mitsubishi L200 extraordinar

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi L200
Avatar utilizator
catalinboldeanu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 24, 2008 7:03 pm

Mesaj de catalinboldeanu » Mar Aug 26, 2008 11:11 pm

sall. am avut un L200 full de care nu am avut parte decat 1 an. nu am decat cuvinte de lauda la adresa lui. parerea mea este ca dupa pajero l200 este cea mai buna masina offroad. nu am reusit sa ma impotmolesc cu el in nimic. a trecut cu brio prin zapada mai mare de jumatate de metru si prin noroi unde se afunda mai bine jumate roata. in orice te-ai baga cu el cuplezi 4x4 greu si iesi de parca te ia cineva pe sus si te scoate. dupa un an si 2 luni am facut accident cu dauna totala si din pacate nu am avut casco:(. masina a lovit 2 tir-uri pe care lea avariat foarte rau si dupa a sarit in sant. ce sa spun dupa asta masina este "tanc" nu au sarit airbag-uri motorul functiona nu s-au spart geamuri dar sasiul a fost strambat foarte tare s-a rupt roata dreapta fata, capota, aripa dreapta stalp dreapta si din cauza sasiului s-a hait toata masina. reparatiile ajungeau aproape la valoarea masinii si nu am mai reparato. daca vreti poze mail catalinboldeanu@yahoo.com

Avatar utilizator
alx
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Feb 18, 2008 1:00 pm

Mesaj de alx » Vin Aug 29, 2008 12:15 pm

Pune aici poze, in special cu tirurile avariate foarte rau...

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi L200”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori