MITSUBISHI L200

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi L200
Scrie răspuns
Avatar utilizator
spartan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 29, 2007 7:34 pm

Mesaj de spartan » Mar Dec 11, 2007 5:52 pm

Salutari pentru toti fanii MITSU si mai ales pentru impatimitii de 4x4!

Iubita mea implineste aproape un an...de cand am cumparat-o eu, ca altfel se pregateste sa intre la scoala. Si daca mai sunt si altii pe aici care au ales sa conduca camioane...asa scrie in talon... sa dea cu subsemnatul pe aici!

P.S. O sa incerc sa pun si niste poze. Vreau sa imi pun la masina roll-bar, bullbar, praguri si bara spate mai deosebita, dar vreau sa mi le confectionez singur, , nu ma tine buzunarul sa dau vreo 2000 de euro pe niste fiare strambe!

Avatar utilizator
radu_lkv
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iun 17, 2007 1:08 pm

Mesaj de radu_lkv » Mar Dec 11, 2007 5:56 pm

mie imi place la nebunie L200! felicitari pt masina! da si tu mai multe detalii..

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Mar Dec 11, 2007 11:11 pm

Nu mai sunt camioane de vreo juma' de an. Le-au omologat ca autoturisme acum nu ca autoutilitare.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Dec 11, 2007 11:17 pm

Salutare si bine ai venit! Sa o stapanesti cu placere si la cat mai multi km fara incidente! Daca ai probleme cu urcatul pozelor, te ajut cu cea mai mare placere! :wink:

Avatar utilizator
spartan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 29, 2007 7:34 pm

Mesaj de spartan » Mie Dec 12, 2007 6:38 pm

De trei zile incoace ploua si e ceata. Am vrut sa fac ceva poze cu masina dar vremea m-a impiedicat. Daca o tine tot asa, cred ca singura solutie e sa pun niste poze pline de noroi. In definitiv, masina se simte bine si pe ploaie, mai ales ca am incaltat-o cu 4 cauciucuri de iarna, nou-noute. Asta a fost cadoul meu pentru ea de Sf. Nicolae. Ea a primit ceva, eu nimic, dar cel putin se simte. Prind cauciucurile aste pe pamant de rup!!! O sa revin!

Avatar utilizator
legacyb4
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Sep 20, 2007 12:17 am

Mesaj de legacyb4 » Mie Dec 12, 2007 8:16 pm

QUOTE (spartan)De trei zile incoace ploua si e ceata. Am vrut sa fac ceva poze cu masina dar vremea m-a impiedicat. Daca o tine tot asa, cred ca singura solutie e sa pun niste poze pline de noroi. In definitiv, masina se simte bine si pe ploaie, mai ales ca am incaltat-o cu 4 cauciucuri de iarna, nou-noute. Asta a fost cadoul meu pentru ea de Sf. Nicolae. Ea a primit ceva, eu nimic, dar cel putin se simte. Prind cauciucurile aste pe pamant de rup!!! O sa revin!



Pai eu cred ca arata chiar mai bine plina de noroi. Pana la urma, acolo e in elementul ei.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Dec 12, 2007 11:52 pm

QUOTE (legacyb4)QUOTE (spartan)De trei zile incoace ploua si e ceata. Am vrut sa fac ceva poze cu masina dar vremea m-a impiedicat. Daca o tine tot asa, cred ca singura solutie e sa pun niste poze pline de noroi. In definitiv, masina se simte bine si pe ploaie, mai ales ca am incaltat-o cu 4 cauciucuri de iarna, nou-noute. Asta a fost cadoul meu pentru ea de Sf. Nicolae. Ea a primit ceva, eu nimic, dar cel putin se simte. Prind cauciucurile aste pe pamant de rup!!! O sa revin!



Pai eu cred ca arata chiar mai bine plina de noroi. Pana la urma, acolo e in elementul ei.
Asa zic si eu.

Avatar utilizator
spartan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 29, 2007 7:34 pm

Mesaj de spartan » Mar Dec 18, 2007 2:31 pm

Pana sa fac eu poze pe noroi, a venit iarna. Hai la sanius pe 4x4! Nu apar pozele pe care vreau sa le postez...Cine ma ajuta??

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Dec 18, 2007 11:18 pm

Te ajut eu, trimite-le pe mail la andrei@mitsu.ro si le postez cu placere! :wink:

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Vin Dec 21, 2007 12:23 pm

Poze
Fişiere ataşate
MITSU_1.jpg
MITSU_1.jpg (71.37 KiB) Vizualizat de 7406 ori
MITSU_2.jpg
MITSU_2.jpg (75.86 KiB) Vizualizat de 7408 ori

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi L200”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 22 vizitatori