Intalniri Tulcea

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
gabycom
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 28, 2009 10:46 pm
Contact:

Mesaj de gabycom » Mie Iun 03, 2009 11:25 pm

Deschid topicul acesta cu propunerea sa ne intalnim si noi tulcenii pe undeva prin micul nostru oras... si poate cu aceasta ocazie mai ies la lumina si alti posesori de mitsu de pe forum ce sunt tulceni, deoarece numai intr-un weekend am vazut 3 EVO X toate cu numere de TL (nu am apucat sa le impart fly-ere ca eram si erau in trafic) si e imposibil ca niciunul sa nu se uite pe forum...

Deci astept niste "semne de viata" cu propuneri de data si locatie.

Avatar utilizator
MauS
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iul 15, 2008 1:10 pm

Mesaj de MauS » Joi Iun 04, 2009 8:50 am

Scuze dar nu exista 3 evo X in Tulcea

Avatar utilizator
gabycom
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 28, 2009 10:46 pm
Contact:

Mesaj de gabycom » Joi Iun 04, 2009 11:18 am

MauS, cel putin semanau destul de bine cu EVO X la grila fata(numar lateral, bara frontala de evo, eleron)... unuia i-am retinut numarul (TL-XX-MAD era usor de retinut) dar restul nu le-am retinut, plus ca am vazut chiar si un evo 9 galben chiar dupa ce am ridicat masina si ma duceam spre casa (era posibil sa fi fost chiar tu , avea nr. de Bucuresti). Dar oricum sunt destule lancer-uri, ca sa nu mai vorbim de colturi sau alte modele... eu dadusem un exemplu numai cu ce ma intalnisem in trafic in decurs de 2 zile si normal sunt masini mai rare...

Avatar utilizator
MauS
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iul 15, 2008 1:10 pm

Mesaj de MauS » Joi Iun 04, 2009 12:11 pm

Este doar MAD-ul cu evo X si eu cu evo 9(cu numere de Bucuresti), deci 2 evo in Tulcea. Intr-adevar, mai sunt cateva "replici" de Evo 10 insa unul are motor de 1,5 si celalalt este 2,0 diesel, insa lipsesc evazarile de la aripi, capota, jantele + multe altele. Noi ne strangem de obicei la Metalu' in parcare, aproape in fiecare zi dupa 8. Daca treci pe acolo, poate te opresti sa vorbim mai multe.

Avatar utilizator
Dennis_TL
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Sep 15, 2008 5:02 pm
Contact:

Mesaj de Dennis_TL » Joi Iun 04, 2009 12:52 pm

ai primit masina sambata parca, nu? cred ca am vb la showroom, eram cu coltul alb.

in tulcea sunt 2 evo , 1 hard core evo9 si 1 stock evo 10 . vino la metalu vineri dupa ora 8 , mai e un baiat cu lancer 1.6 alb.

Avatar utilizator
gabycom
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 28, 2009 10:46 pm
Contact:

Mesaj de gabycom » Joi Iun 04, 2009 12:56 pm

Am trecut pe acolo de cand am primit masina...dar dupa 10 seara. De marti cand ajung inapoi va voi face o vizita garantat...sa ne mai cunoastem si noi.

@ dennis- eu sunt acela, iar pe cel cu lancerul alb de Bucuresti il tot vad pe la mine prin cartier . Vineri nu pot ca sunt la CT pentru examene dar saptamana viitoare de marti pana vineri voi fi prezent in TL

Avatar utilizator
MauS
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iul 15, 2008 1:10 pm

Mesaj de MauS » Mar Iun 09, 2009 9:00 am

Gabi sa treci astazi pe la Metalu' la 8.30

Avatar utilizator
cojack
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 22, 2010 12:01 am

Mesaj de cojack » Vin Sep 05, 2014 9:24 pm

mai e cineva pe aici activ?..sunt nou in tulcea si as vrea daca se poate sa ies sa socializez cu colegii de forum:D
daca e cv spontan ma puteti contacta la 0760583023 cristi

Avatar utilizator
fleanta
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Oct 10, 2010 3:24 am

Mesaj de fleanta » Joi Noi 03, 2016 5:45 pm

Se pare ca a decedat și Tulcea ca și cta 😠

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 15 vizitatori