Mitsubishi/lancer Vs. Dacia/logan,sandero

Versus intre modelele Mitsubishi si modelele altor marci.
Avatar utilizator
BUGHY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 09, 2008 7:49 pm
Contact:

Mesaj de BUGHY » Sâm Mar 21, 2009 8:39 pm

Ai ratat forumul in ultima perioada si e de inteles parerea ta .

Avatar utilizator
adictoma
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mar 10, 2008 7:26 pm

Mesaj de adictoma » Sâm Mar 21, 2009 8:42 pm

imi place sarcasmul tau. ma bucur pentru tine ca nu ai probleme cu masina! sa o stapanesti sanatos; si asta fara nici un pic de sarcasm!

Avatar utilizator
BUGHY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 09, 2008 7:49 pm
Contact:

Mesaj de BUGHY » Sâm Mar 21, 2009 8:59 pm

O mai spun inca o data si fara sarcasm .
L-am creat mai mult ca o ironie catre cei care cred ca se poate compara asa ceva .
Pe un alt topic se deviase subiectul respectiv intr-o comparatie exagerata si neinspirata intre lancer si logan .
Mai mult de atat se incinsesera si spiritele . Inainte sa se ajunga prea departe , am zis sa se dezbata problema aici , sa nu mai incarcam acel topic fara rost.
Posturile cu exprimare de cartier, au fost trecute la combat zone pe aceiasi tema de catre administrator.

Asa ca va recomand sa urmariti forumul pentru eventuale neintelegeri .

p.s .

Andrei, se poate sterge/inchide pana la urma topicul .

Avatar utilizator
spatciuk
EVO I
Mesaje: 5
Membru din: Joi Sep 18, 2008 7:29 pm

Mesaj de spatciuk » Sâm Mar 21, 2009 10:33 pm

QUOTE (adictoma @ Mar 21 2009, 08:42 PM) imi place sarcasmul tau. ma bucur pentru tine ca nu ai probleme cu masina! sa o stapanesti sanatos; si asta fara nici un pic de sarcasm!
esti ruda cu adevarata fiica a mamei omida?

de unde stii ca nu am probleme cu masina?

Avatar utilizator
shadow2blade
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 03, 2008 7:15 pm

Mesaj de shadow2blade » Dum Mar 22, 2009 6:11 pm

Andrei si asta ajunge pan'la urma la combat zone

Mai spatciuk, lasa oamenii in pace. Ei au vrut sa-si comunice nemultumirile intr-un mod 'original'

Dar in orice caz,sunt de acord cu spatciuk..."ciudata" comparatie,daca poate fi numita comparatie

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Dum Mar 22, 2009 6:37 pm

pana la urma cine isi ia logan?

Avatar utilizator
driverx
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 20, 2008 8:35 pm

Mesaj de driverx » Dum Mar 22, 2009 8:01 pm

Eu. Mi-as lua.

Avatar utilizator
adictoma
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mar 10, 2008 7:26 pm

Mesaj de adictoma » Dum Mar 22, 2009 8:20 pm

pentru a nu stiu cata oara: nu a comparat nimeni la modul serios lancer cu logan. De ce va e mai usor sa puneti sare pe rana si sa refuzati sa ne intelegeti adevaratul punct de vedere? Sunteti un fel de Dan Diaconescu al forumurilor incercand sa scoateti acidul din apa plata cu parerile voastre rezultate din NIMIC. Si da, acum mi-as lua logan sau sandero. Incep sa cred ca sunt inutile forumurile astea; vad ca apar din ce in ce mai multe personaje hotarate pe critica si senzational crezand ca daca se pun ei perpendicular pe drum sunt mai speciali.

Avatar utilizator
spatciuk
EVO I
Mesaje: 5
Membru din: Joi Sep 18, 2008 7:29 pm

Mesaj de spatciuk » Dum Mar 22, 2009 9:49 pm

tot nu inteleg.

daca este un topic "la misto" de ce nu e mutat in cafenea, "sa se dixtreaza" toata lumea?

daca voi vreti sa protestati ca aveti probleme cu masinile o faceti comparand Lancerul cu Loganul?

atunci inseamna ca am dreptate: daca vreun posesor de Colt are probleme, sa deschida un topic de comparatie cu Daewoo Tico.

eu citesc titlul topicului: lancer Vs. logan. deschid pagina, e o invitatie la comparatie, defecte si calitati.

de unde sa stiu ca nu s-a incercat compararea?

Domnu Dan, sufletul meu, nu am stiut, plangeam daca stiam.

Avatar utilizator
shadow2blade
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 03, 2008 7:15 pm

Mesaj de shadow2blade » Dum Mar 22, 2009 9:58 pm

QUOTE Sunteti un fel de Dan Diaconescu al forumurilor incercand sa scoateti acidul din apa plata cu parerile voastre rezultate din NIMIC. Si da, acum mi-as lua logan sau sandero. Incep sa cred ca sunt inutile forumurile astea; vad ca apar din ce in ce mai multe personaje hotarate pe critica si senzational crezand ca daca se pun ei perpendicular pe drum sunt mai speciali.
Facand referire tot la DD si la invitatul lui fioros, Tolea, va aduc aminte o replica senzationala, venita din partea unui tip care a facut puscarie in 3 tari diferite: "Domnu' Dan, de ce e rautate in lume ? Asta nu pot sa inteleg..."

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi VERSUS...”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori