Divertisment In L200

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi L200
Avatar utilizator
tezeu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 29, 2011 2:53 pm

Mesaj de tezeu » Joi Mar 28, 2013 2:01 pm

Buna ziua!

1. De curand am instalat un sistem de divertisment aftermarket din China situat in cutia aceea micuta de acte de pe mijocul bordului. Din analiza facuta existau 2 modele (s60 si altul de la witson) pe langa cel original Mitsu' (daca doriti va pot da si alte info + poze). Sistemul mi-ar permite afisarea multor informatii de pe CAN, insa, din pacate varianta Invite pe care o posed nu are "la vedere" mufa respectiva? Stiti cumva sa existe pe undeva prin bord?

2. As fi interesat sa instalez si pentru bancheta spate un sistem de divertisment. Am nevoie de ajutorul vostru!
Exista modelul orginial mitsu' care e f. scump (in jur de 1000 euro). Exista si alte modele cu prindere pe tavan si din cele care inlocuiesc tetierele.

Daca are careva dintre voi un sistem cu prindere pe tavan, va rog sa imi spuneti daca necesita gauri in tabla (sau deja L200 vine cu locurile de insurubat?).

3. Varianta cu ecran in tetiera mi se pare periculoasa in caz de impact. Gresesc?

Multumesc anticipat!

Avatar utilizator
jjiacobuta
EVO I
Mesaje: 2
Membru din: Dum Mar 07, 2010 6:25 pm
Localitate: Iasi

Mesaj de jjiacobuta » Mie Apr 03, 2013 7:18 pm

inspatele cd -ului original ai cautat
Pe alibaba sunt dedicate pentru L200 care vin cu afisaj pus sus si o parte cu unele comenzi jos
Mufele de obicei sunt jos la cd

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi L200”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori