Runda a IV a : Revelionul "diamantelor"

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Sâm Oct 11, 2008 1:54 pm

Ahh....Va rog scuzati pt intarziere dar am avut mici probleme aseara :| ....asa ....
Sa trecem la subiect:
Pensiunea Moldova
este pensiunea de care vorbeam aseara si eu zic ca este chiar ok . Am vorbit deja la moldova si mai au libere 6 camere duble si un apartament de 2 camere , libere, in perioada 27 Dec - 03 Ian, iar la 30s de pensiunea moldova se afla pensiunea Ambiance unde tocmai am vorbit si spuneau ca vor sa inchirieze toata pensiunea odata pt 5 nopti cu 1250 lei de persoana cu masa festiva de revelion ....
Parerea mea este , sa ne gandim bine cine vine si cine nu, oricum daca vom fi multi putem sta si la moldova si la ambiance , sunt fffff aproape una de cealalta. Cum doriti asa facem , ramane la atitudinea voastra

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Sâm Oct 11, 2008 4:23 pm

La Pensiunea Ambiance in cei 1250 RON intra masa festiva de rev , micul dejun si cina pe toate cele 5 ziel

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Sâm Oct 11, 2008 5:31 pm

Incepem sa facem lista ?
Mie imi convin ambele pensiuni. Desi la pensiunea Moldova spuneai ca e mai ieftin parca .
Deci daca se face lista, treceti-ma si pe mine . Daca nu , mai cautam .

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Sâm Oct 11, 2008 6:36 pm

Din pacate inca nu mi`au spus un pret final la moldova :-S a ramas sa revin cu un telefon pe luni - marti
Totusi sa incepem sa facem o lista sa vedem asa orientativ cati suntem si apoi vedem ce si cum

Avatar utilizator
dionut77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 03, 2008 3:50 pm

Mesaj de dionut77 » Dum Oct 12, 2008 9:09 am

Ne inscriem si noi, dar trebuie sa aflam daca ne primesc si impreuna cu catelusha noastra (mascota intalnirilor Mitsu). Daca nu sunt probleme, pune-ne pe lista cu 3 persoane.

Sper sa fie un pret mai bun la pensiunea Moldova .

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Dum Oct 12, 2008 11:03 am

Mie mi se pare si pretu de Ambiance destul de bun avand in vedere ca avem inclus mic dejun si cina ....dar totusi sa vedem ce ne ofera si cei de la Moldova. O sa`i sun pe luni-marti sa vad ce si cum si intreb daca e ok si cu mascota )
Lista:
Andre.pex - 2 persoane
Cristibna - 2 persoane ( sau cate?)
Dionut77 - 3 persoane

Vineri seara parca erau mai multi amatori :-D si mai repede cu lista sa stiu exact ce si cum , ce vb cu ei

Avatar utilizator
awbdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 24, 2008 8:46 pm

Mesaj de awbdan » Dum Oct 12, 2008 12:01 pm

Noi suntem 2 adulti si doi juniori - un pret pentru noi te rog ! Se plateste si pentru copii separat? Daca e mai mult de 25 nu cred ca vom putea veni.Andrei pex astept un raspuns, si cum vom proceda ? dam avans???

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Dum Oct 12, 2008 1:07 pm

Awbdan, pt pensiunea Ambiance: 1250 RON de pers sau camera, nu mai stiu sigur dar am sa mai vb cu ei pe luni-marti. In oferta intra masa festiva de rev , mic dejun si cina , toate astea 5 nopti... cam asa este la Ambiance ( ai likurile ceva mai sus ) , nu stiu cum se procedeaza cu juniorii dar am sa intreb
La Pensiunea Moldova inca nu au stabilit nimic pt revelion si m`au rugat sa revin luni-marti cu un telefon si asa am sa fac. Cand o sa am pretul de la Pensiunea Moldova am sa va anunt

Avatar utilizator
awbdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 24, 2008 8:46 pm

Mesaj de awbdan » Dum Oct 12, 2008 4:58 pm

Daca ar fi vorba de 1250 de camera ma poti trece de pe acum pe lista

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Dum Oct 12, 2008 5:16 pm

super super / /:D/
Lista : andrei.pex - 2 persoane
cristibna- 2 persoane
Dionut77 - 2 persoane + mascota
awbdan - 4 pers
care mai doreste , care mai pofteste :D

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori