Propuneri Intalnire Toamna - Iarna

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Mie Sep 23, 2009 11:31 am

musai, musai....

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Mie Sep 23, 2009 12:14 pm

io va rog un singur lucru... puneti intalnirea undeva unde exista sosea... nu mai e cald si eu nu vreau sa inot pe zapada....
Pe hartoape si urcat prin troiene nu cred ca, la cat sunt de jos acum, voi reusi sa urc... si cauciucurile de iarna tot pe 18 le am, de asta zic...

Avatar utilizator
bobu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 15, 2008 6:33 pm

Mesaj de bobu » Mie Sep 23, 2009 2:36 pm

Am mers eu in vara prin Brasov-Sighisoara-Sovata-Praid. Soseaua buna, peisaj dupa Brasov din alt film...
Problema este ca din Bucuresti am facut 7 ore (370 KM). Recomand traseul Buc-Ploiesti-Cheia-Brasov pt evitarea aglomeratiei din zona turistica. Traseul este intodeauna liber(ocazional tiruri).

Avatar utilizator
Andrei_Iasi
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Vin Noi 23, 2007 12:16 pm

Mesaj de Andrei_Iasi » Mie Sep 23, 2009 10:43 pm

salutare si bine v-am regasit.
din pacate o surpriza( placuta) facuta de Livia m-a tinut departe de ultima intalnire. si era cat pe ce sa nu o prind si pe asta, dar fiind de sf andrei am anulat-o pe cea programata din vara pentru aceasta perioada si ma bag.
zona sighisiara , mures, sovata praid este foarte ok.
drumurile eu le tin minte de acum 2 ani ca fiind foarte bune , deci nu vad ce ne va impiedica sa ajungem usor acolo . oricum mai pun de 4 , 5 ore nu putem face nici de la buc, nici de la iasi si cu atat mai mult de la ct.
legat de ce a spus pex , clar ca noi andreii nu vom veni cu mana goala.

numai bine

Avatar utilizator
VCN
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 24, 2008 9:54 am

Mesaj de VCN » Joi Sep 24, 2009 12:15 pm

Hai sa ne urnim oleaca cu stabilirea locatiei de cazare ca nu de alta...! Eu unul as propune putintel asfalt in zona, cazarea sa fie nivel *** ( dar reale), si tura asta mai multa organizare de "santier"...
Vreau sa-l vad iar pe awbdan cum "rupe geamandura" pe nandee cum imi recomanda palinca care mi-a dat maxim, pe andrei.pex care tot se dadea lovit .
Deci stabiliti locatia, apoi data si hai sa incepem cu oleaca de avansuri !

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Joi Sep 24, 2009 2:05 pm

De acord cu vcn`u , ar trebui sa ne urnim si noi odata sa stabilim cu cazare ca vine Octombrie peste noi si sa nu avem surpriza neplacuta de nu a mai gasi nimic liber de Sf.Andrei

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Sep 24, 2009 11:13 pm

Continuarea aici.

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori