Tuning Show @ Arad

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
Danyutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 17, 2008 10:14 pm

Mesaj de Danyutz » Mar Mai 05, 2009 12:40 pm

Nu stiu daca se poate posta aici, daca nu e voie, rog un mod sa-l mute unde trebuie.

Mi-a spus un prieten din Arad ca se tine ceva "shou" la Arad pe 10 mai. Pe scurt e ceva de genul: best sound, subwoofer, best looking car, best exhaust si ce apartine de frumusete. Pe langa astea vor fi si ceva competitii de indemanare. Organizatorii se lauda cu 100 de masini participante.
Tot balciul se tine in parcarea centrului comercial Armonia.

Mai multe info:
QUOTE Dacă p?nă acum ?mpătimiţii vitezei şi ai maşinilor modificate se ?nt?lneau ad-hoc, de această dată totul va fi organizat şi cei mai importanţi dealeri din domeniu vor fi prezenţi la eveniment alături de cele peste 100 maşini care vor fi expuse.

Totul se va desfăşura ?n parcarea celui mai mare centru comercial din Arad, Armonia Center ?ncep?nd cu ora 11:00 la data amintită mai sus.

Organizatorii, Criss Design şi Dragster Audio Art, ?mpreună cu reprezentanţii Armonia Center şi Bricostore au pregătit un spectacol pe cinste: probe de ?ndem?nare pe un traseu special amenajat, concurs ?Best Woofer? pentru cei care au sisteme audio performante monate pe maşină, concurs cu premii pentru cea mai frumoasă maşină votată de public, cea mai bună evacuare sport, cel mai bun (a se citi cel mai modificat) motor şi un concurs inedit de MISS pentru doamne si domnişoare.

De reţinut ar fi şi faptul că vor fi premiate toate categoriile, iar participanţii s-au anunţat din Arad, Timişoara, Oradea, Cluj, Bucureşti şi chiar din Ungaria.

Spectacolul garantat se va ?ntinde pe toată durata zilei, iar cei ce vor alege să-şi petreacă duminica respectivă la Tuning Show nu vor regreta pentru că organizatorii au pregătite premii şi pentru public.

Se aşteaptă un număr record de participanţi şi de vizitatori, acesta fiind primul eveniment care va expune maşini modificate, de această anvergură.

Cine-i din Vest, se aboneaza? Eu depind de un alt eveniment, daca reusesc sa le combin cumva, ajung si eu pe-acolo ... alti doritori?

Avatar utilizator
Jeff
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mai 12, 2007 3:28 pm
Contact:

Mesaj de Jeff » Mar Mai 05, 2009 2:08 pm

Masina mea (Evo) va fi expusa, iar masina prietenei mele (Colt) participa impreuna cu ea la proba de indemanare

Avatar utilizator
awbdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 24, 2008 8:46 pm

Mesaj de awbdan » Mar Mai 05, 2009 8:50 pm

QUOTE (Jeff @ May 5 2009, 02:08 PM) Masina mea (Evo) va fi expusa, iar masina prietenei mele (Colt) participa impreuna cu ea la proba de indemanare
cum se va proceda la inscriere ??
eu sunt la Timisoara zilele acestea !!!

Avatar utilizator
Jeff
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mai 12, 2007 3:28 pm
Contact:

Mesaj de Jeff » Mar Mai 05, 2009 9:56 pm

Contact/ detalii/inscrieri : Criss - tel. 0745 611224
Pt. partea de muzica: Norbi (Dragster) ? tel. 0724 309799
e-mail : bestwoofer_exhaust@yahoo.com

Alte detalii: http://www.dragracing.ro/forum/index.php?topic=189.0

Avatar utilizator
Danyutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 17, 2008 10:14 pm

Mesaj de Danyutz » Mie Mai 06, 2009 10:30 am

QUOTE (Jeff @ May 5 2009, 02:08 PM) Masina mea (Evo) va fi expusa, iar masina prietenei mele (Colt) participa impreuna cu ea la proba de indemanare

Foarte tare, o sa trec pe-acolo .. o sa ajung si eu mai mult ca sigur numai sa fie vremea cu noi ... cersesc Lancer-ul de la firma

Avatar utilizator
Danyutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 17, 2008 10:14 pm

Mesaj de Danyutz » Lun Mai 11, 2009 6:04 pm

Vremea a fost cu noi, a fost frumos, mult soare, multe masini, mult fum de cauciuc ars! Masina lui Jeff statea frumos, indreptata spre mini circuitul probei de indemanare, isi sustinea verisorul mai mic(coltul czt) si se uita de sus la cele 2 wrx-uri care se dadeau de show acolo. Vreau sa spun ca evo-ul lui Jeff este extrem de frumos, pe langa look, are o lista de modificari impresionante, cu piese din exterior clar! M-au impresionat jantele Work, este importator la noi in tara, de jante Work?

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Mai 11, 2009 11:03 pm

Poze, poze?

Avatar utilizator
Jeff
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mai 12, 2007 3:28 pm
Contact:

Mesaj de Jeff » Mar Mai 12, 2009 10:17 am

Multumesc, a fost frumos, ne-am simtit bine. Prietena mea a luat un onorabil loc 13 (din 22), pentru prima ei cursa e ok. Eu ma laud cu premiul Best Engine
Jantele Work sunt din SUA.
PS: verisorul mai mic e Colt CZ3 diesel.
Fişiere ataşate
100_8184.JPG
100_8184.JPG (613.62 KiB) Vizualizat de 6497 ori
Image1.jpg
Image1.jpg (836.78 KiB) Vizualizat de 6502 ori
IMG_0739.JPG
IMG_0739.JPG (92.95 KiB) Vizualizat de 6507 ori

Avatar utilizator
Jeff
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mai 12, 2007 3:28 pm
Contact:

Mesaj de Jeff » Mar Mai 12, 2009 10:35 am

Si un montaj in rezumat:

http://vimeo.com/4598292

Avatar utilizator
Danyutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 17, 2008 10:14 pm

Mesaj de Danyutz » Mar Mai 12, 2009 11:32 am

La cum se auzea masinutza, puteam sa jur ca e turbo

apropo, in a 2-a parte la indemanare, ai fost cu sotia ta in masina, pt ca s-a descurcat mult mai bine

@Andrei, n-am facut poze, ca nu m-am incaput de lume pe-acolo, multi dom'ne, multi.

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori