Intalnire Mitsu.ro la munte

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
BobbyC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 12, 2007 10:34 am

Mesaj de BobbyC » Lun Oct 29, 2007 10:52 am

ERLO la urmatoarea intalnire venim, dar vom veni trei.....sotia este gravidaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....VOI FI TATIC !!.....

Avatar utilizator
erlo
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Lun Aug 27, 2007 11:06 am

Mesaj de erlo » Lun Oct 29, 2007 11:19 am

QUOTE (BobbyC)ERLO la urmatoarea intalnire venim, dar vom veni trei.....sotia este gravidaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....VOI FI TATIC !!.....

Huraaaaaaa, huraaaaa, uraaaaa !!! Sa va dea Domnul noroc si sanatate!

Avatar utilizator
geticul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 26, 2007 11:04 pm

Mesaj de geticul » Vin Noi 02, 2007 7:07 pm

Bravo Bobby!! Intalnirea de la Bran va fost prielnica. Toti din familie, all three, ne bucuram pentru voi, ca inca mai sunteti liberi, ca dupa... Sa fie sanatos copilul, si sa va bucurati de el. Vor urma clipe minunate.

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Sâm Dec 08, 2007 6:02 pm

Doamne ce va invidiez.Tare mi-as dori sa pot si eu veni , dar din Moscva,pana acolo e drum lung..eh eh ...Poate la intalnirea de un an a forumului Ca e si ziua mea.Om vedea.)

Avatar utilizator
moskba30
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Sep 17, 2007 9:50 pm

Mesaj de moskba30 » Vin Dec 28, 2007 9:30 am

LA Multi Ani pt toti cei de pe aici... si asta va transmit din Sahara... ca-s la munci acum... pe cand o noua intalnire, ha??? Planificati si voi mai din vreme, ca sa fiu si eu acasa... poate de 1 Mai la mare, heh???... ar arata bine prin statiuni un sir de Mitze, nu?

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Vin Dec 28, 2007 12:39 pm

QUOTE (moskba30)LA Multi Ani pt toti cei de pe aici... si asta va transmit din Sahara... ca-s la munci acum... pe cand o noua intalnire, ha??? Planificati si voi mai din vreme, ca sa fiu si eu acasa... poate de 1 Mai la mare, heh???... ar arata bine prin statiuni un sir de Mitze, nu?

Aici ma bag si eu vin si eu acasa de la Moscva..si ne intindem pe toata plaja ???)))

Avatar utilizator
geticul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 26, 2007 11:04 pm

Mesaj de geticul » Sâm Dec 29, 2007 10:39 pm

QUOTE (moskba30)LA Multi Ani pt toti cei de pe aici... si asta va transmit din Sahara... ca-s la munci acum... pe cand o noua intalnire, ha??? Planificati si voi mai din vreme, ca sa fiu si eu acasa... poate de 1 Mai la mare, heh???... ar arata bine prin statiuni un sir de Mitze, nu?

Esti cumva in Libia?

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori