Intalnire de toamna

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Vin Sep 05, 2008 10:41 am

Naspa....
Dar intrebare : chiar daca el nu poate sa conduca , nu puteti veni in aceeasi formatie ( voi 2 ) dar sa conduca celalalt ? Ar fi pacat sa nu ajungeti si voi , mai sunt si altii care sunt mai indecisi , dar noi tot mergem

Avatar utilizator
dionut77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 03, 2008 3:50 pm

Mesaj de dionut77 » Vin Sep 05, 2008 10:49 am

Ne pare rau ca nu mai ajungeti si inteleg situatia.

Cat despre rezervare, eu ajung duminica la pensiune si achit avansul (au mai fost persoane care s-au razgandit sau nu au mai putut veni) ca sa fiu linistit. Cine va achita azi, maine avasul are camera asigurata, cine nu, se descurca pe cont propriu, deoarece toate rezervarile au fost facute pe numele meu si nu vreau sa fiu catalogat neserios.

Sper sa avem timp destul sa va vedem la Buzau duminica si sa sarbatorim victoriile lui Robby.

PS: poate gasiti pana la urma o solutie sa veniti, ptr orice noutati ma gasiti pe telefon sau YM.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Sâm Sep 06, 2008 2:47 pm

Eu prezent si la curse - spectator si sustinator Robby , si peste 2 sapt la intalnire . Evident , cu gasca in ambele cazuri

Avatar utilizator
awbdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 24, 2008 8:46 pm

Mesaj de awbdan » Dum Sep 07, 2008 8:04 am

BAFTA ROBY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar utilizator
zimbet
EVO I
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 16, 2008 1:02 pm

Mesaj de zimbet » Lun Sep 08, 2008 11:34 am

Deci lista finala cu cei care vin/au achitat 50% sunt? :roll:

Cine vrea sa mearga in compania cu mine de sambata dimineata, pls un buzz!!! 8) [hr:12fc3fd797]

Avatar utilizator
dionut77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 03, 2008 3:50 pm

Mesaj de dionut77 » Lun Sep 08, 2008 11:45 am

Dragi colegi,

Ieri am fost si am vazut pensiunea. E spatioasa in interior iar curtea exterioara nu este foarte mare, dar are niste mese cu umbrelute. Am inteles ca pensiunea ar avea si un foisor langa apa, dar pe acesta nu l-am vazut.

Despre drumul pana acolo: pana la Nehoiu, drumul este excelent (fara gropi, fara denivelari) dar nu are decat o singura banda pe sens si e destul de sinuos in multe parti. Daca nu prindeti vre-un tir sau vre-o masina lenta prea des, se face cam o ora pana la iesirea din Nehoiu. Camere fixe nu sunt, dar mai pot planta baietii niste radare (eu am gasit doar unul). Acum, de la Nehoiu mai faceti 16 km pana la pensiune, acest drum este cam ca Transfagarasan-ul pe partea sudica. Adica drumul este asfaltat dar plin de mici denivelari sau gropi. Exista 3 portiuni de drum de max 500m lungime de macadam dar care nu pune probleme. De asemenea, mai sunt 2-3 portiuni unde gropile sunt ceva mai maricele, dar se pot ocoli sau se merge mai usor. As putea spune ca este chiar mai bun decat unele strazi din Bucuresti unde se fac lucrari la liniile de tramvai.

In concluzie, durata treaseului de la Buzau este cam de 75 -90 min.

Oricum, parerea mea este ca privelistea si linistea de acolo merita tot efortul.

Acum sa va spun ce si cum am rezervat si platit. Conform listei anterioare:
  • 1. Cristibna 1 camera dubla 19,20 - achitat 50%
    2. Andrei_Iasi 1 camera dubla 20 - achitat 50%
    3. Schultz_bz 1 camera dubla 20 - achitat 100%
    4. Zimbet 1 camera dubla 20 - achitat 50%
    5. Awbdan 1 camera dubla 20 - achitat 100%
    6. Dionut77 1 camera duble 19,20 achitat 100%
    • Am primit si meniul de la restaurant. Dupa parerea mea preturile sunt rezonabile. Cine doreste o copie, ma gaseste pe YM sau pe mail.

      Pentru cei care inca nu s-au hotarat, cred ca mai gasesc camere libere daca suna pana vineri (12.09).

      Pentru orice alte informatii sunt disponibil pe YM si telefon.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Lun Sep 08, 2008 3:56 pm

DAAAAAA, macadam . Sa inteleg ca de vineri nu prea vine lumea ? si cand te gandesti ce lista era la un moment dat......

Avatar utilizator
zimbet
EVO I
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 16, 2008 1:02 pm

Mesaj de zimbet » Mar Sep 09, 2008 2:03 pm

slabutz slabutz! 6masini (sau 7 :-D )

Ma gandeam si eu la vreo 15 :!: :roll:

Asta e :-) Noi sa fim sanatosi! (Caci boala vine)

Avatar utilizator
dionut77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 03, 2008 3:50 pm

Mesaj de dionut77 » Mar Sep 09, 2008 2:49 pm

Aseara am vorbit si cu Andrei Dorneanu,care mi-a confirmat ca vine si deja si-a facut rezervare ptr camera.

Duminca am vorbi si cu Andrei (Hammer) care mi-a zis ca o sa sune sa-si faca si el o rezervare, deci s-ar putea sa fim mai multi decat cei de pe lista de mai sus.

Asteptam inca doritori de un weekend relaxant alaturi de membri Mitsu.ro

Avatar utilizator
awbdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 24, 2008 8:46 pm

Mesaj de awbdan » Sâm Sep 13, 2008 2:51 pm

mai vine si Ovidiu din Focsani, am rezervat eu pe 10.09 ptr el o camera .mai puneti o persoana la socoteala , hai ca ne inmultim .

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori