Runda a IV a : Revelionul "diamantelor"

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
awbdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 24, 2008 8:46 pm

Mesaj de awbdan » Vin Iul 18, 2008 12:32 pm

Multumim foarte mult pentru " incurajari", as fi vrut in afara de satira sa veniti si cu o propunere , multumesc!

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Vin Iul 18, 2008 12:47 pm

Nu a fost nimic zis in gluma. Chiar se pot gasi oferte mult mai bune in afara. Si cred ca tre sa le vedem pe toate pentru a alege din timp una din ele

Avatar utilizator
Cristian Todea
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Feb 21, 2008 9:26 pm

Mesaj de Cristian Todea » Sâm Iul 19, 2008 5:33 pm

Fratilor. daca nu va deranjeaza fac si eu o propunere. sa o luam in ordine de km. bulgaria. preturi super mici conditii bune de cazare, oamenii foarte primitori. pe locul doi austria cam in banii de lepsa poate o pipeta mai mult dar peisaje si conditii de grad zero. pun poze curand am fost acolo in februarie, rupere de cap. nu zic misto si la lepsa dar de banii aia suntem centauri pe alte plaiuri. din principiu nu cred ca 400 de euro merita facuti praf la noi la tara. am zis si eu o vorba nu am dat cu parul. deci nu trageti in pianist. alte argumente, daca ne facem gasca mare gasim preturi bune afara. discount......va pup pe toti si nu mi-o luati in nume de rau. romania e o tara misto dar cam scumpa. de banii astia vedem alti munti.

Avatar utilizator
awbdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 24, 2008 8:46 pm

Mesaj de awbdan » Mie Iul 23, 2008 10:53 pm

OK! Cauta si vino cu o propunere sa avem pe ce baza sa discutam!

Avatar utilizator
Raven
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iul 01, 2008 8:46 pm

Mesaj de Raven » Joi Iul 24, 2008 9:07 pm

Chiar ieri, 2 amici ?i-au luat bilete de pentru 9 zile ?n Croa?ia, cam cu acela?i pre? / persoan?, inclusiv drumul. Nu este Revelion, dar este alt tip de sezon estival.
A?a c?, d?-?i seama, ne putem permite s? facem ?i ceva spirite. :|

Avatar utilizator
Cristian Todea
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Feb 21, 2008 9:26 pm

Mesaj de Cristian Todea » Lun Aug 04, 2008 5:31 pm

Salutare frati forumisti. Propunere concreta: Austria, Kaprun. M-am intors ieri de acolo. Paradis. Preturi super, conditii mult peste orice asteptari. Daca va intereseaza hai sa facem rezervarile de pe acum. Mai tarziu poate fi complicat. Eu am fost prin agentia perfect tour si preturile au fost mai mici deoarece oamenii lucreaza direct cu TUI germania. In rest numai de bine. Si sa fim cat mai multi de revelion.

Avatar utilizator
Ady
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 25, 2007 9:31 pm

Mesaj de Ady » Vin Sep 05, 2008 8:59 pm

QUOTE (Raven)Chiar ieri, 2 amici ?i-au luat bilete de pentru 9 zile ?n Croa?ia, cam cu acela?i pre? / persoan?, inclusiv drumul. Nu este Revelion, dar este alt tip de sezon estival.
A?a c?, d?-?i seama, ne putem permite s? facem ?i ceva spirite. :|


Acum cateva zile am vorbit cu cineva care s-a intors din Croatia si care a fost super multumit (in conditiile in care este destul de plimbat prin Europa ). Incep sa cred ca oriunde este mai bine ca la noi...

Avatar utilizator
Cristian Todea
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Feb 21, 2008 9:26 pm

Mesaj de Cristian Todea » Sâm Sep 13, 2008 8:28 pm

oameni buni, se intampla ceva de revelion, sau ne ducem in viata? concret ce a ramas? o cabana, o pestera, o scorbura ceva? :shock:

Avatar utilizator
awbdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 24, 2008 8:46 pm

Mesaj de awbdan » Sâm Sep 13, 2008 10:06 pm

Cu mare parere de rau o sa repet exact ceea ce a spus cineva mai sus, si anume " Noi nu suntem in stare sa ne intanlim asa ptr un week. si mai vrem sa mergem in afara sau de revelion impreuna..." mare dreptate a avut. Din pacate nu toata lumea poate sa vina la o intanlire anume si asta s a vazut de fiecare data pana acum, toti avem problemele noastre personale, de munca , bani etc, intentia era nobila ( cu privire la revelion) dar nu stiu cati ar putea veni pana la urma . eu zic sa incercam tot asa o data la o luna maxim doua . mai vedem noi dupa buzau ce va fi, a propo- cativa amici m au inebunit cu zona Arieseni, ati fost careva ?

Avatar utilizator
ssanda
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Iul 14, 2008 10:19 pm

Mesaj de ssanda » Lun Sep 15, 2008 1:53 pm

DAne, am fost noi vara asta in Apuseni si am stat si in Arieseni o noapte. Da, e super zona, e frumos tare in Apuseni in general; poti vedea cel mai aproape pestera ghetar Scarisoara(spectaculoasa), unde se ajunge pe un drum dat naibii de naspa. cei care nu aveau nici o problema pe acolo aveau fie mazda, fie q7 si unii kiar s-au oprit sa ne avertizeze k nici sa nu ne gandim k vom ajunge cu coltul... ceea ce n-a fost adevarat :-D , de unde ideea k depinde si de sofer, nu doar de masina cum si dak ajungi acolo Brief: dak ai ocazia, mergi negresit!!!! iti recomand din tot sufletul. E full de pensiuni si preturile erau pe la inceputul lui august intre 80-120 lei.

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori