Asx Vs Kuga ?

Versus intre modelele Mitsubishi si modelele altor marci.
Avatar utilizator
mogul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Sep 06, 2009 11:11 am

Mesaj de mogul » Vin Apr 15, 2011 9:45 pm

Salut am un prieten care e fan Ford . a avut un model mai vechi care vrea sa il schimbe . acum vrea sa isi cumpere un Ford KUGA . eu l-am sfatuit sa isi cumpere ASX . acum poate ma ajutati cu ceva argumente in favoarea ASX ?. ms frumos

Avatar utilizator
Adriancar
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Feb 15, 2008 3:38 pm

Mesaj de Adriancar » Mar Apr 19, 2011 10:46 am

Dupa parerea mea nu se pot compara !

Avatar utilizator
DeBogdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 22, 2007 11:59 pm

Mesaj de DeBogdan » Vin Mai 06, 2011 2:57 pm

E singurul model de SUV/crossover in care mi s-a facut rau de masina. Din punctul de vedere al comportamentului dinamic si al stabilitatii masinii nu mi-a placut.

Avatar utilizator
driverx
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 20, 2008 8:35 pm

Mesaj de driverx » Vin Mai 06, 2011 4:01 pm

De cand a aparut s-a tot spus ca Kuga e cel mai degeaba SUV de pe piata, cu comportamentul dinamic de departe cel mai prost. La asa zisul "off-road" care il poate inghiti un SUV sta la fel de prost.

Daca esti la fel (adica cu ochelari de cal) ca ala din reclama de la Megane 3 si te imbeti cu idea ca nu iti trebuie, nu ai nevoie de Kuga, dar o vrei, atunci go for it....

Avatar utilizator
the1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 03, 2009 2:37 am

Mesaj de the1 » Sâm Mai 07, 2011 12:02 pm

Decat Kuga mai bine noul Sportage.

Nu il poti convinge decat daca face un test cu ambele modele si isi va da seama ca ASX are un comportament mai sigur si mai sportiv.

Avatar utilizator
mogul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Sep 06, 2009 11:11 am

Mesaj de mogul » Dum Mai 08, 2011 11:19 pm

multumesc de raspunsuri . prietenul meu s-a lamurit doar intrand intr-un Kuga . a zis ca nu are loc asa ca s-a dat jos ) ..si nu-l mai cumpara ...ramane de vazut ce alege acum

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi VERSUS...”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori