Hyundai Club Romania

Cluburi partenere mitsu.ro
Avatar utilizator
Leonidas
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 05, 2010 6:06 am
Contact:

Mesaj de Leonidas » Vin Mar 05, 2010 6:18 am

Salut,

Eu sunt Leonidas din HyundaiClub Romania (www.hyundaiclub.ro).

Cateva cuvinte despre noi:
- infiintat: 2006
- membri inscrisi: 4,599
- postari: 91,816
- intalniri: sambata, la ora 11:00 la Polivalenta (Bucuresti) + intalniri neregulate in diverse orase (Brasov, Constanta, Pitesti, etc.) + iesiri, gratare, etc.

Va asteptam sa deschideti un topic similar la noi pe forum, la sectiunea "Forumuri / Cluburi prietene".

Intre timp, aruncati un ochi si aici: http://www.youtube.com/watch?v=DZHcGhCtl2Y

Avatar utilizator
ligla
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 29, 2008 8:34 pm
Contact:

Mesaj de ligla » Vin Mar 05, 2010 9:14 am

welcome....

PS: ai jucat L2 pe Enigma?!

Avatar utilizator
Leonidas
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 05, 2010 6:06 am
Contact:

Mesaj de Leonidas » Vin Mar 05, 2010 2:39 pm

Mersi de "welcome".

P.S. Nu stiu ce e L2 pe Enigma

Avatar utilizator
Tanaka
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mai 07, 2009 4:41 pm

Mesaj de Tanaka » Mie Mar 23, 2011 8:48 pm

?nt?lnirea Hyundai Club - a reunit peste 120 posesori, fani şi reprezentanţi Hyundai

?mplinirea a 5 ani de activitate Hyundai Club ?n Rom?nia a fost sărbătorită s?mbătă, 19 martie, printr-o serie de evenimente desfăşurate ?n apropierea oraşului Ploieşti, la Păuleşti.

Peste 70 de autoturisme marca Hyundai au ?mp?nzit locaţia evenimentului, sosind ?n coloană din Bucureşti, Braşov şi alte mari oraşe ale ţării. Importatorul Hyundai Auto Rom?nia şi şapte distribuitori şi reparatori autorizaţi Hyundai au sprijinit evenimentul Hyundai Club.

Participanţii au avut ocazia de a testa şi admira gama curentă de autoturisme Hyundai: i10, i20, ix20, i30, ix35, Santa Fe şi Veracruz. Prezentări de produs şi concursuri cu premii au animat evenimentul pe tot parcursul zilei. Posesorii şi fanii Hyundai au beneficiat de programele de fidelizare special dezvoltate pentru aceştia şi puse la dispoziţie de către distribuitorii şi reparatorii Hyundai prezenţi la eveniment: Hyundai Motor, Dab Auto Serv, Colina Motors, Casa Auto Mecca, Elca Auto, Autoestima Service şi Brodmi.

Recenzii ale participanţilor la eveniment şi informaţii suplimentare referitoare la viitoarele evenimente Hyundai Club pot fi accesate la adresa: www.hyundaiclub.ro.


Avatar utilizator
Malakai
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Apr 18, 2010 9:48 pm

Mesaj de Malakai » Mie Mar 23, 2011 9:21 pm

Bravo lor!

Scrie răspuns

Înapoi la “Cluburi partenere”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori