Intalnire Mitsu cars 6 mai 2007

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Joi Mai 03, 2007 2:29 pm

Duminica 6 mai va avea loc intalnirea posesorilor de Mitsubishi de pretutindeni

Marea majoritate a lor stiu de intanire de pe alt forum dar cum mitsu.ro se anunta a fi dedicat Mitsubishi consider ca este important sa fac anuntul si aici.

Va rog sa veniti in numar cat mai mare, de asemenea daca aveti prieteni posesori de Mitsubishi va rog sa ii anuntati despre eveniment.

Este mai mult decat o intanire intre cativa posesori de Mitsu, si-au anuntat prezenta dealerul mcar (departamentele de marketing, sales, fotograf profesionist) si o echipa de la... dar asta e supriza de aceea e bine sa fim in numar cat mai mare pentru a face o impresie cat mai buna.

Spalati-va masinile, luati-va prietenii/prietenele cu voi...o sa se lase cu interviuri, fotografii, samd....

Dupa eveniment se vor discuta detalii referitoare la proiectele viitoare si o sa primim cate un DVD cu pozele.

Ideea e ca se doreste sustinerea activitatile de acest gen pe viitor la un nivel mai mare de aceea intalnirea asta este foarte importanta pentru noi toti.

Este prima data cand o intalnire de acest gen este atat de "bagata in seama".

Locatie: Sala Polivalenta
Ora : inca se negociaza, revin cu detalii

Va multumesc!

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Vin Mai 04, 2007 9:02 am

Suna foarte bine si sincer era o placere deosebita sa vin, dar chiar nu pot. Poate daca era anuntata din timp.. dar nu prea era posibila chestia asta pentru ca site-ul (in acest moment doar forumul, mai bine zis) are aproape 2 saptamani. Din acelasi motiv, din pacate, nu avem nici o cumunitate prea vasta, deci nu stiu ce prezenta va fi din partea noastra acolo.. Oricum, eu o sa incerc sa ajut de la departare, da-mi te rog un nr. de tel pe pm.

Distractie placuta acolo, trebuie sa iasa ceva frumos!

PS: Sa faci poze.

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Vin Mai 04, 2007 12:05 pm

Asta e, nici eu nu am stiut de forumul acesta decat acum doua zile, data viitoare altfel or sa stea lucrurile.

Pe mine cei de la MCar m-au contactat ieri ca sa le dau un interviu despre Colt intr-o revista ... pe care Mitsubishi Motors o va edita intr-un format unitar, personalizat pentru fiecare tara cu cateva pagini de inteviuri si evenimente locale si care va fi distribuita posesorilor de Mitsubishi Colt precum si potentialilor clienti.

MCar si cei de la revista asta vor fi prezenti la intalnire, se vor face fotografii care vor apare in revista...si multe altele.

De asemenea cei de la MCar vor sa trimita un alert electronic tuturor clientilor sai pentru a-i anunta despre desfasurarea evenimentului iar pe viitor sa sprijine toate actiunile/evenimentele de acest gen.

Sa vedem ce va fi...

Coordonatele intalnirii:
DUMINICA,6MAi la Sala Polivalenta,sus in parcare
Ora 14:00

Avatar utilizator
Andrei Suzuki
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mai 03, 2007 11:59 pm

Mesaj de Andrei Suzuki » Vin Mai 04, 2007 10:49 pm

Salutare si bine v-am gasit! sa nu va tradeze nick-ul meu pt ca in ograda am si un COlt,deci sunt de-al casei.
Pana acum s-au anuntat destul de multe pers (spre deosebire de alte dati). Sa speram ca o sa fie ceva frumos.Si da,o sa facem muulte poze.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Vin Mai 04, 2007 10:54 pm

Bun venit, Andrei! :wink:

Credeti ca am putea face pe fuga maine niste stickere/parasolare, eventual si niste flyere cu adresa site-ului pt promovare?

Avatar utilizator
Andrei Suzuki
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mai 03, 2007 11:59 pm

Mesaj de Andrei Suzuki » Vin Mai 04, 2007 11:14 pm

Stickere si/sau flyere nu stiu daca vom putea face asa de repede,dar poti sa fii sigur ca o sa se afle de forumul asta la intalnirea de Duminica.Si eu si Cristi o sa raspandim vestea.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Vin Mai 04, 2007 11:27 pm

QUOTE (Andrei Suzuki)Stickere si/sau flyere nu stiu daca vom putea face asa de repede,dar poti sa fii sigur ca o sa se afle de forumul asta la intalnirea de Duminica.Si eu si Cristi o sa raspandim vestea.
Ok, asteptam numai vesti bune. :wink:

Avatar utilizator
Andrei Suzuki
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mai 03, 2007 11:59 pm

Mesaj de Andrei Suzuki » Dum Mai 06, 2007 8:05 pm

Iata ca s-a terminat si intalirea de azi.Pot sa zic ca a fost un succes fenomenal. De la max 4 masini cate au fost data trecuta, acum numarul cred ca a sarit de 20. De la muuulte Colturi pana la Lancer 1.6,vreo 3 de 2.0,L2000,Pajero... Cu alte cuvinte super atmosfera,super masini,super oameni. S-a vorbit si de Mitsu.ro si sa speram ca o sa se populeze cat mai repede forumul. O sa revin putin mai tarziu cu poze ca momentan nu imi merge imageshack-ul

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Dum Mai 06, 2007 9:08 pm

Hai salutare! "Minuta" la aparat. Am auzit si eu de Mitsu.ro la intilnire si am dat buzna.

Avatar utilizator
LAV77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 01, 2007 6:51 pm

Mesaj de LAV77 » Dum Mai 06, 2007 9:43 pm

Pacat ca nu a fost mediatizata intalnirea mai din timp...Eu am primit mail-ul de la MCar in 04-05-2007. ..mi-ar fi placut sa fiu acolo...cine a fost sa puna poze pe forum sa vedem si noi

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 18 vizitatori