Stergatoare L200 Triton Model 2008

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi L200
Avatar utilizator
Garsia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 28, 2009 9:04 am

Mesaj de Garsia » Sâm Mai 16, 2009 7:41 pm

Salutare, are cineva idee de unde sa imi cumpar stergatoare ptr L ce marime si care sunt cele mai bune ??
Multumesc

Avatar utilizator
cipcirip
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 20, 2008 11:36 pm

Mesaj de cipcirip » Dum Mai 17, 2009 5:37 pm

Salut
Eu mi-am cumparat stergatorul din partea dreapta, dar nu m-ai tin minte exact dimensiunea. Unul are 20 inch si celalalt 21 cred. Masoarale si tu cu un metru si cauta la metro, selgros etc stergatoare bosch. Sunt ok.

Avatar utilizator
apetreicatalin67
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Sep 27, 2009 7:15 pm

Mesaj de apetreicatalin67 » Joi Oct 01, 2009 10:43 pm

la capitolul stergatoare le recomand pe cele originale.Am luat de toate natiile, din carbon,elastice,cu 4 randuri de lame ,cuuuu....si tot vedeam umbre sau orice, numai clar nu.Am avut luate si austria si italia si turcia cu tot felul de aripioare pe ele sa le tina presate la viteza.Nuuuuuu frate.Pana acum 6 ani cand am luat un Santa fe nou si am vazut diferenta ca vad fara probleme noaptea.Nu m-am lecuit si pe la 160.000km am luat stergatoare cu carbon.... lacu .......macu ..si le-am trantit de numa numa.Vedeau mai rau ca cele vechi , aruncau apa de geam, mangaiau geamul, sareau sau la rafale de vant stergeau in valuri.Cand am luat originale pana la urma mi-am amintit cat de "intelectual" am fost.Va rog sa nu patiti ca mine ca ...sunt banii vostri....Vant din spate..

Avatar utilizator
Garsia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 28, 2009 9:04 am

Mesaj de Garsia » Sâm Oct 10, 2009 9:46 pm

Salut Cata,
mai eu mi-am luat pana la urma Valeo si merg de nu se poate ...sterg foarte bine

Avatar utilizator
Klez
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 28, 2008 9:58 am

Mesaj de Klez » Lun Oct 12, 2009 1:00 am

Eu unu am stergatoare de Petrom, de 11 lei setul. O data la 1-2 luni le tot schimb ca se murdaresc. Nu sigla face diferenta... ca oricum toate-s din PRC...

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi L200”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori