Marire Putere L200 Din 2009

Modificari pt performanta: resoftari, evacuare, turbo, etc.
Avatar utilizator
cosmin-tm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Feb 20, 2011 3:34 am

Mesaj de cosmin-tm » Lun Iun 18, 2012 3:37 pm

VREAU SA IMI MARESC PUTEREA MOTORULUI DE LA 136CP LA 171CP CUPLUL DE LA 314NM LA 380NM AM GASIT PE EBAY.DE http://www.ebay.de/itm/Chiptuning-Racec ... 475wt_1139 STIE CINEVA CEVA DESPRE ASTA??? CE PARERE AVETI?????

Avatar utilizator
cosmin-tm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Feb 20, 2011 3:34 am

Mesaj de cosmin-tm » Lun Iun 18, 2012 4:20 pm

http://www.chiptunning.eu/lang-en/mitsu ... 36-hp.html AM MAI GASIT SI AICI PE CHIPTUNING.EU DE LA 136 LA 184 CP

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Lun Iun 18, 2012 4:45 pm

Salutare
QUOTE - Abuz vizual (Caps Lock / Culori / Font / etc): 10% extras de aici .

Renunta sa scrii cu majuscule

Merci

Remaparea masinilor se face individual , fiecare masina are mai multi parametrii la care se ''umbla'' , parametrii care pot diferi de la masina la masina . O remapare nu se face copy / paste pe mai multe masini . Da , poate e mai ieftin , dar oare se merita ? Sa spunem ca il iei , il pui pe masina si nu esti multumit de cum merge ( iti da fum mult , merge neregulat , puterea e insesizabila , etc ) . Ce faci ?
Nu mai bine te duci tu frumos la o firma care este specializata pe asa ceva ( remapari ) si ii spui ce vrei si iti face masina dupa dorintele tale ? Si atunci esti multumit , ca e facuta cum ai vrut . Plus , daca e in garantie , poti merge inapoi la ei si sa-ti puna softul original cand mergi la revizie si apoi sa ti-l repuna pe cel customizat si nu nu ai batai de cap .

Eu unul nu as merge niciodata pe un soft / chiptuning / powerbox luate de pe net . Am facut ceva resoftari de masini personale ( la firme , nu eu ) si am fost multumit la toate .
Eu as spune sa te mai gandesti

Scrie răspuns

Înapoi la “Performance Tuning”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori