Lancer Ralliart Sedan Vs. Bmw 320d

Versus intre modelele Mitsubishi si modelele altor marci.
Avatar utilizator
fleanta
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Oct 10, 2010 3:24 am

Mesaj de fleanta » Lun Aug 08, 2011 3:31 am

on: Felicitari las ruinas pt. masina si sa ai parte de cat mai multi km fara incidente.
Fiecare decide ce si cum e mai bine pt. el.
Acum depinde si de gusturile fiecaruia ce alege ... iar chestia cu varsta nu cred ca e un lucru care sa incline atat de mult balanta in alegerea unei masini pe cat e bugetul mai degraba ... parerea mea

off: @ wall ... e placuta impresia ca nu stiu multi diferentele intre un lancer normal si celelalte (RA / EVO cu toate ca dintre cel normal si suratele mai mari sunt diferente vizibile dar doar pt cunoscatori) ...

Avatar utilizator
las ruinas
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 04, 2010 11:41 pm

Mesaj de las ruinas » Lun Aug 08, 2011 10:58 am

QUOTE (the1 @ Jul 14 2011, 12:44 PM) las ruinas, ne-ai promis un topic dedicat noului 5ar?

Imi cer scuze pentru intarziere cu topicul. Nu am stiut daca sunt oameni interesati de BMW seria 5... O sa il fac.
Intre timp am fost si in concediu; am dus-o la mama ei acasa (in Germania), mai mult pentru autostrazile fara limita de viteza!
Referitor la varsta si tipul de masina: sunt mai putini importanti anii, dar sunt importanti alti factori care tin de ei, familie, copii, varsta lor, tipul de vacante, etc. Stiti cum se zice: masina super sport coupe iti iei sau la 25-30 (daca ai cu ce!) sau pe la 55-60 cand ai scapat de copiii (cand poate ai si cu ce...).
Dupa cum ziceau si cei de la Top Gear: daca iti iei un M3 ca masina de familie si bagi 2 copii in spate (ca ai si loc si ai si usi), vei obtine doar o varsatura (sau doua) dupa cateva minute...

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi VERSUS...”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori