Mitsubishi Adventure Day - Editia 2009

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
MIB
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Oct 29, 2008 7:40 am
Contact:

Mesaj de MIB » Lun Mar 30, 2009 1:03 pm

Salut,

Am fost... am vazut... m-am dat cu un L200 si un Outlander ....am tras cu arcul ...am baut un ceai... cine nu era in post a mancat un mic.. un carnat... si... am plecat.
Foarte frunoasa vremea, traseul.

Parerea mea: un eveniment organizat in aceasta vreme de criza mondiala deniota un interes pentru fanii marcii. Promovarea nu a fost chiar la nivelul asteptarilor (probabil ca nici nu s-a vrut sa se faca o promovare la scara), dar un public mic si marinimos face astfel de event-uri sa fie de succes!

Astept cu interes alte astfel de evenimente.

Cateva poze de pe acolo:








Sa inteleg ca sunt singurul de pe aici care a fost la acest event?

Bafta!
MiB

Avatar utilizator
Vibe
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Oct 23, 2008 10:54 am

Mesaj de Vibe » Lun Mar 30, 2009 1:17 pm

Frumos... n-am stiut ... ca m-as fi dus.

Avatar utilizator
MIB
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Oct 29, 2008 7:40 am
Contact:

Mesaj de MIB » Lun Mar 30, 2009 2:23 pm

Se putea face si un drive-test cu Outlander.
Masinile puse la dispozitie: Mitsubishi Pajero (2 masini) Mitsubishi L200 (2 masini).

Proba: trial.
Impuneri: trasmisia era pre-set-ata pe o pozitie si nu aveai voie sa o schimbi; se merge doar in trapta I-a de viteza (nu ca aveai nevoie de a II-a)!

Foarte faina proba si destul de dificila, in special pentru mine care eram la prima incercare de a merge pe un L200 pe un traseu mai dificil.

Adevarul este ca poate sa faca multe un L200...

Avatar utilizator
Danyutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 17, 2008 10:14 pm

Mesaj de Danyutz » Lun Mar 30, 2009 4:43 pm

QUOTE (MIB @ Mar 30 2009, 02:23 PM) Adevarul este ca poate sa faca multe un L200...

Corect! Toti pasionatii, mai mult sau mai putin, de offroad, spun asta, dupa un testdrive cat de cat agresiv, cu un L200

Asa am patit cu cei de la Salvamont (Navara in sus, Navara in jos) .. poftiti cheile la L200, o sambata intreaga, au venit inapoi, au luat 2 L200

sa fiu ontopic, abia astept MAD-ul de la noi, va fi in vara.

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Lun Mar 30, 2009 10:23 pm

MIB - au fost invitati doar clientii m car distribution posesori de 4x4. a fost o petrecere privata sa ma exprim asa.
sambata au fost invitati clienti potentiali care au dorit sa testeze outlander, l200 si pajero.
dar duminica a fost in familie sa ma exprim telenovelistic

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Mar 31, 2009 3:47 pm

Vom avea parte de Adventure Day la Iasi pe 4 si 5 Aprilie pe un circuit amenajat in Com. Letcani, sat. Bogonos. O sa avem la dispozitie din cate am inteles 2 Pajerouri, 2 Outlandere si 2 L200.

I can hardly wait! Cine mai vine din Iasi, sa facem lista?

Invitatie MAD Iasi

Avatar utilizator
zimbet
EVO I
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 16, 2008 1:02 pm

Mesaj de zimbet » Sâm Apr 04, 2009 10:01 am

poze facute de o alta persoana



Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori