Lancer Nou Vs. C5 Sh Vs. Accord Sh

Versus intre modelele Mitsubishi si modelele altor marci.
Avatar utilizator
cocolino
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Apr 04, 2008 8:55 am

Mesaj de cocolino » Joi Mai 03, 2012 3:41 pm

Salut!

Am ramas cu Colt-ul pentru ca sunt foarte multumit de el si imi satisface nevoia de spatiu pt 2 persoane, iar banii i-am investit intr-un teren unde vreau sa ma apuc sa construiesc in viitorul apropiat.

Avatar utilizator
cristi_1993
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Sep 16, 2011 2:43 pm

Mesaj de cristi_1993 » Mar Iul 17, 2012 1:45 pm

piesele de la citroen sunt scumpe. Si daca Doamne fereste ti se va strica, vei scoate bani cam multisori din buzunar..

Avatar utilizator
Стрелок
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 04, 2009 2:45 pm

Mesaj de Стрелок » Mie Iul 18, 2012 9:31 am

Cristi, poti exemplifica, te rog la ce te referi? Piesele pentru C5 actual sau citroen in general, etc? Am auzit-o p-asta de foarte multe ori cu piesele de Citroen si Peugeot si ca posesor de 2 Peugeoturi si un Citroen in familie, pe langa Outlander, Ibiza si Fusion (toate luate de noi), impresia mea e ca piesele PSA sunt printre cele mai ieftine. Din experienta proprie, cu cat masina e mai rara si mai din afara europei cu atat piesele sunt mai scumpe (ca exemplu, dau doar stopul de ceata din bara de la Outlander: 700 ron la reprezentanta, 1000 pe la magazinele de piese auto; la PSA n-am auzit de asa ceva).

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi VERSUS...”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori