Intalnire Primavara - 2 Ani De Mitsu.ro !

Planificari, discutii si poze
Scrie răspuns
Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mar Apr 07, 2009 12:04 pm

Macar nu va ploua , daca nu e foarte cald . Deci vremea e buna , dar inca nu stim prea multe. Cum se va face pana la urma cu cazarea ?
pe lista plecarilor din Bucuresti vad ca vom face o mare coloana , de 4 masini .

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Apr 07, 2009 12:49 pm

Propun sa votam:

1. Dam cu banul cand ajungem acolo si in functie de ce iese, de pe lista cu avansurile alegem nr pare merg la... , iar cele impare la...

2. In ordinea achitarii avansului.

O sa creez un poll, alegerea va apartine.

Avatar utilizator
altuning
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Feb 06, 2008 12:50 pm

Mesaj de altuning » Mar Apr 07, 2009 1:12 pm

Imi pare rau ca nu putem ajunge si noi, in tot cazul LA MULTI ANI! si la mai mare!!!
Promit ca la urmatoarea intrunire o sa vineim.

Avatar utilizator
PaulT
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 18, 2008 10:07 pm

Mesaj de PaulT » Mar Apr 07, 2009 8:40 pm

Perfect.Ne putem intalni la OMV-ul de la capatul lui 21(unde se va intalni si tura de seara...).

L.E. Pana am dat reply a disparut un post...al lui krpower(lui ii este adresat raspunsul),si parca si unul al lui oroles...

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Mar Apr 07, 2009 8:43 pm

QUOTE (andrei @ Apr 7 2009, 12:49 PM) Propun sa votam:

1. Dam cu banul cand ajungem acolo si in functie de ce iese, de pe lista cu avansurile alegem nr pare merg la... , iar cele impare la...

2. In ordinea achitarii avansului.

O sa creez un poll, alegerea va apartine.

Eu sunt total indiferent

Avatar utilizator
Oroles
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Feb 04, 2008 1:12 pm

Mesaj de Oroles » Mar Apr 07, 2009 9:25 pm

Se pare ca s-a suparat cineva pe mine da mi-a sters postul, mai zic odata din iasi vineri la ora10 am se va forma un grup, cei interesati vor fi asteptati 10-15 min, eventual tel 0740260534.

Editat de chacha:
Nu s-a suparat nimeni dar s-a facut un split, mai arunca cate un ochi inainte de a tipa . Continuarea pe acel post legat de plecarea din Iasi.

Avatar utilizator
awbdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 24, 2008 8:46 pm

Mesaj de awbdan » Mar Apr 07, 2009 9:37 pm

Singura problema , in legatura cu alegerea cazarii, este aceea a posibilitatilor de servire a mesei. De retinut faptul ca la cheile tisitei sunt 3 margarete dar nu este restaurant ci doar sala de mese, iar dincolo, la knorr, cazarea e doar 2 margarete.
Facand un mic calcul eu cred ca voi alege cheile tisitei deoarece confortul este mult mai mare si sunt si cu juniorii.Acu depinde de rezistenta fiecaruia la bautura - cine nu rezista mult sa aleaga knorr , eu unul nu car pe nimeni in spate pana la cealalta pensiune... .
Pana la urma tot vom alege in functie de ordinea venirii - banuiesc - sunt doua variante de ales comoditate versus confort.
P.S.
O veste proasta - drumul e in lucru- se merge in regim melc-furnica-melc. se pare ca miroase a alegeri si au inceput asfaltarile , sa va inarmati cu multa rabdare si sa aveti benzina - intre lepsa si focsani nu aveti benzinarii demne de incredere cu benzina de calitate. pentru cei care vin dinspre iasi le recomand ruta tisita - panciu- soveja-lepsa. aveti doar 3 km drum prost intre lepsa si soveja. o sa ma gandesc si eu daca voi alege focsani lepsa sau varianta prin soveja.oricum va anunt daca ajung inainte cum e drumul si pe unde sa veniti.

Avatar utilizator
dionut77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 03, 2008 3:50 pm

Mesaj de dionut77 » Mar Apr 07, 2009 9:48 pm

Dupa discutii familiale, am ales Cheile Tisitei, ca destinatie de cazare.

Reamintesc lista de plecare din Bucuresti, seara:

1. Cristibna
2. Siminica
3. Dionut77
4. Andrei.Pex
5. ...............
6. ...............
7. ...............

Completati pe linia punctata

Avatar utilizator
soc2008
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 27, 2008 12:53 am

Mesaj de soc2008 » Mar Apr 07, 2009 10:24 pm

Daca are vreo importanta pentru organizatori, va anunt ca voi ajunge la Lepsa vineri, intre 14.00 si 15.00.

As vrea sa stiu: mai vine cineva din Constanta?

Avatar utilizator
Oroles
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Feb 04, 2008 1:12 pm

Mesaj de Oroles » Mie Apr 08, 2009 2:24 am

Nu am tipat, chacha, se plangeau unii ca nu stiu unde au disparut posturile. Eu nu sunt chiar asa de priceput in calculatoare deci nu ma pronunt fara sa stiu despre ce e vorba. Interesanta optiunea cu splitul problema e daca apare anunt pe mail si pt "noul subiect" ? Scuze de off topic dar chiar nu stiu cum e cu managementul forumurilor.

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 14 vizitatori