Evo X - Softuri,piese, Pachete De Putere

Modificari pt performanta: resoftari, evacuare, turbo, etc.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
fastcarjunkie
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 09, 2008 1:33 pm

Mesaj de fastcarjunkie » Lun Mar 30, 2009 4:31 pm

E stock evacuarea?

Avatar utilizator
SEBASTIAN
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Dec 22, 2007 7:28 pm

Mesaj de SEBASTIAN » Lun Mar 30, 2009 5:54 pm

Totul inafara de soft!
O vezi e uiti si vezi daca e ok sau nu.

Avatar utilizator
fastcarjunkie
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 09, 2008 1:33 pm

Mesaj de fastcarjunkie » Mar Mar 31, 2009 10:27 am

Deci esti sigur, da?
Vezi ca-s nebun si am spasme puternice, cine stie pe unde ma bag sa... gonesc pisicile...

Avatar utilizator
RAZ
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 06, 2009 12:20 pm

Mesaj de RAZ » Mar Mar 31, 2009 5:09 pm

Evacuarea este cea de serie. La Pitesti am scos 12.04 (daca am inteles eu bine) dar nu stiu ce sa zic.........Oricum masina se misca foarte bine.

Avatar utilizator
Danyutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 17, 2008 10:14 pm

Mesaj de Danyutz » Mie Apr 01, 2009 11:14 am

Poate deschizi un topic la jurnal de bord, sa vedem si noi ceva poze cu masina ta RAZ?

Avatar utilizator
SEBASTIAN
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Dec 22, 2007 7:28 pm

Mesaj de SEBASTIAN » Mie Apr 01, 2009 2:06 pm

Ar fi indicata chiar o sedinta foto, pentru ca in primul rand este o masina superba, iar eu care sunt fan Subaru spun ca pentru strada as prefera oricand acest gen de Mitsubishi. Nu spun direct a lui ca asta e ca si cum te-ai bucura la nevasta altuia.
RacingCode pe aceasta masina si in general a incercat sa ofere solutii eficiente la preturi decente cu dorinta de a afecta fiabilitatea in mod pozitiv.
Exemplarele facute de noi vor tine cartea noastra de vizita curata sau patata si niciodata nu ne raportam la ceea ce fac altii, am fi limitati.

Avatar utilizator
fastcarjunkie
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 09, 2008 1:33 pm

Mesaj de fastcarjunkie » Mie Apr 01, 2009 9:53 pm

QUOTE (RAZ @ Mar 31 2009, 05:09 PM) Evacuarea este cea de serie. La Pitesti am scos 12.04 (daca am inteles eu bine) dar nu stiu ce sa zic.........Oricum masina se misca foarte bine.
Chiar imi parea rau la un moment dat ca nu m-am inscris si eu, mai ales ca era si cu cronometrare, dar se pare ca a fost din cale-afara de precisa. Evo X GSR scoate ~13,8 stock si doar din soft e imposibil sa castigi aproape 2 sec...


Sebastian, te rog...

Avatar utilizator
SEBASTIAN
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Dec 22, 2007 7:28 pm

Mesaj de SEBASTIAN » Vin Apr 03, 2009 7:46 am

Te rog sa va intalniti si sa faceti diferenta.
1.asina lui pleaca bine de pe loc in timp ce una serie da in nas
2. accelereaza mult mai bine pe toata distanta.
Lasati tipul si faceti diferenta si vedeti daca bate pe cat va asteptati sau nu.

Avatar utilizator
fastcarjunkie
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 09, 2008 1:33 pm

Mesaj de fastcarjunkie » Vin Apr 03, 2009 11:28 am

Hai mai Sebastian, nu serios, chiar asa da in nas masina standard? Nu pot sa cred, pe Iutub ziceau ca-i ok, tu unde te-ai uitat de ai dedus treaba asta? La cat ati setat turatia pt. LC?

Sigur e 100% stock si completa evacuarea? Scoate cam mult fum, nu gasesti?

Avatar utilizator
SEBASTIAN
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Dec 22, 2007 7:28 pm

Mesaj de SEBASTIAN » Vin Apr 03, 2009 12:00 pm

Gasesc ca masina merge exclent asa cum e setata acum, are un start eficient setat fara a da fum din roti. Iar la motor da atat fum cat trebuie si nu mai mult decat de serie.
Dar la intrebarile care le pui am senzatia ca nu esti propietar de evo ultimul model.

Scrie răspuns

Înapoi la “Performance Tuning”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori