Intalnirea Nationala De Primavara - Vara, 2013

Planificari, discutii si poze
Scrie răspuns
Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Vin Mai 10, 2013 9:33 am

QUOTE (dacul vulcanean @ Apr 16 2013, 04:33 PM) Samurai, nu uitati de stegulete !!!Plutonul este atat de sclipitor cu fanioane!!!

Costi, din pacate stocul de stegulete s-a epuizat. Cine le mai are din turele trecute si va fi prezent, o sa fie sclipitor - alaturi de restul

@Andrei : ceva vesti / noutati ? . Ma refer mai mult pe programul nostru, nu la impartirea pe camere

Avatar utilizator
cristi4x4
EVO I
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Mar 05, 2011 1:54 pm
Contact:

Mesaj de cristi4x4 » Dum Mai 12, 2013 9:40 pm

Eu ajung de joi seara la pensiune.Care mai esti doritor?

Avatar utilizator
boier4ever
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 21, 2009 9:50 pm

Mesaj de boier4ever » Lun Mai 13, 2013 9:51 am

Salutare...

Uofff ! Urasc asta, dar trebuie s-o fac!
A intervenit o problema de care imi era teama chiar de cand m-am inscris (motiv pentru care n-am achitat nici avansul pana acum), dar am zis ca poate... poate... si cum de ce ti-e frica d-aia nu scapi...
Mini-vacanta pe care ne-am propus sa ne-o petrecem impreuna se suprapune cu o alta actiune la care participarea mea e absolut obligatorie, asa ca nu pot sa zic decat ca-mi cer scuze pentru orice inconvenient creeat si ca abia astept sa ne revedem cu prima ocazie...

Petrecere frumoasa si tinem legatura...

Udate lista:

1. andrei - 2 persoane - avans achitat
2. cristibna - 2 persoane - avans achitat
3. marius_EVO - 2 persoane - avans achitat
4. dionut77 -2 persoane - avans achitat
5. awbdan - 2 persoane + 2 juniori - avans achitat
6. bogdanAlba - 2 persoane - avans achitat
7. Donkey - 2 persoane - avans achitat
8. radu-lancer -2 persoane - avans achitat
9. M_T - 1 persoana. - avans achitat
10. deyutzu - 2 persoane - avans achitat
11. Cristi4x4 -2 persoane(posibil 3) - avans achitat
12. volint - 3 persoane si jumatate, eventual + 2 latracioase daca e permis, adica 2 camere cat mai aproape de sol posibil si alaturate - avans achitat
13. gabivdo - 2 persoane. - avans achitat
14. vasilec69 - 3 camere ; 6 persoane - avans achitat
15. ais (Rodica) - 3 persoane un apartament cu 2 camere daca am inteles bine ca exista - avans achitat
16. Epigonul- 2 persoane, Oancea Silviu, Jalba Cristina. - avans achitat
17. COObra - 2 persoane mari si probabil una mica. - avans achitat
18. fastfurios - 2 persoane - avans achitat
19. danielNEC - 4 persoane - avans achitat
20. evocris2006 -2 persoane (plz camera la parter cu 2 paturi separate)
21. siminica - 2 pers - avans achitat
22. Schultz_bz - 2 pers + kinder - avans achitat
23. biku- 2pers
24. geticul - 2 pers (posibil si un pitic) - avans achitat
25. dacul vulcanean- 2 persoane mari si probabil una ...mai mica - avans achitat
26. MKY69GEX - 2 persoane
27. nfpetrovici - 2 persoane

Avatar utilizator
MKY69GEX
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 26, 2012 4:42 pm

Mesaj de MKY69GEX » Lun Mai 13, 2013 5:11 pm

Măcar, dacă ne retragem şi ne scoatem din listă, nu crezi dragă @boier4ever că trebuie să scriem (copiem) lista corect, cu toate datele? Eu aşa cred, pentru nu induce pe nimeni ?n eroare.

Pentru @andrei - Nu crezi că ar trebui să mai spui şi tu ?n ce stadiu mai sunt pregătirile pentru Slănic? Nu de alta, dar mai sunt c?teva zile şi nu ştim nimic despre ce este pregătit acolo, dacă toate sunt rezolvate ... Cum stai cu str?ngerea sumelor necesare, ?n ce stadiu mai eşti cu tricourile ... Pe la ce oră ar fi bine să ne vedem la pensiune, care este alocarea pe camere ...? Văd că tu nu spui nimic şi parcă văd că acolo o să fie o bulibăşeală şi o mare nebunie. Nu de alta, dar eu chiar nu vreau să iau at?ta drum şi acolo să mă trezesc că stau să discut aiurea cu diverse persoane. Mai ţine şi tu legătura cu oamenii pe forum, nu doar pe telefon, că tu, văd că nu suni pe nimeni. Scuze dacă sunt eu mai pretenţios dec?t alţii de pe aici.

Vă salut pe toţi şi aştept lămuriri.


Udate listă:

1. andrei - 2 persoane - avans achitat
2. cristibna - 2 persoane - avans achitat
3. marius_EVO - 2 persoane - avans achitat
4. dionut77 - 2 persoane - avans achitat
5. awbdan - 2 persoane + 2 juniori - avans achitat
6. bogdanAlba - 2 persoane - avans achitat
7. Donkey - 2 persoane - avans achitat
8. radu-lancer - 2 persoane - avans achitat
9. M_T - 1 persoana - avans achitat
10. deyutzu - 2 persoane - avans achitat
11. Cristi4x4 - 2 persoane (posibil 3) - avans achitat
12. volint - 3 persoane si jumatate, eventual + 2 latracioase daca e permis, adica 2 camere cat mai aproape de sol posibil si alaturate - avans achitat
13. gabivdo - 2 persoane. - avans achitat
14. vasilec69 - 3 camere ; 6 persoane - avans achitat
15. ais (Rodica) - 3 persoane un apartament cu 2 camere daca am inteles bine ca exista - avans achitat
16. Epigonul - 2 persoane, Oancea Silviu, Jalba Cristina. - avans achitat
17. COObra - 2 persoane mari si probabil una mica - avans achitat
18. fastfurios - 2 persoane - avans achitat
19. danielNEC - 4 persoane - avans achitat
20. evocris2006 - 2 persoane (plz camera la parter cu 2 paturi separate)
21. siminica - 2 persoane - avans achitat
22. Schultz_bz - 2 pers + kinder - avans achitat
23. biku - 2 persoane
24. geticul - 2 pers (posibil si un pitic) - avans achitat
25. dacul vulcanean - 2 persoane mari si probabil una ... mai mica - avans achitat
26. MKY69GEX - 2 persoane - avans achitat
27. nfpetrovici - 2 persoane - avans achitat

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Lun Mai 13, 2013 6:23 pm

Salutare lume.

Eu am doar doua intrebari.

1) Masa festiva de sambata seara se tine? Va mai avea loc?


2) Vineri fiecare mananca cum apuca sau o sa avem si o cina vineri seara?


Mersi

Drum Intins!!!!

Avatar utilizator
vasilec69
EVO I
Mesaje: 4
Membru din: Mar Apr 17, 2012 1:05 pm

Mesaj de vasilec69 » Lun Mai 13, 2013 8:40 pm

Radule tata , vineri seara cina este compusa din vinul lui taticu si ceva impresii de pe drum.
Si noi asteptam vesti de la Andrei.
In rest......sa ne vedem sanatosi!

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Lun Mai 13, 2013 8:52 pm

Dar taticu' ce parere are? are "combustibil" ?

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Mai 13, 2013 11:41 pm

QUOTE (MKY69GEX @ May 13 2013, 05:11 PM) Văd că tu nu spui nimic şi parcă văd că acolo o să fie o bulibăşeală şi o mare nebunie.
Eu ti-as sugera sa pastrezi impresiile despre eveniment pentru saptamana viitoare, dupa ce acesta va fi incheiat. Simplul fapt ca exista persoane care au facut o traditie in a reveni la intalniri ar trebui sa iti spuna catusi de putin cate ceva. Cred ca timpul tuturor este limitat, pot intelege nerabdarea unora insa nu ma pot angaja in respectarea unor deadlineuri referitoare la emiterea de informatii noi in mod regulat, atat timp cat acestea nu sunt vitale pentru desfasurarea intalnirii. Oricum, treaba e destul de simpla, iar atat timp cat 95% din participanti au achitat avansul cred ca e destul de clara situatia in care ne aflam. Cat despre program, preferam ca de obicei sa nu dezvaluim dinainte surprizele pe care vi le-am pregatit. Cei de la receptie vor primi maine impartirea pe camere, va fi suficient sa le comunicati nickname-ul de pe forum si vor sti in ce camera veti fi repartizati. O sa postez excelul si aici, mai am de rezolvat un singur detaliu.

QUOTE (radu-lancer @ May 13 2013, 06:23 PM) 1) Masa festiva de sambata seara se tine? Va mai avea loc?


2) Vineri fiecare mananca cum apuca sau o sa avem si o cina vineri seara?

1. Se va tine, daca majoritatea va dori. Stabilim asta vineri seara, cel tarziu sambata dimineata ca sa anuntam gazdele. De cele mai multe ori s-a stabilit dinainte pentru ca era un angajament stabilit la negocieri, acum insa nu a fost cazul. Deci se poate opta si pentru comanda a la carte, ceea ce ar fi din punctul meu de vedere mai ok, pentru a evita eventualele discutii ce au mai fost in trecut vis-a-vis de aceasta masa (vezi Dambul Morii).

2. Restaurantul din cate stiu, va fi deschis.

PS: volint, poti aduce latracioasele

Avatar utilizator
fleanta
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Oct 10, 2010 3:24 am

Mesaj de fleanta » Mar Mai 14, 2013 11:01 am

Salutare natiune, tin sa va anunt ca am norocul si placerea de a va disturba si eu la aceasta intrunire.
Acestea fiind spuse, sa ne vedem cu bine si cu utilajele din dotare la intrunire.
Mult a fost, putin a ramas, asa ca pregatitiva de "desmat"
Salutare
Marius&Claudia

Avatar utilizator
marius_EVO
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 27, 2009 4:50 pm

Mesaj de marius_EVO » Mar Mai 14, 2013 11:53 am

observ ca apar persoane noi la intalniri care sunt din ce in ce mai pretentioase si vor sa stie si ce culoare va avea lenjeria din camera

e absurd...inainte nu se cereau atatea detalii inainte si ieseau foarte bine intalnirile

se achita avansul su se mergea linistit la locatie, acolo urmand sa se stabileasca programul

din puctul meu de vedere e suficient ce scrie aici... am platit, stiu ca am cazarea ok, stiu ca e restaurantul deschis.. mai ramane sa fac plinul si sa ma indrept spre locatie, nu cred ca e o tragedie daca se afla acolo ce vom face...

ii rog pe cei mai noi care nu au participat la mai multe intalniri sa citeasca topicurile intalnirilor mai vechi si sa vada ca nu se cereau asa multe detalii si ca au iesit foarte bine

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 15 vizitatori