Evo X - Softuri,piese, Pachete De Putere

Modificari pt performanta: resoftari, evacuare, turbo, etc.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SEBASTIAN
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Dec 22, 2007 7:28 pm

Mesaj de SEBASTIAN » Joi Apr 16, 2009 11:41 pm

Am citit regulametul si ... asta e ce sa fac, trebuia sa explicam oamenilor cu cine avem contact...
Cateodata un cui il scoate pe altul.
Oricum mai avem putin de lucrat la noul sediu si o sa face zile de tipul "usilor deschise" unde sa vina lumea sa vada ce si cum sau sa stam de vorba pe fiecare subiect in parte, fara a vrea sa convingem pe cineva, fara a da atunci reduceri sa atragem clientul prin pret. Vrem sa raspundem la intrebari sa facem lumina unde se poate si cam atat.
Nici noi nu avem pretentia ca le stim pe toate dar ne luptam sa ne perfectionam sa luam scule si nu un calculator de birou sau portabil, aparate de masura, osciloscoape ...
Stand avem, mai e putin si oferim ecu nostru la vanzare ... sau importam, setam si altele de valoare.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Vin Apr 17, 2009 8:32 am

Datorita conflictelor pe care le-a creat si intretinut, al nivelului deja ridicat de warn pe care il detinea si a denigrarii imaginii echipei de moderare prin mesaje private trimise catre anumiti useri, Sebastian a primit astazi ban pentru o perioada momentan nedeterminata. Speram ca de acum incolo sa ne bucuram de discutii mai putin incordate si corect argumentate in aria de Performance Tuning.

Continuam ontopic.

Scrie răspuns

Înapoi la “Performance Tuning”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori