mea se va tine multa vreme si voi participa in continuare cu placere . Preventiv , ca sa nu mai am dureri de dinti , o sa-i inlocuiesc cu proteza dentara .

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 16 vizitatori