angel eyes pt lancer?

Tuning si modificari optice: jante, exterior, interior...
Scrie răspuns
Avatar utilizator
santto
EVO I
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Ian 26, 2008 8:33 am

Mesaj de santto » Sâm Ian 24, 2009 9:28 pm

voi ati gasit pe undeva angel eyes pt lancer ?

Avatar utilizator
gabor13us
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iul 16, 2008 12:12 pm

Mesaj de gabor13us » Sâm Ian 24, 2009 10:30 pm

QUOTE (The Hammer @ Jan 24 2009, 12:42 PM) dupa indelungi cautari , spre incapatanarea domnului user balishaq , nu am reusit pe nicaieri sa gasesc o pereche de ccfl cu marimea potrivita pentru lancer x , dar mai cautam , de vreme ce am vazut o poza pe undeva cu asa ceva inseamna ca trebuie sa existe .daca intre timp a auzit cineva de vreun magazin in care se gasesc va rog sa il scrie aici .

balishaq te rog fii si tu mai obiectiv ca altii s-ar putea ataca sau simti prost vis a vis de remarcile tale . auzi tu , manelist......

si-a cerut omul scuze.


QUOTE (santto @ Jan 24 2009, 09:28 PM) voi ati gasit pe undeva angel eyes pt lancer ?
am scris putin mai sus ca am gasit un kit pe ebay.
se potrivesc perfect doar ca dureaza destul de mult montajul pt ca trebuie desfacut farul.

Avatar utilizator
The Hammer
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 23, 2008 8:44 am

Mesaj de The Hammer » Dum Ian 25, 2009 12:04 am

nu dureaza mult , intr-adevar nici putin ....ai un link ceva te rog cu kitul de pe e-bay?

Avatar utilizator
gabor13us
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iul 16, 2008 12:12 pm

Mesaj de gabor13us » Dum Ian 25, 2009 1:04 pm

intra pe ebay si scrie la search "lancer 08 angel eyes"
asta e linkul pe care l-am gasit eu http://shop.ebay.com/items/_W0QQ_nkwZla ... R40QQ_mdoZ

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Lun Sep 24, 2012 7:24 pm

Salut.

Aveti idee de unde as putea cumpara angel eyes pt Lancer 2012? De doua zile caut pe net, sunt la toti si nimik, nu gasesc angel eyes pt Lancer. Bmw si WV fara numar.Am gasit cu sutele. Voi stiti pe cineva care comercializeaza asa ceva?

Avatar utilizator
Flipper
EVO I
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mar 10, 2009 10:21 am

Mesaj de Flipper » Lun Sep 24, 2012 8:14 pm

angel eyes daor arata misto dar nu sunt practice deloc. Pe logan nu lumineaza nici macar la jumatate fata de farurile stok si cred ca la fel e si p-e alte modele de masini. Daca iti pui o sa fie o adevara aventura sa conduci noapte orbecaind. Am avut ocazia sa merg intr-un logan cu astfel de faruri noaptea si eu ca si pasager in dreapta nu vedeam nimic chiar si soferul a recunoscut ca nu sunt practice.

Avatar utilizator
nini
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mai 21, 2008 10:01 pm

Mesaj de nini » Lun Sep 24, 2012 9:20 pm

angel eyes sunt pentru design, nu trebuie sa lumineze.
@radu-lancer daca te referi doar la inelele care se monteaza in interiorul farului in jurul oglinzii, raspunsul este : ebay, in romania nu o sa gasesti pentru lancer dedicate, o sa gasesti universale cu diametrul care trebuie pentru lancer.
daca te referi la faruri cu lupa si cu angel eyes, atunci raspunsul este doar pe ebay, dar la unele modele lupa este de o calitate indoielnica exact cum a spus si @flipper.

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Lun Sep 24, 2012 9:33 pm

Salut.

Am gasit pe net o banda care are tehnologia CCFL, culoare alba care se muleaza in jurul farului, in interior. Doar ca, pt Lancer nu exista. Pt orice alta masina exista pt a noastra nu.

De doua zile caut intruna si degeaba.

Le vreau doar de design. Sunt doar pt design. Cand plec la drum am xenon. Dar astea doar asa.... sa arate bine..

Nu gasesc nicaieri, nimik.

Scrie răspuns

Înapoi la “Tuning si modificari optice”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori